Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » autor?? pastel/ komb. technika 1930

Vykupminci.cz
Numisargo

autor?? pastel/ komb. technika 1930

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobry den, poznal by nekdo autora?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Myslela jsem si, že je to Václav Dobrý, ale nějak mě tam mate to jedno písmeno navíc. Jinak se podepisoval takto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
filomena napsal
Myslela jsem si, že je to Václav Dobrý, ale nějak mě tam mate to jedno písmeno navíc. Jinak se podepisoval takto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


On měl i bratra Ladislava - taktéž malíře...
Registrovaný uživatel
Dodatek k předchozímu příspěvku
Václav Dobrý měl bratra Ladislava, taky maloval, jen nevím kdo z nich je autorem na příspěvku pana uživatele ADAM.
Četla bych signaci jako L.V. Dobrý
Registrovaný uživatel
dekuji za pomoc pri urceni, zrejme obraz malovali oba bratri soucasne- Vaclav i Ladislav, proto L.V. Dobry....:-)))
Moderátor
ADAMROBOT napsal
dekuji za pomoc pri urceni, zrejme obraz malovali oba bratri soucasne- Vaclav i Ladislav, proto L.V. Dobry....:-)))



To ne. Když jsou dva bráchové malíři, tak takřka určitě byl malíř i fotřík - nejspíš nějaký zapomenutý Václav Dobrý senior. No a jeden ze synátorů zdědil přímo jeho jméno a ten druhý to dostal v rámci otčenstva... ;)

Nicméně, malba vypadá velice zajímavě na to, že to je z r. 1930...
« Poslední úpravu provedl(a) Wjem v 5. 7. 2014, 18:56. »
Registrovaný uživatel
myslel jsem to samozrejme v legraci, jako mirne absurdni predstavu obou bratri mackajicich se a tvoricich u jednoho papiru.
obraz mi take prisel jako velice zrucne a zajimave namalovany ( mozna se mi libi vice nez lecktery Bubenicek). Tak jeste jednou diky.
Registrovaný uživatel
:)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » autor?? pastel/ komb. technika 1930

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1