Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Baden Scott 9 green

Vykupminci.cz
Numisargo

Baden Scott 9 green

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim vas,

nasiel by sa tu skuseny filatelista, ktory by mi vedel ohodnotit tuto znamku? Malo by sa jednat o znamku, ktora bola vytlacena omylom v zelenej farbe v r 1851. Boli vytlacene 4 kopie tejto znamky. Dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Z fotky se to určit nedá.
Nejlépe je známku porovnat s hodnotou 6 Kr.
Mimochodem - chybotisk není vytištěn zeleně, ale černě na zeleném papíře. Známka na obrázku na mě působí dojmem, že se někdo pokusil chemicky změnit její barvu, protože zeleně vypadá i tisk.
Registrovaný uživatel
Nie boli vytlačene 4 kusy ale su zname 4 kusy tejto znamky.Jedna je znehodnotena pečiatkov "4"Achern,druha "41" Ettenheim,tretia "106" Orschweier a štvrta je čista.Tvoju medzi nimi nevidim.
_______________
Registrovaný uživatel
Chcelo by to poriadny sken a nie foto. S vrchnou známkou bolo manipulované, takmer to neprežila. A so spodnou tiež.

Nebola by to príliš veľká náhoda, nájsť dve známky za 500.000 EUR ? :twisted:
Registrovaný uživatel
shareman napsal
Chcelo by to poriadny sken a nie foto. S vrchnou známkou bolo manipulované, takmer to neprežila. A so spodnou tiež.

Nebola by to príliš veľká náhoda, nájsť dve známky za 500.000 EUR ? :twisted:

Prečo dve ? Čo ma ta spodna spoločne s 500 000 €.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
shareman napsal
Chcelo by to poriadny sken a nie foto. S vrchnou známkou bolo manipulované, takmer to neprežila. A so spodnou tiež.

Nebola by to príliš veľká náhoda, nájsť dve známky za 500.000 EUR ? :twisted:

Prečo dve ? Čo ma ta spodna spoločne s 500 000 €.


Ak dobre vidím bodku, spodná je tiež 9kr
Moderátor
Ano, ale u té spodní se nejedná o chybotisk.
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Ano, ale u té spodní se nejedná o chybotisk.


Áno, avšak tiež je farbená. Niektoré 9Kr boli veľmi bledo ružové, tak ich stačilo trochu vybieliť a potom sa pridala zelená.
Tento buff-green nádych nemá na 9Kr čo robiť.
Keď má obe jeden človek, rátam, že obe pochádzajú z rovnakej dielne. Nebolo by na škodu keby zberatel1 poslal zadnú stranu. Ak to robil amatér, a vyzerá to tak, že áno, na zadnej strane by to malo byť vidno.
Registrovaný uživatel
Dakujem za vase nazory, neviem ci sa znamky niekto snazil sfalsovat, prisiel som k nim nahodou. Ale pridam este fotku zadnej strany.

Okrem toho, mam este dve znamky, ktore by mohli mat nejaku hodnotu. Vedel by mi niekto poradit? dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
zberatel1 napsal
Dakujem za vase nazory, neviem ci sa znamky niekto snazil sfalsovat, prisiel som k nim nahodou. Ale pridam este fotku zadnej strany.

Okrem toho, mam este dve znamky, ktore by mohli mat nejaku hodnotu. Vedel by mi niekto poradit? dakujem


Chcelo by to sken, ale z prvého pohľadu to nevyzerá dobre.
Máte asi zbierku fálz.
Registrovaný uživatel
Prípadne ak nemáte skener, skúste si porovnať aký tvar má číslica 1.
Správne by mal byť takýto, myslím, že ak dobre vidím, tak máte zlý tvar - falzum.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pridavam fotku zadnej strany.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Baden Scott 9 green

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1