Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Barevná litografie - nečitelný podpis

Vykupminci.cz
Numismatika

Barevná litografie - nečitelný podpis

Moderátoři: Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o pomoc s přečtením autora.
Známý koupil na blešáku tuto barevnou litografii 6/300 za pár set korun a to jenom kvůli rámu. Velikost je odhadem 65 x 45 cm a podpis čtu Werner W. xxxxxger a podle všeho to není český autor, ale mohu se plést.
Děkuji :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Registrovaný uživatel
Podle mého soudu je to věc dělaná na efekt, vhodná do pokojíku studenta /studentky. Nějaký M. Jackson , soudím dle klobouku , v " ajfru ". Práce je prostá umělecké hodnoty .
Dodatečně mne napadlo , že může jít i o zachycení " dynamiky" golfistova úderu . No , tak jako tak , nic moc .
« Poslední úpravu provedl(a) petrarca v 13. 11. 2017, 23:48. »
Registrovaný uživatel
Může jít i o Juro Jánošíka , pri vatre na Královej Holi, po nějaké vydařené loupežničině.
Registrovaný uživatel
W.W.xxttinger..? Ale čo ďalej..
Bude to skôr ten golf.Juraj by nadšene skákal ponad vatru a nemával rukami..
-s-
Moderátor
Mně to nepříjde špatný...
To první slovo asi nebude Werner ale spíš Wave (vlna) jako název toho dílka.
Registrovaný uživatel
Už i umění zde presentované jde kolikráte k šípku........................a to si rádoby majitelé jistě nemyslí a žijí v domění že maj poklady.................b21
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Už i umění zde presentované jde kolikráte k šípku........................a to si rádoby majitelé jistě nemyslí a žijí v domění že maj poklady.................b21

Bobínku21, omlouvám se, ale já jsem Tvoji poznámku nepochopil :)
Jinak majitel této litografie si myslel, že má plakát, ale jak jsem psal, původně chtěl koupit ten velmi hezký a velký dřevěný lakovaný rám, nepočítaje velké sklo.
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Mně to nepříjde špatný...
To první slovo asi nebude Werner ale spíš Wave (vlna) jako název toho dílka.

Mne také ne, zprvu jsem si v tom sešeřelém klubu myslel, že jim tam visí Rittstein, viz dole, ale podle Petrarcy jde určitě o Juro Jánošíka pri cyklo tour kolem Královej Holi :D

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Rittstein- můj člověk . To je z jiného soudku. Na tom vyobrazeném Rittsteinovi je zřejmé , jak se autor šklebí současnému " trendy " a in , " cykloblbnutí ". Dal tomu " cirkusové " barvy , řehtá se. Ten Werner , nebo co to je , ten chce " ohromit" a není čím .
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Rittstein- můj člověk . To je z jiného soudku. Na tom vyobrazeném Rittsteinovi je zřejmé , jak se autor šklebí současnému " trendy " a in , " cykloblbnutí ". Dal tomu " cirkusové " barvy , řehtá se. Ten Werner , nebo co to je , ten chce " ohromit" a není čím .

Mně se tento výklad viděného velmi líbí, je zajímavý, zábavný, pozitivní atd., proč ne ?! Vždyť v tom je to umění krásné, že každého z daného obrazu pohladí, zaujme atd. něco jiného.
A na dokonalém golfovém odpalu, který je jinak komplexem, resp. kombinací nejrůznějších složitých pohybů, opravdu není nic ohromujícího, ale jenom do chvíle, dokud člověk ten golf nezačne hrát :D Mnohým se tento úder stane drogou 8)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Barevná litografie - nečitelný podpis

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1