Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Bavorsko 1849 - 1858

Vykupminci.cz
Numisargo

Bavorsko 1849 - 1858

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění, nejsem si jist, o které edice jde.... Děkuji..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Průměrné věci.....................chybí Bavorská "1"-černá. Ceny v řádu 10ti korun. :x
Registrovaný uživatel
Ahoj,
Mischel Nummer:
3, 2
4II, 5
9, 10

- tie ktore su pekne strihane a neprehnute mözes nafotit jednotlivo, ak chces presnejsi opis.
A.
Registrovaný uživatel
Sbieras, alebo su na predaj...?
A.
Registrovaný uživatel
Dekuji a ano.. Chystam se prodavat, proto se snazim zjistovat ceny. Starych nemeckych statu mam jinak dve plne alba a stare Evropy docela zaplneny Schaubek 1927 katalog...
Registrovaný uživatel
Prirasky za Typ a päciatky mözem s tebou prejst, hladanie chyb ma velmi nebavi...

Napriklad:
Geschlossene Mühlradstempel 104 möze mat cenu od 35 do 85€.

Na to musim ale znamky vidiet jednotlivo a detailne...

A.
Registrovaný uživatel
Vyborne, nemam problem kamkoliv dojet, na Slovensko jezdim i sluzebne.. Fotit znamku po znamce v tom poctu mi bude trvat mesic :)
Staci rict cas a misto... pripadne poslat kontakt na muj mail...

DEKUJI
Registrovaný uživatel
Nezijem na Slovensku a pomaham len cez forum...
Snad sa ti ozve niekto koho mas na blyzku, alebo to predas cele...
A.
Registrovaný uživatel
Nemam slov ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Chybí už jen tete-beche,...
Registrovaný uživatel
adri: ty zbieraš staronemecke štáty?
Registrovaný uživatel
Pokial viem ano ale Adri je velmi dobra hlavne v poštovej historii a v predznamkovom obdobi.
_______________
Registrovaný uživatel
tomos-tu sa k tomu niečo už pisalo
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/altdeutschland_post_-325508#post325508
_______________
Registrovaný uživatel
m1234: dík za info nejak to tu nesledujem len ked náhodou situ prezerám témy a prípadne ak ma niečo napadne sa opýtať....
Moderátor
Zdravím, kolegov,
dostala sa mi do rúk vyobrazená celistvosť Bavorska a keďže sa tejto oblasti nevenujem, rád by som Vás poprosil o určenie jej približnej ceny. Na druhej strane je ceruzkou napísaná poznámka 6a. Ak by to zavážilo, tak sa jedná o kompletnú celistvosť (dvojhárok) nie len prednú stranu (obálku).

Ďakujem za ochotu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Fakt by ma potešilo, ak by mi s tým niekto vedel pomôcť.
Registrovaný uživatel
Jen krátce podle Michelu. Mělo by se jednat o známku Mi.5, dle speciálu ocenění na dopise je 55Mi€. Cena může být vyšší při vzácnější kombinaci typu a odstínu. To z fotky nepoznám. Co znamená poznámka 6a netuším.
Moderátor
Srdečná vďaka za pomoc.
Registrovaný uživatel
Rádo se stalo.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Bavorsko 1849 - 1858

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1