Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Bitcoin - altcoin

Vykupminci.cz
Numisargo

Bitcoin - altcoin

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
děláte jak kdyby ferda z horní dolní mohl přijít k tunám kukuřice... omg

Nebudeme zde konkretně, řesit licence a možnostech Ferdy s horní. ...Dolní. ;) :)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Logisticke a skladovaci společnosti , se často chrání terminy a naslednymi časovymi penalizacemi,popřípadě uhrady nákladů včetně penalizace za likvidaci.
Jinak je to presně jak jste popsal.
Divil by jste se dumyslnosti a šikovnosti burzovních makléřů, jak dokážou mezi sebou posouvat transakce samotnych obchodu. A kolikrát tuny a tuny komodit zkonči zaměrně v zemi X.v znehodnocenem stavu. ;)

OMG :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Pánové aktuální americko, čínský ekonomický
Konflikt. Jaky dopad to muže mit na naší a evropskou ekonomiku.
Registrovaný uživatel
lidi se mají až moc dobře, všude mraky peněz, jsou v rauši... to co zase předvádí akcie je nářez :)
jak může dopadnout tohle by mě spíš zajímalo
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pánové aktuální americko, čínský ekonomický
Konflikt. Jaky dopad to muže mit na naší a evropskou ekonomiku.

No silný, pretože to nie je konflikt medzi USA a Čínou, ale medzi USA a zvyškom sveta, ktorý produkuje rôzne tovary lacnejšie než USA (napr. Kanada, Mexiko, EU, Rusko, Čína, Japonsko,...) Stačí si otvoriť noviny...
Napríklad VW Tuareg vyrábaný v Bratislave sa prestane dovážať kvôli clu do USA, pretože je pri dovoznom cle 20-25% nepredajný.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Jako u sankcí na Rusko,kdy Rusko nedobrovolně se snaží být maximalně soběstačné.
Připadá mi,že Američani, respektive trupeta si úmyslně kalí na hlavu a vypadá to, že záměrně ,taky se chce maximálně osamostatnit a uzavřít zemí. Buduje impérium pro vyvolené :) a Čína je jen pomocí jak se k záměru přiblížiti a prodloužená ruka USA Britove to jíž právně učinili.
Sám jsem zvědavý,jestli za těhle okolnosti v blízkem budoucnu,nad Evropu nevzlétne velký čínský 🐉 :)
Moderátor
barbar napsal
Jako u sankcí na Rusko,kdy Rusko nedobrovolně se snaží být maximalně soběstačné.
Připadá mi,že Američani, respektive trupeta si úmyslně kalí na hlavu a vypadá to, že záměrně ,taky se chce maximálně osamostatnit a uzavřít zemí. Buduje impérium pro vyvolené :) a Čína je jen pomocí jak se k záměru přiblížiti a prodloužená ruka USA Britove to jíž právně učinili.
Sám jsem zvědavý,jestli za těhle okolnosti v blízkem budoucnu,nad Evropu nevzlétne velký čínský 🐉 :)


Omlouvám se ulitlo mi slovo, správně je pan Trump....... ;)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pánové aktuální americko, čínský ekonomický
Konflikt. Jaky dopad to muže mit na naší a evropskou ekonomiku.


Dokopy žiadny , len firmy nebudú značkové veci predávať od 500 do 2000% maržou ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
sorry

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdendo, ty sponzoruješ Zdenda Pohlreicha alebo si si potreboval zarobiť v komparze ? :mrgreen: Skoro som odpadol, keď som ťa videl hodnotiť hamburger v Mama's. Ale Zdenda bol k tebe neskutočne láskavý, keď si cítil v čistom mäse pečienku (játra) :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdendo, ty sponzoruješ Zdenda Pohlreicha alebo si si potreboval zarobiť v komparze ? :mrgreen: Skoro som odpadol, keď som ťa videl hodnotiť hamburger v Mama's. Ale Zdenda bol k tebe neskutočne láskavý, keď si cítil v čistom mäse pečienku (játra) :D

Ač tento pořad nesleduji, tak jsem se na něj nyní podíval, ale jezdit až do Ostravy na komparz.... ;) Spíš to vidím na to, že nám asi vykoupil všechny sběratelské obchody v tomto městě! :) Člověk nikdy neví! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Ja varím celkom rád, lebo je to veľmi kreatívna zábava. Zdenda sa v tej hambáčovni určite neobjavil len tak náhodou ako náhodný zákazník. Buď sponzoruje Pohlreicha alebo niečo zamýšľa s tými chlapcami z Mama's alebo s oboma naraz. ;)
Tiež to bolo po prvýkrát čo som videl, že Pohlreich niekoho do neba vychvaľoval. Jednoducho bol to úplne iný diel seriálu Áno, šéfe než sme zvyklí.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdendo, ty sponzoruješ Zdenda Pohlreicha alebo si si potreboval zarobiť v komparze ? :mrgreen: Skoro som odpadol, keď som ťa videl hodnotiť hamburger v Mama's. Ale Zdenda bol k tebe neskutočne láskavý, keď si cítil v čistom mäse pečienku (játra) :D

Sponzoroval jsem reziserovi Klusakovi dokument "Svět podle Daliborka" a tohle byla odmena. Docela zajimavy u toho byt. Spousta legracnich veci tam neni - ruzne obskurni figurky, co se u nataceni nachomejtnou atd.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Jinak oni komparz nepotrebuji, tam vsichni ti lidi si normalne plati utratu. Ono je to docela low budget, az jsem tomu nemohl ucerit, jak malo jim Prima za ten dil dava.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
Bitcoin ide krasne dole... Bude dnes pod 5000?

Teď zrovna 5.019 (nákup na xtb.cz). Kdo si počká, ten se dočká... (numpszi: únor 2018 )
Moderátor
Dostane se na hranici 3000 do konc příštího týdne?......kde jsou ty kladné prognózy 20.000 až50.000....do konce roku.

https://www.kurzy.cz/bitcoin/
Registrovaný uživatel
Az spadne pod $200 jeste kdyztak prikoupim
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Cigocoin = Cigánsky bitcoin, v zberných surovinách dlhodobo stabilná mena :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Trochu to tu ozivim pred uhorkovou sezonou. Bitcoinu sa od zaciatku roka dari, zdvojnasobil svoju hodnotu. Dlhodoby vyhlad je podla mna dobry, na buduci rok bude obmedzena tazba, co by zase malo pomoct.

https://www.bitcoinblockhalf.com/

Na porovnanie pridavam akcie Tesly, tam investori zaplakali. VW, BMW a Mercedes zacali brat elektricke auta ako prioritu, uvidime ako to dopadne. Vsetky ceny su v dolaroch.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/bitcoin-manipulace-cena-boom-horecka.A191105_112209_eko-zahranicni_svob
Registrovaný uživatel
Bitcoin dnes pokoril hranicu 20.000 USD/BTC :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Dnes prelomená hranica 28.000 USD/BTC. Pekne :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
:D :D :D :D :D :D ????
Registrovaný uživatel
Keby hlúpi investori namiesto naslepo a draho kupovaných bankoviek na aukre nakúpili pred 2-mi rokmi bitcoiny po cca 3.100 USD, tak dnes už majú 9-násobok. Easy money presne podľa ich predstáv. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
My kupovali za cca 5, 20+ papa

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Bitcoin - altcoin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1