Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Brno Aukce Klim Duben 2016

Vykupminci.cz
Numisargo

Brno Aukce Klim Duben 2016

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hlaste se kdo tam budete, muzeme udelat nejakou seslost bud v patek vecer nebo v sobotu vecer. Nebo v nedeli dopoledne. Ja prijedu v patek 22.4. tak v 16 a odjizdet budu v nedeli po poledni.
Registrovaný uživatel
Zase to nepreháňaj. To bude len jednodňová aukcia :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ja mam Brno rad a predpokladam, ze tam bude ze Sberatele par lidi. Budu tam s rodinou a nepiju alkohol :)
Registrovaný uživatel
:oops: Tak to tam už ani nemusím jezdit :evil:
Registrovaný uživatel
Bez alkoholu by ste si so Zdendou nemali čo povedať ? :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Spíš se bojím, abych nebyl na aukci místo dražitele jako pouhý divák !!! Ale sad to nebude tak zlé, Zdenda už má / snad podle vkládaných obrázku / nakoupeno.
Registrovaný uživatel
Vždycky je co sbírat. Třeba v Klimově aukci je ve slušném stavu červonec RSFR, což mi připomnělo nedávnou aukci Aurea, kde bylo plno těchto krásných klasických bankovek ve špičkových stavech (i jako bankovní vzory) a naši slovanští bratři se tam o ně bili jako u Stalingradu!
Registrovaný uživatel
trava napsal
Spíš se bojím, abych nebyl na aukci místo dražitele jako pouhý divák !!! Ale sad to nebude tak zlé, Zdenda už má / snad podle vkládaných obrázku / nakoupeno.

Ja chci vic!! :)
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Ja chci vic!! :)

Zdenku, na teba existuje také pekné slovo "hamoun". Keď ťa na aukcii prehodím, tak aspoň viem od koho si môžem potom požičať na zaplatenie :) Ja chodím do Brna rovnako s rodinou, takže ešte len sa aukcia začína a už som v poriadnom mínuse. :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Pak ještě existuje takové krásné slovo "kazišuk", ale to rozhodneme, až aukce skončí... ;)
Registrovaný uživatel
Najmu si lidi, co budou drazit za me, takze nikdo nebude vedet, ze drazim ja :)
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Ja chci vic!! :)


urcite - kompletni sbirka Ceskoslovenska (vcetne NEPERFOROVANE 5000K1919) ma cenu tak 50-60 milionu, takze urcite mas co nakupovat ...
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Ja chci vic!! :)


urcite - kompletni sbirka Ceskoslovenska (vcetne NEPERFOROVANE 5000K1919) ma cenu tak 50-60 milionu, takze urcite mas co nakupovat ...

Ta neperforovana je v tak zalostnem stavu, ze bych radeji perforovanou co vypada vic jako bankovka. Jinak cena za ni se neda urcit, podle me tak za dvacku uz by se majitel cukal, ale to bych nedal. Jinak ja si pridal i Rakousko Uhersko od 1759 (respektive 1762), aby se dalo sbirat vic.
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Ja chci vic!! :)


urcite - kompletni sbirka Ceskoslovenska (vcetne NEPERFOROVANE 5000K1919) ma cenu tak 50-60 milionu, takze urcite mas co nakupovat ...

A jde o to, co clovek povazuje za "kompletni sbirku CSR" - vsechny bankovni vzory? Vsechny serie? Vsechny barevny kombinaceu 1/1919? Atd...
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Ta neperforovana je v tak zalostnem stavu, ze bych radeji perforovanou co vypada vic jako bankovka. Jinak cena za ni se neda urcit, podle me tak za dvacku uz by se majitel cukal, ale to bych nedal. Jinak ja si pridal i Rakousko Uhersko od 1759 (respektive 1762), aby se dalo sbirat vic.


Malá poznámka.
Státoprávní celek Rakousko Uhersko vznikl až v roce 1867 při tzv. vyrovnání.

Dražil jste v nedávné aukci u Früwalda emisi bankovek 1825? Tam se jednalo opravdu o velmi vzácné věci, navíc v nevídaných stavech.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Ta neperforovana je v tak zalostnem stavu, ze bych radeji perforovanou co vypada vic jako bankovka. Jinak cena za ni se neda urcit, podle me tak za dvacku uz by se majitel cukal, ale to bych nedal. Jinak ja si pridal i Rakousko Uhersko od 1759 (respektive 1762), aby se dalo sbirat vic.


Malá poznámka.
Státoprávní celek Rakousko Uhersko vznikl až v roce 1867 při tzv. vyrovnání.

Dražil jste v nedávné aukci u Früwalda emisi bankovek 1825? Tam se jednalo opravdu o velmi vzácné věci, navíc v nevídaných stavech.

Jojo, comto bylo - Habsburska rise?

Früwald - nedrazil, to vubec neznam to jsem asi neco promeskal. Drazil jsem u Gaertnera (bohuzel jsem zrovna zacinal, tak mi par kousku uteklo), hodne jsem vydyndal z pana Kohouta, neco mi dohodil pan Klim. Jdu si vyguglit, diky za tip.
Registrovaný uživatel
To tam nikde nevidim
https://www.sixbid.com/browse.html?auction=2597
Registrovaný uživatel
Pozri Fruhwald 118.aukciu od položky 854. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Ta neperforovana je v tak zalostnem stavu, ze bych radeji perforovanou co vypada vic jako bankovka. Jinak cena za ni se neda urcit, podle me tak za dvacku uz by se majitel cukal, ale to bych nedal...

Podľa mňa je hlúposť dať za potrhaný papier také peniaze. Hlavne ak si za to môžem kúpiť všetky ostatné bankovky sveta a každý deň zažívať zberateľský orgazmus pri zakladaní si novej a novej krajiny...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Pozri Fruhwald 118.aukciu od položky 854. ;)

Aha, leden, diky moc, spousta zustala neprodana koukam, jdu jim napsat
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Ta neperforovana je v tak zalostnem stavu, ze bych radeji perforovanou co vypada vic jako bankovka. Jinak cena za ni se neda urcit, podle me tak za dvacku uz by se majitel cukal, ale to bych nedal...

Podľa mňa je hlúposť dať za potrhaný papier také peniaze. Hlavne ak si za to môžem kúpiť všetky ostatné bankovky sveta a každý deň zažívať zberateľský orgazmus pri zakladaní si novej a novej krajiny...

Souhlas
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Aha, leden, diky moc, spousta zustala neprodana koukam, jdu jim napsat


To, že není uvedena cena, to neznamená, že se tyto bankovky neprodaly. Jednalo se totiž o naprosto vyjímečný soubor. To již v životě s největší pravděpodobností neuvidíte.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Zde jsou ceny:

Položky 872-874 se vydražily se za ceny 19 000-19 000 a 36 000 €.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Aha, leden, diky moc, spousta zustala neprodana koukam, jdu jim napsat


To, že není uvedena cena, to neznamená, že se tyto bankovky neprodaly. Jednalo se totiž o naprosto vyjímečný soubor. To již v životě s největší pravděpodobností neuvidíte.

Jo aha, jsem se prave divil, ze by to nekdo nedrazil. Mam 5 a 10/1825 v lepsim stavu nez tam nabizeli, ale na ty 25, 50 a 100 jsem prave ted slintal.

No, nejsem tak stary jak vypadam takze treba jeste uvidim :) Ale v ty dobe jsem jeste Rakouske uzemi nesbiral, tak si nemam co vycitat. Kdyz studuju stary aukce u nas, tak taky nad nekterejma polozkama slintam, ale to se neda nic delat...
Registrovaný uživatel
Pokud se budete chtít věnovat rakouské klasice, pak se musíte spíše zaměřit na zahraniční aukce. Takové a podobné zboží s největší pravděpodobností na Aukru nebo u Klima nenajdete.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Brno Aukce Klim Duben 2016

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1