Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Burzy/aukce v ČR

Vykupminci.cz
Numisargo

Burzy/aukce v ČR

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Zdravim,chtel bych se zeptat, jestli nevite o nejake burze ci aukci v CR pokud mozno v praze ci severnich Cechach. Nikdy sem na takove akci nebyl a rad bych tam zkusil zajit. :)
Moderátor
V nedeli 7.unora bude v Praze volne pristupna numismaticka aukce firmy Nummus Praha (katalog je jiz na netu) a na stolech jsou i k mani vystavene prebytky ucastniku aukce.
Moderátor
tak to je super...diky moc za info
Registrovaný uživatel
Kucera napsal
V nedeli 7.unora bude v Praze volne pristupna numismaticka aukce firmy Nummus Praha (katalog je jiz na netu) a na stolech jsou i k mani vystavene prebytky ucastniku aukce.


Teď jsem na to mrknul...pražské groše hrozné vyvolávačky pro mne...ale ti Ludvíci :P ...aspoň si je na pár vteřin vezmu do ruky ;) při prohlížení materiálu...ale bude u nich asi tlačenice :)
Moderátor
Ja tam mam jineho favorita, ma ho chybne urceny, tak treba bude min zajemcu :D
Moderátor
rekni co to je za minci :D :D :D...neboj,nikdo se to nedozvi :D
Moderátor
je to z tolaroveho obdobi, to zde stejne skoro nikdo nedelate...
Moderátor
Ohledne te aukce Nummus 7.2. - chapu to dobre tak, za tam mohu normalne bez predesleho ohlaseni prijit a az tam se zaregistrovat do aukce?
Moderátor
Hm, přijde mi, že ve většině případů u nevelkého výběru z antiky tam jsou vyvolávací ceny stejné nebo vyšší, než v obchodech, navíc za některé -1/1 by je člověk mlátil :)
Moderátor
Misak33: Mimo výše uvedené osoby se účastníkem dražby stane každá osoba, která na výzvu dražebníka nebo jím pověřeného pracovníka doloží svou totožnost vhodným průkazem s fotografií (§23 odst. 2 zák.), odevzdá řádně vyplněnou a podepsanou přihlášku na zápis do seznamu účastníků dražby včetně čestného prohlášení, popřípadě předloží oprávnění jednat za účastníka dražby a zakoupí vstupenku.

:)
Moderátor
dikes...ja tam chci jit hlavne pro zajimavost.Na aukci sem jeste nebyl, takze me to zajima. Kouknu na to jaky tam budou mit mince a uvidim jestli zkusim nejakou koupit. Jinak tam mam zalusk na nejaky RU tak uvidime.
Registrovaný uživatel
To Kucera: co je tam zajimavyho z tolarovyho obdobi ? =-o ... jen samy drobaky - ty ja nerad :-P :-D
Moderátor
Az po aukci pokud uspeju, ja beru i drobaky :D
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
můžete mi, prosím, poradit, kde se dá sehnat aukční katalog na aukci ČNS v Ústní nad Labem? Předem děkuji za odpověď.

miros
Registrovaný uživatel
Zkus napsat na kontaktní email té pobočky:

http://www.numismatici.cz/cs/article/41/Kontaktni-udaje
Registrovaný uživatel
Díky moc za informaci. Vůbec mě to nenapadlo.

miros

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Numismatika aukce » Burzy/aukce v ČR

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1