Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » casopis Mince a bankovky , Co na něj řikate ?

Vykupminci.cz
Numisargo

casopis Mince a bankovky , Co na něj řikate ?

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
A to ťa ešte v budúcnosti bude lákať zistiť, ako ktorá bankovka vypadá pod UV lampou (ale tá sa dá kúpiť eventuálne lacno), alebo si ich budeš chcieť presvetlovať na "presvetlovacom pulte" a kochať sa vodotlačou - https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/prosvecovadlo-_post_-106682#post106682
Registrovaný uživatel
Brett napsal
A to ťa ešte v budúcnosti bude lákať zistiť, ako ktorá bankovka vypadá pod UV lampou (ale tá sa dá kúpiť eventuálne lacno), alebo si ich budeš chcieť presvetlovať na "presvetlovacom pulte" a kochať sa vodotlačou - https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/prosvecovadlo-_post_-106682#post106682

Na tu lampu uz jsem taky koukal
To muze byt velice zajimavy :)
Registrovaný uživatel
Ak Ťa to zaujíma, tak pozri článok v Notafílii č. 9 ( LUMINISCENČNÍ TISKY )
PS: Ten katalóg WPM o ktorom som písal v príspevku č.97 si si už "kúpil"?
Registrovaný uživatel
Brett napsal
Ak Ťa to zaujíma, tak pozri článok v Notafílii č. 9 ( LUMINISCENČNÍ TISKY )
PS: Ten katalóg WPM o ktorom som písal v príspevku č.97 si si už "kúpil"?

ted nevim ktery katalog myslite ?
Registrovaný uživatel
ja mam koupeny popuze tu knihu od J.Šouša a mam objednany casopis mince a bankovky
to uz celkove stalo 700kc :-)
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Brett napsal
Ak Ťa to zaujíma, tak pozri článok v Notafílii č. 9 ( LUMINISCENČNÍ TISKY )
PS: Ten katalóg WPM o ktorom som písal v príspevku č.97 si si už "kúpil"?

ted nevim ktery katalog myslite ?


WPM 1961 - súšastnosť - http://avaxhome.ws/ebooks/history_military/standard-catalog-of-world-paper-money-modern-issues-1961-present-15th-edition.html
WPM 1368 - 1960 - http://avaxhome.ws/ebooks/history_military/standard-catalog-of-world-paper-money-general-issues-1368-1960-12th-edition.html
Registrovaný uživatel
jo o tenhle , Ten jsem jeste nekoupil , ten bude pekne drahej , ale casem se na to chystam
Registrovaný uživatel
:)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
mike-p74: To co napíšu bude sice netaktní, ale možná Ti to do života pomůže víc než rady ostatních.
Pokud chceš udělat opravdu něco pro své dítě, tak mu nekupuj bankovky, ale investuj do jeho vzdělání. Aby nedopadlo jako Ty. Protože člověk, který nedokáže pochopit co znamená:
"Ten katalóg WPM o ktorom som písal v príspevku č.97 si si už "kúpil"?" nebo "kuscsikp(at)gmail(dot)com"
ten to má v životě těžké. A pokud se člověk s inteligencí jakou tady předvádíš pustí do sběratelství čehokoli, tak si na něm akorát obchodníci namastí kapsu.
Registrovaný uživatel
rst napsal
mike-p74: To co napíšu bude sice netaktní, ale možná Ti to do života pomůže víc než rady ostatních.
Pokud chceš udělat opravdu něco pro své dítě, tak mu nekupuj bankovky, ale investuj do jeho vzdělání. Aby nedopadlo jako Ty. Protože člověk, který nedokáže pochopit co znamená:
"Ten katalóg WPM o ktorom som písal v príspevku č.97 si si už "kúpil"?" nebo "kuscsikp(at)gmail(dot)com"
ten to má v životě těžké. A pokud se člověk s inteligencí jakou tady předvádíš pustí do sběratelství čehokoli, tak si na něm akorát obchodníci namastí kapsu.

Beru to je to tvuj nazor a ja ti na nej odpovim
tak za 1. pro sveho potomka tyto bankovky budou neco na vic jako bonus
za 2. koukni se co se ukazalo za adresu "kuscsikp(at)gmail(dot)com" , misto zavinace (at) misto tecky (dot)
a za 3. kdyby tam bylo napsany World paper money Tak vim co to znamena
takze se Timto tobe omlouvam ze nejsem mozna tolik inteligentni jako Ty
a za 4. Ja jsem nerekl ze budu ze se pustim do cehokoliv !!!
ptal jsem se na nazor ostatnich !!! a rikal jsem ze je tu plno bankovek peknych !!!! treba afrika a atd.
a jestli sis vsiml plno sberatelu sbira cesko a k temu treba jeste 3staty
takze prosim nenapadej mou inteligenci. Z jedineho duvodu , Neznas me
A neznamena ze kdyz se kazdyho ptam na jeho nazor ze jsem s inteligenci na tom spatne
Registrovaný uživatel
rst - nemyslím, že to treba takto písať. Je to "trošku tvrdo" napísané ...
mike - niekedy nie je na škodu mať vo svojom profile zaškrtnuté políčko verejná e-mailová adresa:
Na hornej lište (treba byť samozrejme prihlásený) Nastavení / Upravit nastavení
Registrovaný uživatel
Brett napsal
rst - nemyslím, že to treba takto písať. Je to "trošku tvrdo" napísané ...
mike - niekedy nie je na škodu mať vo svojom profile zaškrtnuté políčko verejná e-mailová adresa:
Na hornej lište (treba byť samozrejme prihlásený) Nastavení / Upravit nastavení

mam rad uprimnost
je to jeho nazor, ja mu ho neberu , neverim to mu kdyz tam dam verejne email , ze by mi ten email poslal, muj nazor je takovy ze Me chtel spise pred Vami strapnit
to je jeho boj
Registrovaný uživatel
Jen pro tvé info:
ad 2) to že v nějaké emailové adrese je místo zavináče a tečky něco jiného, neznamená že to někdo špatně napsal, ale znamená to, že ten co to psal nechce aby jeho email našly automatické vyhledavač, které mu začnou posílat spam a předpokládá, že alespoň průměrně inteligentní čtenář to pochopí.
ad 3) psal ti odkaz na příspěvek 97, kdyby ses podíval na příspěvek 97, bylo by ti to jasné.
To je vše, buďto si z toho něco vem, nebo ne. Je to na tobě.
« Poslední úpravu provedl(a) rst v 17. 2. 2011, 17:16. »
Registrovaný uživatel
mike, rst nemal v úmysle upozorniť na to že WPM znamená World paper money, ale na to že keď som sa pýtal na to či si si ho už "kúpil", tak to "kúpil" je v úvodzovkách opodstatnene ...
Registrovaný uživatel
no promin Ze nejsem Expert na pocitace
a za druhe , na tomto Foru jsem tyden i z cestou takze sorry ze to tak neznam
Registrovaný uživatel
Brett napsal
mike, rst nemal v úmysle upozorniť na to že WPM znamená World paper money, ale na to že keď som sa pýtal na to či si si ho už "kúpil", tak to "kúpil" je v úvodzovkách opodstatnene ...

ach jo ,
ja si koupim jenom tak ,proste abych vedel co je ve svete za pekny bankovky , NEEE kvuli temu ze budu sbirat celej svet !!!!
Registrovaný uživatel
mike - tú verejnú e-mailovú adresu som Ti nedoporučil pre to aby Ti rst na ňu písal svoje názory. Jednoducho sú niektoré veci ktoré, až tak celkom nepatria som na fórum a je lepšie o nich popísať súkromne.
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
ach jo ,
ja si koupim jenom tak ,proste abych vedel co je ve svete za pekny bankovky , NEEE kvuli temu ze budu sbirat celej svet !!!!


No a práve preto som Ti doporučil, aby si si ho "kúpil" a nie kúpil.
Registrovaný uživatel
Brett napsal
mike - tú verejnú e-mailovú adresu som Ti nedoporučil pre to aby Ti rst na ňu písal svoje názory. Jednoducho sú niektoré veci ktoré, až tak celkom nepatria som na fórum a je lepšie o nich popísať súkromne.

To uz zalezi na jeho inteligenci jestli mi napise email , Nebo bude takovy veci psat sem jak rikas ze sem nejaky veci nepatri
Nevadi mi to ze tu mam vystaveny email , at pise kdokoliv , rad poctu :)
Registrovaný uživatel
Brett napsal
mike-p74 napsal
ach jo ,
ja si koupim jenom tak ,proste abych vedel co je ve svete za pekny bankovky , NEEE kvuli temu ze budu sbirat celej svet !!!!


No a práve preto som Ti doporučil, aby si si ho "kúpil" a nie kúpil.

Ja jsem to pochopil :)
Prosim te rekni mi tvuj nazor na to to porekadlo
"" chytrej muze jenom zklamat a blbec jenom prekvapit ""
co z toho vypliva ???????
ze radeji kolikrat budu za bl..e nez abych byl kolikrat za inteligenta , protoze od inteligenta kazdej ocekava Vse super
Moderátor
Mike napis mi email resp. len mi posli spravu, nechem to riesit tu na fore...
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
Mike napis mi email resp. len mi posli spravu, nechem to riesit tu na fore...

mike-p74@seznam.cz
Moderátor
odpisane dik!
Registrovaný uživatel
Mike - No vidíš, pozerám že už máš verejnú e-mailovú adresu v profile. A ako ju využiť? Uvediem príklad.

Neviete mi prosím poradiť kde by sa dal "kúpiť" katalóg Rosenberg (17. vydanie) v PDF ?
V papierovej forme ho mám, ale rád by som ho mal v notebooku vždy pri sebe :-)
Ak sa náhodou nájde nejakňa dobrá duša, tak ma prosím kontaktujte na e-mail cez môj profil. Vopred ďakujem za rady.
Moderátor
cim sa tento katalog zaobera?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » casopis Mince a bankovky , Co na něj řikate ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1