Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Časopis Mince a bankovky k zakoupení zde

Vykupminci.cz
Numisargo

Časopis Mince a bankovky k zakoupení zde

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Administrátor
Časopis Mince a bankovky číslo 1 se dá zakoupit zde http://eshop.infofila.cz/detail.php?ID_pol=835

V novinovych stankach ho urcite nesezenete.
Moderátor
chtel bych si udelat predstavu, jestli ma smysl to kupovat... urcite me nelaka nabidka milionu pametnich radoby minci ve zlate a stribre v provedeni proof, jestli je to plne reklam nebo dobre ctivo... bude to vic seriozni, vedecke a badatelske, popularisticke nebo je to jen mucholapka na zbohatliky? ma nekdo nejakou predstavu?
Administrátor
Predstavu si muzete udelat pouze sam. Nekomu se casopis treba zamlouva a jiny ho muze zavrhnout. Jak rikam chce to videt. Zde tu moznost mate. Zasilame obratem.
Moderátor
a nebylo by mozne, ze jsem tak smely, zverejnit napr. alespon obsah nebo ukazku z nejakeho clanku apod.? Myslim, ze u zacinajiciho casopisu by to byl celkem zajimavy pocin.
Administrátor
Tak to, ale musite adresovat primo vydavateli cimz je firma ALKADO. Ja casopis jen nabizim dale.
Administrátor
Mimochodem ja bych take zvolil uplne jinou taktiku. Ja osobne jsem vydavatel casopisu Cesky sberatel, Mlady sberatel a Filatelisticke noviny a premyslim, ze casem bych z techto casopisu mohl udelat jeste rozsahlejsi casopisy, ale jaksi zatim neni zajem...
Registrovaný uživatel
Víš co... každý má jiný obor zájmu sbírání.... Když to tak vezmu, našel bych v tom časáku opravdu to, co mě zajímá, nebo co nevím a chtěl bych vědět? Je tam něco o Groších, Antických mincích, Krejcarech, panovnících, historii, postřehů o zajímavostech, stavu mincí na trhu a na aukcích.... atd... atd... :) Nebo naopak tam jsou jen komerční články o tom, že mincovna ve Vídni plánuje vydat emisi pamětních mincí a tak dále... A o tom to je a na tom to leží a stojí...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
dik, hned mam trochu predstavu a tak to nezni spatne :)

zacnu o tom premyslet a uvidim... kdyz to nebude za nic stat, muzu to prestat odebirat :)
Administrátor
Oliver, ale Robbie to myslel jako otazku. Ne co v tom casopisu opravdu je :-)
Moderátor
:mrgreen: budu si muset uvarit jinej caj, po tomhle jsem moc urychlenej... uz to vidim, vazne to byl taky dotaz... diky
Moderátor
Je skoda ze na strankach Alkada nemaji nahled casopisu jako je tomu u nemecke verze na strankach Gietl Verlag.Zdenek me nejdriv potesil ze lze casopis koupit on-line,ale po zjisteni ze postovne/balne je 80,- sem si zatim nechal zajit chut. :(


Zdenek Jindra napsal
Časopis Mince a bankovky číslo 1 se dá zakoupit zde http://eshop.infofila.cz/detail.php?ID_pol=835

V novinovych stankach ho urcite nesezenete.
Administrátor
Tomako napis na email. Dobirka je 80 Kc. Pokud ti to poslu doporucene nebo normalne je postovne nizsi..
Registrovaný uživatel
Já si ho taky objednám :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Postovne a balne 25 Kc. Casopis 99 Kc. Casopis prijde na vasi adresu. Uhradu muzete provest slozenkou na moji adresu. Zajemci zaslete email na infofila@infofila.cz kde uvedte adresu kam chcete casopis zaslat. Uvnitr je vice informaci kde a jak si casopis objednat. Upozornuji, ale ze u mne to zatim nelze. Mam jen prvni cislo na zkousku. Primo u vydavatele...
Registrovaný uživatel
Nechceš to raděj na účet ? :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Napis maila Robbie nejak se domluvime...
Registrovaný uživatel
Je to fajn časopis... určitě u mě bude každý měsíc... je tam přihláška do ČNS a katalog německých mincí a velmi pěkné články. Už jsem zvědavý na další číslo.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Ahoj Robbie, s Tebou som nekomunikoval ani nepamätám. Ešte žiješ brácho? Ale k téme; je tam niečo aj pre nás grošákov?
Registrovaný uživatel
Ahoj :) Zrovna dneska o Tobě byla řeč... četl jsem článek v časopisu o Sibiři a byl tam jistý ruský vědec jménem N.D. Archipov :D Tak jsem se musel zasmát...

Články jsou tam vesměs o mincích moderních, kromě jednoho o Denáru Vladislava II... Ale to se dalo očekávat a myslím, že s tím asi každý počítal... nicméně je tohle alespoň jako pěkné zpestření pro numismatiku.... :)

Jinak se mám v pohodě, u mě všechno v pořádku :) Změnil se u mne akorát stav sbírky, jinak v soukromí všechno klape .... akorát nic moc nestíhám na netu... rád bych psal nějaké články nebo něco, ale není čas...

Až mi přijde várka objednávek, tak pak hodím do chlubírny nové kousky... A to je výzva pro všechny, kdo máte nějaké aktuality na pochlubení, šup tam s tím, ať tu máme nějaké zpestření, nějaký obrázek...

Já doufám jinak že Tobě se vede také dobře :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Jasné, ďakujem. Keď sa "odtrhnem" od práce, pošlem Ti mail.
Registrovaný uživatel
Tento časopis se dá koupit osobně např: v obchodě Zlaté Mince - Numismatika v Obecním domě na Náměstí republiky (www.zlate-mince.cz)
Registrovaný uživatel
Jinak to bude i v jiných specializovaných numismatických obchodech (stačí hledat) ;) ;) ;) :lol: :)
Registrovaný uživatel
Já to číslo mám doma u musím říct, že jsem trošku zklamaný :-(
Časopis se jmenuje MINCE A BANKOVKY bohužel bankovkám je věnováno 6 stran z 106.
Zbytek jen mince a 47 stran " ceník mincí".
Ovšem i o mincích jsem si tam něco početl a je to jiné než koukat na monitor a sosat něco z webu.....
časopis mám na nočním stolku a občas z něj něco " sosnu"
Registrovaný uživatel
To si myslím, ze na "bankovkáře" je tak trochu zapomenuto. Je to také tím, že lidí, co sbírají bynkovky je velice málo ve srovnání s lidmi, co sbírají mince.

Myslím si, že by se to nemělo jmenovat Mince a bankovky, když tam stejně píší pouze o mincích.
Registrovaný uživatel
Tak mrkněte na moje stránky, taky se jmenují podobně (není to naschvál, jsou založeny v době, kdy časopis ještě nebyl, nebo jsom o něm neslyšel), ale zase je tam víc jak 100 článků a katalogů o bankovkách (a o mincích skoro nic), navíc tam skoro každý den něco přidávám.
eca22
http://bankovky-mince.blog.cz/

ps: napište jak se Vám stránky líbí a co Vám tam chybí!!!!!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Časopis Mince a bankovky k zakoupení zde

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1