Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Časopis Oděvník

Vykupminci.cz
Numisargo

Časopis Oděvník

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,
Vlastním svázaný čtrnáctideník 1897-1900 od prvního ročníku.
Jsou tam zahrnuti kloboučníci,obuvníci,krejčí a příbuzná odvětví.
Formát A3.
Bohužel jsem u strýčka googla toho moc nedohledal,nechci prodat,jen by mě zajímala případná cena.
Moc děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dle mého názoru cena papíru ve sběrných surovinách
Registrovaný uživatel
No nevím,Marxe a Lenina to bych chápal,ale toto bych do sběru nedal.Jsou tam zajímavé dobové články.
Moderátor
Já bych to rozhodně nevyhazoval. Někdy je zajímavé, v rámci relaxace, podobné věci študovat. Taky to je zajímavější období než to po roce 1948, kde, až teda na roky 1967-9, kze dopředu odhadovat co v kterém článku, v jakémkoliv časopise, asi je. Blbý na tom je akorát to, že na to není čas. :(
Registrovaný uživatel
Všemu rozumím, ale nikdo to nekoupí...
Registrovaný uživatel
Koupí to ten, kdo si ty informace bude chtít přečíst a něčekat až na něj přijde řada v knihovně.
Moderátor
No anebo to věnovat knihovně. Ale místní lidové asi ne, tam nebudou vědět co s tím.
Registrovaný uživatel
Poštovné bude stát více, než je cena časopisů.Věřte mi, je to neprodejné, max.osobní odběr a tam bych to opravdu viděl za čokoládu, a to hodně levnou...
Registrovaný uživatel
Neznáš cenu informací.
Registrovaný uživatel
Ale znám, jen tyto informace nebudou nikoho zajímat do takové míry, aby si koupil pár kilo papíru....
Registrovaný uživatel
Mint napsal
Ale znám, jen tyto informace nebudou nikoho zajímat do takové míry, aby si koupil pár kilo papíru....


No myslel jsem čistě hypoteticky,že by si je mohl koupit člověk zabývající se tímto odvětvím...
Registrovaný uživatel
.. vydávané orgánem dělníků a dělnic,zřejmě dřívější odbory soudě dle množství článků se sociálním tématem,možná zajímavé pro studenty sociologie,filozofie atd.. uživatel " mint " by hned všechno házel do sběru a do kamen,když nechcete poradit, nemusel byste být hned tak negativně zaujatý a povrchní,každá stará věc se může někomu hodit..
Registrovaný uživatel
Tak to dejte na Aukro, od koruny, rád se na to podívám, poštovné počítám cca 200 Kč, nikdo za to nedá ani to poštovné, věřte mi
Registrovaný uživatel
Mint napsal
Tak to dejte na Aukro, od koruny, rád se na to podívám, poštovné počítám cca 200 Kč, nikdo za to nedá ani to poštovné, věřte mi


V úvodním příspěvku jsem psal,že to nechci prodat a z toho vyplývá,že je aukro v tomto případě bezpředmětné...
Registrovaný uživatel
Ptal jste se na cenu, cena papíru ve sběrně
Registrovaný uživatel
Je tam aj niečo zo Slovenska ak áno by som mal záujem..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Časopis Oděvník

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1