Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » CATALOGUE OF THE ARPADIAN COINAGE I.

Vykupminci.cz
Numisargo

CATALOGUE OF THE ARPADIAN COINAGE I.

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Po dlhych rokoch cakania konecne je dokonceny prvy diel katalogu arpadovskych minci.......

CATALOGUE OF THE ARPADIAN COINAGE I.
Rok vydania: december 2017, 350 stran, vo farbe s tvrdou obalkou

Toto prve vydanie obsahuje vsetky mince, ako aj vsetky varianty arpadovskych minci od I. Stefana po Belu III. - je to katalog ktory uz davno chybal kazdemu zberatelovy arpadovskych minci.

CENA: 20.- EURO + postovne

Nakolko katalog vyjde niekedy medzi sviatkami, rozposielat to budem az v novom roku...svoje rezervacie piste na adresu:

order.numizmatikagal@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takze prinasam Vam blizsie informacie o katalogu.....

katalogova cast bude dvojjazycna: madarsko/anglicka

obsiahlejsi pokec o katalogu a minciach, cca.15 stran bude v madarskom, anglickom a v slovenskom jazyku (vdaka prekladu Mareka Budaja)
Registrovaný uživatel
dalej.....kazda minca bude vyobrazena vo farbe a pod nou perokresby so vsetkymi variantami razidiel a sigiel...prinasam zopar fotiek z pracovnej verzii katalogu
Registrovaný uživatel
katalogova cast

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
katalogova cast

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
katalogova cast

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prinasam Vam nove informacie ohladne tohto katalogu...zial katalog sa dostal do tlaciarne az teraz kvoli nedodanym reklamam.
Katalog bude k dispozicii 23. Januara 2018
Registrovaný uživatel
A mne hovoria, že som filatelista :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
????
Registrovaný uživatel
Fidzi myslel na tie sigle.
Osobne neviem či to bol dobrý zámer, neverím, že sú tam všetky a tým pádom je ten katalóg neúplný. A nik nevie odsledovať výskyt jednotlivých značiek.
Registrovaný uživatel
Uplny a dokonaly katalog neexistuje....na katalogu pracovali viac ako 10 rokov a spracovali vsetky zname muzejne ako aj sukromne zbierky.
Po katalogoch Dr. Husara a DR. Ungera je to uplne iny "level".
Nechapem ten negativny pristup este pred tym ako ste ten katalog vobec videli....ja som videl celu pracovnu verziu a padla mi sanka a myslim si ze padne sanka kazdemu zberatelovy arpadovskych minci.
Ale je to len na Vas ci si to kupite alebo nie.
Registrovaný uživatel
ja len konštatujem, knihu si určite kúpim.
Registrovaný uživatel
ok v poriadku....mozno som to ja sformuloval zle..takze v katalogu su publikovane takmer vsetky zname varianty minci....

uvidite, ze budete milo prekvapeny rozsahom publikovaneho materialu
Registrovaný uživatel
samozrejme uplne vsetky variant sigiel sa nedaju opisat lebo je to prakticky nemozne, ale v katalogu su opisane mnohe varianty...napr.
Huszar 31 - 40 variant
Huszar 32 - 64 variant
Huszar 34 - 82 variant
to je uz pre bezneho alebo aj profesionalneho zberatela celkom dost....a autori samozrejme cakaju od zberatelov informacie o nepublikovanych variantach
Registrovaný uživatel
Kvôli tlačovým chybám a korekciám mešká vydanie tohto katalógu. Do konca januára však by to už malo byť vonku. Budem Vás včas informovať.
Registrovaný uživatel
Katalog je konecne na svete..zajtra idem po knihy....blizsie info a fotky zajtra vecer
Registrovaný uživatel
Zakladne udaje o katalogu...katalog ma viac ako 350 stran, obsahuje mince od roku 1000 do 1204 cize od I. Stefana az po krala Imricha....opisanych je viac ako 3850 variant minci tychto panovnikov, mince su ocenene a ceny su udavane v eurach.....text je trojjazycny madarsko-anglicko-slovensky.
Cena: 19.90 euro + postovne...viac info mailom
Pre zaujemcov z Ceskej rep. je cena aj s doporucenym postovnym 28.80 euro alebo 740.- kc
Registrovaný uživatel
obalka

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
3

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
4

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
5

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
6

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
7

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » CATALOGUE OF THE ARPADIAN COINAGE I.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1