Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » cena kapesních hodinek

Vykupminci.cz
Numisargo

cena kapesních hodinek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,zda by někdo odhadl na cenu těchto hodinek:Angree levees visibles Philadelphia 15 Rubis Remontoir Dualiti Superienze(1876), Anere15 Rubis Granzioza? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tulla.....................slušný kousek, a sou v chodu ?
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Tulla.....................slušný kousek, a sou v chodu ?
Bobane musíš osvětlit co je Tulla, aby si nemyslela, že to je výrobce hodinek. Myslím, že to je to krásné černé zdobení pláště, že ?
Registrovaný uživatel
Přesně tak....................odborníci to vědí.........................a majitel má jedinou šanci-musí fungovat,pak maj nějakou cenu !!!
Registrovaný uživatel
Tam jsou dva druhy hodinek jsem si teprve včííl všiml ...
Registrovaný uživatel
Ty druhé jsou z obyčejného kovu a ty první nemají jednu ručičku původní. Podle mě nejsou z toho roku jak uvádíte, ale až po přelomu století, protože mám pocit že ukládání do rubínových kamenů se začalo používat až během přelomu století..mohl bych to zjistit přesně ale ted nejsem doma u potřebné literatury. Mohl by se k tomu fundovaně vyjádřit pan Adalbert..už dlouho se tu neukázal. Nevíte někdo, co s ním je?
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, děkuji za odpovědi. Hodinky jdou. Rok je uveden na hodinkách.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěla bych hodinky prodat, ale netuším, jaká je jejich cena. Nejlépe sběrateli, pro kterého budou mít cenu. Jsou po mém dědečkovi nebo pradědečkovi. Děkuji za odpověď.
Registrovaný uživatel
Jakou mají cenu, to nevím. Opravdu. Sbírám nástěnné hodiny a o cibule jsem se nikdy moc nezajímal ale vždycky jsem nějaké chtěl. Zkuste se rozmyslet co za ně chcete, já opravdu nevím co nabídnout a kdyžtak bych je vzal,i pokud jsou nefunkční, oboje dvoje. U mě máte jistotu, že udělají radost a zároven je nebudu nabízet nikde k prodeji, to až možná jednou po mé smrti někdo udělá za mě :D . Nedávno jsem bral z jedné pozůstalosti hodiny a cibule tam měl taky ale ty se mi nelíbily. Prodal je pak, 5 kusů za pár kaček překupníkovi..kdyby tenkrát řekl,že chce tak málo,tak bych je vzal. Tak kdyžtak popřemýšlejte a uvidíme, třeba se dohodnem pokud to nestojí majlant - fakt nevím. Mejl na mě je kdyžtak Fenix188@seznam.cz
Registrovaný uživatel
vreckové hodinky tiež majú svoje čaro a veľkú výhodu.Na malom mieste sa ich zmestí oveľa viac ako nástenných.Škoda že to neviem opravovať,mal by som určite zbierku hodiniek tohoto typu.Takto mám len dva kusy pekne uložených v šuplíku
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsou ještě volné? Děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, zatím ano.
Registrovaný uživatel
No a kolik za ně teda chcete? Byl jsem první zájemce a stále to platí..tak se vyjádřete :) . Maximálně si povíme, že ne, a budeme hledat oba dál..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » cena kapesních hodinek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1