Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Cena obrazu

Vykupminci.cz
Numismatika

Cena obrazu

Moderátoři: Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o váš názor, jakou hodnotu může mít obraz na fotografii. Je to obraz, který byl na půdě venkovské chalupy, která patřila mému dědovi. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.obrazyvaukci.cz/polozka/b-hornik_kosikar-12449

Asi tak...;-)
Registrovaný uživatel
B. Horník je pseudonym Gottlieba (Bohumila) Berghauera, který se po 2. sv. válce nechal přejmenovat na Bohumila Horynu. Podobné Berghauerovy obrazy se prodávají i dráže než je uvedeno pod shora uvedeným odkazem.
Registrovaný uživatel
Přesně tak , také mám jednoho Gottlieba Berghauera doma, podepsaného jako B. Horník.
Registrovaný uživatel
ad M. Kraus: Dobrý den, pokud byste chtěl obrázek prodat, spojte se prosím na adresu michal.berghauer@centrum.cz.
Děkuji, Břetislav Horyna

ad petrarca: Dobrý den, mohl byste být tak laskav a Váš obrázek nafotit a poslat mně to? Je to do dědova archívu. Děkuji, Břetislav Horyna
Registrovaný uživatel
Ok , pošlu .
horyna napsal
ad M. Kraus: Dobrý den, pokud byste chtěl obrázek prodat, spojte se prosím na adresu michal.berghauer@centrum.cz.
Děkuji, Břetislav Horyna

ad petrarca: Dobrý den, mohl byste být tak laskav a Váš obrázek nafotit a poslat mně to? Je to do dědova archívu. Děkuji, Břetislav Horyna
Registrovaný uživatel
Díky, -bh-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Cena obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1