Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Cena obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

Cena obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o váš názor, jakou hodnotu může mít obraz na fotografii. Je to obraz, který byl na půdě venkovské chalupy, která patřila mému dědovi. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.obrazyvaukci.cz/polozka/b-hornik_kosikar-12449

Asi tak...;-)
Registrovaný uživatel
B. Horník je pseudonym Gottlieba (Bohumila) Berghauera, který se po 2. sv. válce nechal přejmenovat na Bohumila Horynu. Podobné Berghauerovy obrazy se prodávají i dráže než je uvedeno pod shora uvedeným odkazem.
Registrovaný uživatel
Přesně tak , také mám jednoho Gottlieba Berghauera doma, podepsaného jako B. Horník.
Registrovaný uživatel
ad M. Kraus: Dobrý den, pokud byste chtěl obrázek prodat, spojte se prosím na adresu michal.berghauer@centrum.cz.
Děkuji, Břetislav Horyna

ad petrarca: Dobrý den, mohl byste být tak laskav a Váš obrázek nafotit a poslat mně to? Je to do dědova archívu. Děkuji, Břetislav Horyna
Registrovaný uživatel
Ok , pošlu .
horyna napsal
ad M. Kraus: Dobrý den, pokud byste chtěl obrázek prodat, spojte se prosím na adresu michal.berghauer@centrum.cz.
Děkuji, Břetislav Horyna

ad petrarca: Dobrý den, mohl byste být tak laskav a Váš obrázek nafotit a poslat mně to? Je to do dědova archívu. Děkuji, Břetislav Horyna
Registrovaný uživatel
Díky, -bh-
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěla bych prodat dva obrazy, viz příloha. Jeden je od Pavla Kopáčka a druhý od Boženy Filipi.Oba dva jsou signovány. Našla jsem jen cenu obrazů od Kopáčka kolem 2500,- Kč a to byly malé obrázky cca 20x25cm. Tento obraz je 50x60 cm a obrazy od Boženy Filipi jsem nenašla vůbec. Tento má rozměr 35x90 cm.
Na obraz od Pavla Kopáčka mám nabídku tisíc korun. Nechci neuváženým prodejem prohloupit. Prosím, pokud máte nějaký odhad nebo víte, kde bych se mohla poptat... děkuji :) , Eva

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Myslím, že kdyby vám někdo nabízel kolem 1000 Kč za každý, měla byste být spokojená. Moc zájemců nebude, ten 1. je příliš schematický, jednoduchý, vašeho zájemce spíše přilákal podpis než obraz.
Moderátor
stepe napsal
Myslím, že kdyby vám někdo nabízel kolem 1000 Kč za každý, měla byste být spokojená. Moc zájemců nebude, ten 1. je příliš schematický, jednoduchý, vašeho zájemce spíše přilákal podpis než obraz.


No, oba dva visí na sbazaru a když tam napsáno cena dohodou, tak se moc nikdo nepředá.
Božena Filipi je prakticky neznámá, údajně regionální malířka Vysočiny - dejte tam 900 Kč a budete ráda...
Kopáček je známější, a byť ten váš obraz není žádné veledílo, tak bych dal cca 2 500 Kč...
Registrovaný uživatel
Díky moc za reakci. Čekala jsem, že to nebudou veledíla. Chtěla jsem jen názor, pro lepší pocit, než je pošlu dál. Pěkný večer a ještě jedou díky. ;) Eva
Registrovaný uživatel
Pak dejte vědět, za kolik se prodal Kopáček. Pokud to bude víc jak 1400, sežeru ponožku s kečupem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Cena obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1