Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Cena znamek

Vykupminci.cz
Numisargo

Cena znamek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim, jsou cene ? Nebo je muzu dat detem na hrani ?
Dekuji za odpoved.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Není to sice žádný zázrak, ale dětem na hraní určitě ne. Zvláště ty Německé kolonie-lodičky.
Registrovaný uživatel
dik za reakci a jen pro zajímavost jakou mají cenu ty německé kolonie loďky . Dik
Registrovaný uživatel
paveli84 rád jsem viděl zajímavé věci foto nic moc ale celkové velmi dobré jen to chce ocenit.
Moderátor
Ocenění známek si najdete zde: https://www.stampworld.com/sk/maps/German-Colonies/
Vyberete si příslušnou známkovou zemi, zde je např. Samoa: https://www.stampworld.com/sk/stamps/German-Samoa/ , zde jsou Karolíny: https://www.stampworld.com/sk/stamps/German-Caroline-Islands/
Na stránkách stampworld.com si můžete najít ocenění všech uvedených známek
Registrovaný uživatel
Proc kazdej druhej rika, ze to da detem na hrani? Deti si s tim nehraji, dal jsem jeden zasobnik detem na hrani a koukali na me jak z jara, co s tim jako maji delat.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
Proc kazdej druhej rika, ze to da detem na hrani? Deti si s tim nehraji, dal jsem jeden zasobnik detem na hrani a koukali na me jak z jara, co s tim jako maji delat.

Jestli jim je 6 měsíců tak se ani nedivím :roll:
Moderátor
Zdenda-Kubik napsal
Proc kazdej druhej rika, ze to da detem na hrani? Deti si s tim nehraji, dal jsem jeden zasobnik detem na hrani a koukali na me jak z jara, co s tim jako maji delat.

Tento proslulý Dráčkův citát se již stal v diskusích legendou.
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
Ocenění známek si najdete zde: https://www.stampworld.com/sk/maps/German-Colonies/
Vyberete si příslušnou známkovou zemi, zde je např. Samoa: https://www.stampworld.com/sk/stamps/German-Samoa/ , zde jsou Karolíny: https://www.stampworld.com/sk/stamps/German-Caroline-Islands/
Na stránkách stampworld.com si můžete najít ocenění všech uvedených známek


To je pravda je to žrút času ale oplatilo sa keď si nájdeš 1 známku za 50,-Euro :) a to sa nebavíme o 10 000 Ks :)
Moderátor
Ocenění dle katalogu je jedna věc, ale sbírat co chybí, to je věc druhá.
Mnohdy je problém najít v nabídkách ne známku za 10000 Kč, ale za, podle katalogu, €uro.
Registrovaný uživatel
tak tak, mám seznam známek, za které bych dal klidně 100 Kč/Mi€, ale nejsou, prostě nejsou...
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
Proc kazdej druhej rika, ze to da detem na hrani? Deti si s tim nehraji, dal jsem jeden zasobnik detem na hrani a koukali na me jak z jara, co s tim jako maji delat.


Většina z nich ani žádné děti nemá.
Kdysi jsem přistihnul i 11ti letýho kluka, který jedný cca 15ti letý slečně s jeji sbirkou známek koček radil: "dej to dětem na hraní".
Registrovaný uživatel
pee55 napsal
Většina z nich ani žádné děti nemá.
Kdysi jsem přistihnul i 11ti letýho kluka, který jedný cca 15ti letý slečně s jeji sbirkou známek koček radil: "dej to dětem na hraní".

Asi chcel aby mu to dala.. :P
Všetci vieme ako je to myslené.
Nevyznieva to však tak hlúpo ako toto: "nebo s tím rovnou do kotle?" Aj keď je jasné, že to dotyčný neurobí. Istota je istota. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
Proc kazdej druhej rika, ze to da detem na hrani? Deti si s tim nehraji, dal jsem jeden zasobnik detem na hrani a koukali na me jak z jara, co s tim jako maji delat.


Já tento debilní typ dotazu taky nesnáším, stačí se zeptat normálně, ale toto nechápu a ještě mi to nikdy nikdo nevysvětlil. Pak následuje druhý a to ....nebo to mám vyhodit.
Registrovaný uživatel
..a nebo to mám hodit do kamen?

Vy máte v paneláku kamna? :shock:
Registrovaný uživatel
Dobrý den kolegové,
většina tazatelů na ocenění známek dostává odpověď ...dětem na hraní. Nedivte se proto, že se vám to vrací jako bumerang. Ale stav některých známek na ocenění je skutečně...do kamen.
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
nevím o co vam jde ? borci ?
VĚTA DÁT DĚTEM NA HRANÍ je to samý jako Hodit do koše, nebo spálit, nebo dat babičce na hraní. MYSLEL JSEM SI ZE TATO STRANKA JE O ZNAMKACH A NE O CESKEM JAZYCE.
DIK O DALSI RADY NEMAM ZAJEM EVIDENTNE MATE NEJAKEJ KOMPLEX. ZDAR
Moderátor
Komplex? Mnohdy by stačilo nejprve se podívat do starších, obvykle obdobně pojmenovaných, témat.
Registrovaný uživatel
paveli84 napsal
nevím o co vam jde ? borci ?
VĚTA DÁT DĚTEM NA HRANÍ je to samý jako Hodit do koše, nebo spálit, nebo dat babičce na hraní. MYSLEL JSEM SI ZE TATO STRANKA JE O ZNAMKACH A NE O CESKEM JAZYCE.
DIK O DALSI RADY NEMAM ZAJEM EVIDENTNE MATE NEJAKEJ KOMPLEX. ZDAR


Vážený pane Paveli,
Jaromír Vám to hned v prvním příspěvku napsal zcela jasně.. a myslím, že většina zdejších filatelistů s ním plně souhlasí.
Z vašich fotografií lze rozpoznat tak akorát velký ho..o!
Nikdo z takovýchto fotek nerozpozná, zda jde o falza anebo v jakém jsou vaše známky stavu. Známka v perfektním stavu může mít hodnotu třeba 10 000Kč ale stačí utržený růžek či porušený lep a neprodáte ji ani za 100Kč.
« Poslední úpravu provedl(a) pee55 v 13. 3. 2020, 12:39. »
Registrovaný uživatel
Frantig za jaké známky například? Pošlete mi seznam podle stampworld třeba na email a můžu se poohlédnout ve sbírce :)
Registrovaný uživatel
Jaj, než bych udělal seznam podle nějakého Stampworldu, který jsem nikdy nepoužíval, trvalo by mi to do konce zákazu vycházení :-). Navíc sbírám jen razítkované známky s čitelnými razítky a to je vůbec běh na dlouhou trať. Naštěstí mám před sebou, dá-li Radegast, ještě 40-50 let času na shánění.
« Poslední úpravu provedl(a) Frantig v 18. 3. 2020, 13:56. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Cena znamek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1