Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Čepice četník 1.republika

Vykupminci.cz
Numisargo

Čepice četník 1.republika

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
rád bych požádal o informaci nějakého sběratele dobových uniforem, zda má nějakou hodnotu tato brigadýrka po dědovi, prvorepublikovém četníkovi ? Odznak se mi podařilo někde ztratit, hledám kde by to mohlo být, ale šance je mizivá. Proto mne zajímá, zda i takto nekompletní bez odznaku je k něčemu ?
Předem za informaci děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pre Vás a Vašu rodinu má najvyššiu hodnotu. Usilujte sa nájsť odznak, umiestniť to na čestné miesto ako spomienku na starého otca.
Registrovaný uživatel
Moje slova ,
stejně jako má své místo dědova čapka z koncentráku aby upomínala budoucím generacím jeho utrpení.
dochtor napsal
Pre Vás a Vašu rodinu má najvyššiu hodnotu. Usilujte sa nájsť odznak, umiestniť to na čestné miesto ako spomienku na starého otca.
Registrovaný uživatel
No ono Vam tam chýba toho viac ako len odznak...po bokoch boli gombíky a chýba aj tkzv.podbradník.
da sa to všetko pozhanat...Inak ,mal by som aj tak o brigadýrku zaujem.
Kontaktujte ma a dohodneme čo a ako.
milosjasan@atlas.sk
Registrovaný uživatel
Dobrý den, kontaktujte mne prosím na mailu: coltikjir@seznam.cz Děkuji! :)
Registrovaný uživatel
PS. mám uniformu, chybí mi čepice :)
Registrovaný uživatel
Důkaz místo slibů.....asi ani nemusím dodávat, jak by se mi ta čepice hodila....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dnes jsem při neúspěšném hledání chybějícího odznaku nalezl ještě toto četnické řemení, pravděpodobně se závěsem na bodák. Ideálně pokud by někdo vzal spolu s čepicí. Na několika místech se páře prošití kůže a obě vrstvy se od sebe oddělují, jinak vše v pořádku. Ozvalo se Vás opravdu hodně kdo by měl zájem o brigadýrku, ale nezlobte se na nabídky jako, pošlete mi to do polska, já se podívám a potom vám podle toho pošlu peníze nereaguji. Přenechám nejvyšší nabídce, raději bych ale upřednostnil sběratele zde v ČR, nechce se mi poslat do zahraničí...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bonifáci , vaše nabídka osloví asi více sběratelů, ale přesto: pořádek musí být.
Přečtěte si Pravidla - bod číslo 7.
Moderátor
Bonifac78 napsal
ale nezlobte se na nabídky jako, pošlete mi to do polska, já se podívám a potom vám podle toho pošlu peníze nereaguji.

To je jasný. Podle něčeho ty kopie vyrábět musí! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Bonifac78 napsal
Dnes jsem při neúspěšném hledání chybějícího odznaku nalezl ještě toto četnické řemení, pravděpodobně se závěsem na bodák. Ideálně pokud by někdo vzal spolu s čepicí. Na několika místech se páře prošití kůže a obě vrstvy se od sebe oddělují, jinak vše v pořádku. Ozvalo se Vás opravdu hodně kdo by měl zájem o brigadýrku, ale nezlobte se na nabídky jako, pošlete mi to do polska, já se podívám a potom vám podle toho pošlu peníze nereaguji. Přenechám nejvyšší nabídce, raději bych ale upřednostnil sběratele zde v ČR, nechce se mi poslat do zahraničí...

A kde všade inde to skúšaš...? Kontakt na seba si tu nenechal.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, bodu 7 v podmínkách jsem si nevšiml. Zde jsem se hlavně chtěl sběratelů zeptat, zda mají tyto předměty nějakou cenu. Inzeroval jsem jinde na FB. Pokud by někdo měl zájem, prosím o kontakt na mail: jirka.zajda@quick.cz
Předem děkuji
Registrovaný uživatel
Všem děkuji za informace, vše nabízené je již prodané, prosím již nepište.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Čepice četník 1.republika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1