Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
lepsi pojistovna, holt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Hurley napsal
Připomenu Tvá vlastní slova s menší korekcí :mrgreen:

"No jo, to nesmíš bydlet v takové díře jako je Osek, kde lišky dávají dobrou noc a pošta (mail) tam chodí sotva jednou týdně ;))"


:mrgreen: Jenže dneska jsem celý den v Ústí nad Labem, což je krajské město a sem mi ta pošta také nepřišla. A ještě ke všemu sedím na "akademické půdě", to by mi mělo muzeum poslat přednostně 8)
Moderátor
Dnes mi zborník dorazil, za čo som facctorymu a oliverovi veľmi vďačný. So záujmom čítam príspevky, veľmi pekné a kvalitné číslo.
Moderátor
Archy, jsem rad ze k Tobe dorazily, a jsem rad, ze jsi byl i pres znacne indispozice jeden z tech, kteri pocin predem neodsoudili a sli do toho. A facctorymu dekuji za pomoc s distribuci.

Jinak jak jsem pochopil, prednostni objednavani na zaklade rezervaci jiz funguje, ostatni si musi bohuzel stale pockat, v e-shopu cislo stale neni.
Registrovaný uživatel
Nevím, mě se na mail dosud nikdo neozval ...
Moderátor
mozna jsi malo doterny, jacx to ma vykomunikovane
Registrovaný uživatel
Nebudu se nikoho doprošovat, koupím to pak v obchodě.
Registrovaný uživatel
Tak mi to grošové číslo FN dnes přišlo, aniž by byla předtím reakce na můj mail ...

To je hrůza, nejdříve dlouho nic a teď přijdou všechny numis. časopisy najednou, nevím, co číst dříve :D Ani bych se nedivil, kdyby zítra přišel Numis. sborník :lol: :lol:
Moderátor
Tieto problémy by som rád mal... ;)
Moderátor
dnes jsem FN vyzvedl pro jacxe, FN jeste na pokladne k prodeji ofiko nejsou, ale pet vytisku tam jeste maji, kdyby nekdo chtel a mel cestu kolem

slecna (pani) na kase rikala, ze uz ji to asi brzy naskladni a ze v e-shopu uz by se to melo take brzy objevit

vim, ze kacurovi doslo, jak jste na tom ostatni?

LukeH2O: ta veta tam je, na konci

NL mi samozrejme nedosly ani dnes...
Registrovaný uživatel
Oli: Děkuji za informaci ;)
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
Zatím jen slova,slova...Asi budu muset zkusit e-shop.
Registrovaný uživatel
Mám FN 27/1 na poště, ale dobírkou chtějí 272,-, kdežto v e-shopu je to za 138+99 tak nevím, nevím. :x
Moderátor
ponekud zvlastni, kacuro, kolik si platil? taky tolik? bohuzel - mohu nad tim vyjadrit jen hluboke politovani, pokud toto nastalo a tim vic, pokud i u ostatnich, rozum mi to nebere, ale vic s tim neudelam. a uprimne to nechapu.
Registrovaný uživatel
F N dorazila.272.-kč.Takto naposledy.
Moderátor
tak to je super podraz. to se nedivim, take bych s dvojnasobnou cenou nebyl spokojen. btw. kdo muzete, tak uz objednavejte pres e-shop (prip. objednavku za takovych podminek proste nejak zruste ci nevyzvednete), dnes se to tam odpoledne objevilo.

nevim, proc jste nebyli osloveni a obeznameni s tak vysokym postovnym (tolik jste platili i kdyz jste si kdysi objednali napr. ta starsi cisla?!). fakturu prilozenou nemate?

no a pro mne dalsi zivotni pouceni - podobnou akci uz urcite nekonam. az budu chtit byt za vola, zvladnu si to zaridit sam, nepotrebuju k tomu asistenci.
Registrovaný uživatel
oliver napsal
no a pro mne dalsi zivotni pouceni - podobnou akci uz urcite nekonam. az budu chtit byt za vola, zvladnu si to zaridit sam, nepotrebuju k tomu asistenci.


Ja si osobne myslim, ze to byl velmi chvalyhodny pocin a nevidim souvislost s tim, kolik si pocitaji postovne. Pokud nasadili nefer cenu a neinformovali o ni transparentne tak bych to jednoduse nechal na poste.
Registrovaný uživatel
Souhlasím s xjert01.
Registrovaný uživatel
Už jsem fakturu vyhodil, tak nevím, kolik jsem nakonec platil ... Ale přijde mi že tolik ne ... Mám dojem, že jsem platil dvoustovkou a ještě mi pošťačka vrátila, ale úplně jistý si nejsem ...
Moderátor
kdyz to shrneme - vyslo to presne o rok pozdeji. uzaverka byla fyzicky prelom 2012/2013. pak to cekalo nekolik mesicu v tiskarne (3-5?). nakonec to cekalo 2 tydny (mozna dele?) na oceneni. predem provedene "objednavky" si nakonec museli stejne vsichni potvrzovat a vyrizovat sami, byt to nutne nebylo. nakonec jim prijde vytisk s cenou 138 a postovnym 134 CZK? wtf?

ja mluvim o tom, ze uz se nebudu snazit nejak vyjit vstrict distribuci FN, protoze to vnimam jako naprosto jednostranne blaznovstvi.

na strane druhe uz existuji myslenky na denarove cislo (ale nikde to nerikejte), ale to bude muset "organizovat" nekdo jiny. ja se ale urcite rad zucastnim :)
Registrovaný uživatel
Tak nápad s grošovým číslem byl velmi dobrý. Je to tématika, která teď frčí a stále je co v tomto oboru numismatiky bádat, nehledě na množství nálezů. Možná by se to chtělo napříště domluvit třeba s Jirkou Militkým a udělat jako specializované číslo NS, když v FN jsou tak nepružní ...
Moderátor
Oliver urobil naozaj veľký kus práce, aby toto číslo vyšlo, poznamenajúc, že sa jedná naozaj o veľmi vydarený zborník. Čo sa týka distribúcie, alebo ostatných vecí priamo nesúvisiacich s článkami, Oliver v tom nemá žiadne možnosti. Je pravda, že dobierka pre ostatných je nemiestne nemiestna, ale to je podľa mňa vec distribútora.
A ty Oliver, ešte raz vďaka za ozajstný entuziazmus a snahu, je to výborný počin, a potlapkávam ťa po pleciach...
Moderátor
dekuji za potlapkani. tolik prace jsem s tim myslim nemel, vetsinu mela sefredaktorka a graficka (kor, kdyz sme si tak pekne vymysleli). ta distribuce to bohuzel cele zbytecne hanobi.
Registrovaný uživatel
bertik-b1 napsal
F N dorazila.272.-kč.Takto naposledy.


Nechávám na poště. Bohužel. :(
Registrovaný uživatel
Není šance od někoho koupit 2 exempláře na aukci s sobotu v Brně?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1