Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Jenom dvě zásadní otázky ohledně čísla FN a dám už pokoj:
1. Objednal to někdo přes e-shop a dostal to za 237,-Kč ?
2. Zeptal se někdo přímo dodavatele na důvod proč mu to dodali za 272,-Kč a v e-shopu to nabízejí za 237,-Kč ?
Moderátor
tenzor: neni nutne se omlouvat, jen uz jsem na to musel reagovat. navic Tve prispevky byly opravdu ty nejmene spatne. tys nenapsal, ale jini ano. mohli Ti pritom klidne odepsat na mail. a jeste jini zase (nebudu jmenovat) uz domlouvali verejne vymeny (i to jsem vam promazal panove). pritom to byli clenove a mohli jit na neverejne forum. co na tom, ze my vime, ze to jsou fufniky za 50,- kus, kdyz jini si mysli kdovi co. treba za rok to bude uz bez ztraty kyticky :twisted:
« Poslední úpravu provedl(a) oliver v 25. 3. 2014, 9:14. »
Moderátor
souhlas, to by zajimalo i mne, je to v souladu s tim, co jsem psal (a jak rikam, samotneho mne mrzi, ze to takto dopadlo). prikladam printscreen stavu e-shopu vytvoreny pred minutou:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V balíčku byla spolu s brožurou také faktura s výpočtem dalších nákladů. Další dvacku sluplo balné a zbytek dobírka, tudíž jsem z papíru vyčetl, že Karel IV. je pouze základní pošta. Ovšem nevím, pokud někdo objednal přes MZM, tak ať napíše zkušenost.
Registrovaný uživatel
Nejlepším řešením je tedy nejspíš osobní odběr na Zelňáku:)....
Registrovaný uživatel
Toto jsem měl na mysli.
Registrovaný uživatel
xjert01 napsal
Nejlepším řešením je tedy nejspíš osobní odběr na Zelňáku:)....

Ano, ale cesta vlakem a zpet me bude stat 2x postovne, takze ani to neprichazi v uvahu :(
Registrovaný uživatel
Mám na vratech : Zlý pes a ještě horší pán" :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:
oliver napsal
panove, po stopadesate prve. jeste napiste, v kolik vyjizdite z domu a ze doma nikdo neni, pes ma kratkej retez a ze se vracite bud pozde vecir nebo nejlip az druhej den. klice nechte v kvetniku nebo pod rohozkou. vim, vsichni mame mince v bankovnich sejfech, ale nekterym zlodejum staci televize a prkynko od hajzlu.

vsichni na sebe mate maily. clenove pobocky maji navic interni forum. presto vetsina z vas kvoka zde. tohle je 1000x mene bezpecne nez facebook, presto by vas tyhle ptakoviny na fb napsat nenapadlo. tak co mi unika? jasne, jeste sem vylepime pozvanku od predsedy, kdyby se nekdo neprihlaseny chtel prijet podivat a vyzobat nam ty grose Ludvika a Ladislava, co si vezem na vymenu.

uvedomte si, co za pitomce cte tohle vlakno. idioti, co si mysli, ze kazdy, kdo sem pise sbira a musi mit sbirku v cenu desitek a stovek tisic ci milionu. lidi co nechapou, ze muzem byt tak postizeny, ze si dokazem vymenovat i mince v radu desitek a stokorun. takze jim dal piste sva skryta pozvani. diky za ty z nas, kteri uz to pochopili a ridi se tim, diky, ze jste ohleduplni vuci nam, byt vam je to evidentne jedno.
Registrovaný uživatel
Když nemá na dráhu, tak ať jde do těch Budějovic pěšky! :twisted: :twisted: :twisted:
Hurley napsal
xjert01 napsal
Nejlepším řešením je tedy nejspíš osobní odběr na Zelňáku:)....

Ano, ale cesta vlakem a zpet me bude stat 2x postovne, takze ani to neprichazi v uvahu :(
Moderátor
Hurley: a to je takovy problem pozadat nekoho z Brna, aby ti to vzal? ;)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Hurley: a to je takovy problem pozadat nekoho z Brna, aby ti to vzal? ;)

Není, mohl bych tě tedy poprosit, zda-li bys byl tak ochoten a vyzvedl mi jeden výtisk? ;)
Registrovaný uživatel
tenzor: upletl sis na sebe bic:)...
Moderátor
Hurley: mohl.. ;) predavka predpokladam v KH
Registrovaný uživatel
Ale aby pak nechtěl tenzor za donášku více, než kolik by vyšlo to poštovné :D Přeci jen bude mít výlohy na cestu tam i zpět :D
Registrovaný uživatel
Moc díky, bude stačit pivko jako poplatek? :)
Moderátor
Rozhodne.. donesl bych to i bez poplatku, ale pivko neodmitnu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
tenzor: Když bys bych od té dobroty, přidal bych se také s žádostí jednoho výtisku dovezeného do KH. Sjednaný přepravní poplatek ve výši jednoho piva též akceptuji. ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Dráček: Dobře :)

Ale další požadavky už prosím na jiného brňáka, jednak nepojedu s báglem a druhak už jsem 2x měnil objednávku :) Taky jepotřeba počítat s možností, že se to nestihne (zatím jsem nedostal odpověď ani na první změnu objednávky a jdu tam zítra dopoledne ale snad nebude problém).
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 26. 3. 2014, 17:26. »
Moderátor
Tak potvrzuju, oba vytisky dovezu.. jinak mate to jen za 124,-, tou priobjednavkou jsem docilil poctu 5 knih, coz znamena slevu 10% :)
Registrovaný uživatel
Super, díky moc, tak máš u mě pivo a malý :)
Registrovaný uživatel
jj díky... ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Mám otázku, pokud bych byl veden pod jinou pobočkou, tak se musím pod tuto pobočku registrovat samostatně, ano?
Moderátor
diskutovalo se o tom uz na vice mistech, jeden z prispevku je zde
Registrovaný uživatel
Dobře. Takže by byla platba dvojitá, nebo pouze u kmenové pobočky? Jde mi o to, jestli není lepší se hned přihlásit k PG, než-li k pobočce v mém bydlišti.
Moderátor
podle mne pokud nekdo chce byt clenem, plati vsude. tj. CNS jako takove, pobocce kmenove, je-li v nejake a i pobocce dalsi (ci dalsim), kterych je clenem. Jinak by pobocka z noveho clena vlastne nic nemela. pokud nemam pravdu, at mne nekdo opravi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1