Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 107 108 109 110 111 112 113 114 115 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Tak kluci odstranili další drobné chybky z databáze mincmistrů (podrobnosti na pobočkovém webu). Ještě doplním návody a sjednotíme to barevně s webem.

Já už k tomu nic zásadního nemám (chyby v datech odstraňuju průběžně).

Mrněte na to, ať z toho můžou těžit i další sběratelé. :P
Moderátor
Rádi bychom všem sběratelům zpřístupnili další aplikaci.

Na stránkách pobočky Pražské groše http://www.cnspg.cz/

v sekci Pro Vás\Databáze byly zpřístupněny zjednodušené náhledy na seznam mincoven, mincmistrů a mincovních reforem. V jednotlivých databázích je možné různě filtrovat, takže po zvládnutí základního ovládání by Vám mohly být užitečné.

V každém případě si nejprve přečtěte návod na ovládání. Vyhnete se tím zbytečným nejasnostem.

Děkujeme tímto také členům fóra Sběratel.com, kteří nám poskytli informace, nebo fotografie a tím výrazně pomohli k vzniku těchto stránek.

Věříme, že vám tato pomůcka zpříjemní sběratelský život.
Moderátor
Vďaka za zverejnenie aplikácie, úžasne dielo. Veľa informácii na jednom mieste, super.
Registrovaný uživatel
Dobry den vsem,

V jedne nadchazejici aukci se budou drazit nejake kontramarky a mam za to, ze je tam par falesnych. Myslim, ze dle reguli nelze na foru zminit konkretne, jinak bych je lupnul do "kontramarek". Muzu nekomu z vas poslat fotky na mail a poradit se? Nebo je jina cesta?

Diky a hezky den..
Registrovaný uživatel
Proč by jsi nemohl sem dát fotky, je to pro nás důležité. Když budou ok tak je to dobrá reklama pro aukcionáře, jestli to jsou šmejdy, tak ať si je stáhnou...
Registrovaný uživatel
No pokud to neni prot pravidlum tak je sem vecer dam. Videl jsem parkrat zminky, ze neni povoleno resit nadchazejici aukce a i jsem videl kusy diskuze smazany.. Tak jsem z toho nechtel delat holubnik.. :-)
Moderátor
Pokud máte nějaké pochybnosti o pravosti dražených položek tak to raději vložte sem, k tomu určenému tématu: https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/podezrele-aukce_post_-333007#post333007
Moderátor
clenum CNS PG mel dnes prijit email s prosbou o vyjadreni se (hlasovani) k terminum vyrocni schuze na jare 2015 (pokud jste cleny a nezaregistrovali jste email, proverte si schranku, pripadne se ozvete).

stejne jako kazdy rok, i v pristim roce radi privitame pripadne OHLASENE hosty - pratele nasi pobocky. temto ohlasenym hostum pak sdelime i termin a misto konani. zajemci o setkani s nami necht se mi prosim ozvou na email.
Registrovaný uživatel
:twisted: pf 2015 :twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
PF 2015 :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jestli jsem někomu slíbil něco zítra přivézt, připomeňte se mi na mail ...
Moderátor
Právě to samý píšu ostatním. Pro Tebe Lukeho jsem si to už připravil.

Jinak samozřejmě hlavně vemte své přebytky. :lol:
Registrovaný uživatel
Dobry vecer,
nechcem sa vam miesat do debaty..(mince nezbieram)

Pre zberatelov starych dopisov je jedna s dölezitych veci vediet v akej minci bolo Porto/Franco zaplatene. Pri hladani odpovedi pouzivam na rychlu orientaciu internetovu stranu:
http://www.numispedia.de/Groschen
http://www.numispedia.de/Prager_Groschen.
Snad vam minimalne tie zobrazenia pomözu...
Prajem vsetkym vela "Zlata :) "
S pozdravom A.
« Poslední úpravu provedl(a) Adri v 28. 6. 2015, 22:25. »
Registrovaný uživatel
Koukám tady to totálně "chcíplo", za 8 měsíců "ani ťuk". :roll: :roll: :evil: :evil:
Moderátor
to proto pane, ze blbe nekecame a makame ;)
Moderátor
oliver napsal
to proto pane, ze blbe nekecame a makame ;)


8)
Registrovaný uživatel
S vidlema nebo s lopatou? :twisted: :twisted:
oliver napsal
to proto pane, ze blbe nekecame a makame ;)
Moderátor
hlavou, ruce mame samozrejme uplne levy, to bysme si jen ublizili (a ostatnim taky).
Registrovaný uživatel
oliver napsal
hlavou, ruce mame samozrejme uplne levy, to bysme si jen ublizili (a ostatnim taky).


:lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Za další qartál "ani ťuk". Chcíplotina pokračuje. :roll: :roll: :evil:
Garfield52 napsal
Koukám tady to totálně "chcíplo", za 8 měsíců "ani ťuk". :roll: :roll: :evil: :evil:
Moderátor
Třeba je to tím, že věci, které se dělají, nejsou ještě hotové a tudíž je zbytečné se o nich šířit. Ne vše se dá stihnout za pár dní.

V rámci chcíplotiny se za poslední qartál např. upravilo 8000 citací numismatické literatury. Ale je pravda. Je to málo. ;) :oops: :lol:
Registrovaný uživatel
Čo s takým dôstojníkom, ktorý nevie...
Registrovaný uživatel
Ono to žije, jen už se možná přišlo na to, že poskytovat informace netáhlům je kontraproduktivní a dost možná i nebezpečné:-D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
PF 2017 Vám přeje Garfield.
PS: Také si zde můžete prohlédnout jeho sbírku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Garfield52: Nejak mi v ni nejde listovat, jinak bych prohledl s chuti. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 107 108 109 110 111 112 113 114 115 > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1