Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna » * CHLUBÍRNA * :)

Vykupminci.cz
Numisargo

* CHLUBÍRNA * :)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hurley napsal
To Sevci:

Můžu se zeptat, na kolik ten Edvard přišel?


3.000,- + 15% pro aukční síň. A jak se tak dívám na Ebay tak to zase tak moc nebylo.
Registrovaný uživatel
To jsi koupil dobře 8)
Registrovaný uživatel
Yuan Shi-Kai(1859-1916)
2.čínský president 1912-1916
Ag dolar, rok 3 (1914)
Je to jeden z běžnějších Ag čínských dolarů, ale i tak potěší, zejména když byl relativně levný, je v pěkném stavu a není to novodobý padělek, jak je dnes časté. :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Leopold I. Taler 1695 Vieden, Herinek 595

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Fíha, Jožino rozbiehaš sa fantasticky gratulujem. Veľmi pekná minca, len nie je najlepšie nafotená, skúsil by som denné svetlo, biely podklad, ale to je iba môj náhľad (resp. môj foťák na to dobre reaguje). Píšem to kvôli tomu, že dúfam že je minca pekná a nie leštená.
Registrovaný uživatel
dakujem, no robi mi velku radost:) Ja som to nefotil, foto mam este od predajcu.Ak by bola lestena ma mensiu cenu?Pretoze este to neviem rozlisit ci je minca lestena.
Registrovaný uživatel
nevím, ale z fotky to vypadá hodně nevhodně čištěné a sedřené na holý kov(či leštěné?) a možná i poškozené...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
nevím, ale z fotky to vypadá hodně nevhodně čištěné a sedřené na holý kov(či leštěné?) a možná i poškozené...







???
Registrovaný uživatel
dokud není mince v ruce nebo kvalitní fotka, lze jen hádat... třeba bude jakž takž ok, ale na fotce to nevypadá nejlépe, no nevím :| :shock:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 2. 12. 2011, 21:59. »
Moderátor
Draku, nekaz mu radosť, je to jeho prvý toliar a určite sa na neho namakal jak pes. Minca je dobrá... ;) A pre Jožina... minca je naozaj dobrá, gratulujem ešte raz
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
dokud není mince v ruce nebo kvalitní fotka, lze jen hádat... třeba bude jakž takž ok, ale na fotce to nevypadá nejlépe, no nevím :| :shock:







No v skutocnosti vyzera lepsie.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Draku, nekaz mu radosť, je to jeho prvý toliar a určite sa na neho namakal jak pes. Minca je dobrá... ;) A pre Jožina... minca je naozaj dobrá, gratulujem ešte raz






Dakujem este raz , ano je to prvy v zbierke:)
Registrovaný uživatel
Archapov: Nikdo mu nechce kazit radost, ale dle takovéto fotky je to kupovat docela hazard. Ostatně nevím jak můžeš z takto mizerného obrázku tvrdit, že je ta mince dobrá, když minimálně na portrétní straně to vypadá na výrazně lestěný(či nevhodně čištěný) povrch.
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Archapov: Nikdo mu nechce kazit radost, ale dle takovéto fotky je to kupovat docela hazard. Ostatně nevím jak můžeš z takto mizerného obrázku tvrdit, že je ta mince dobrá, když minimálně na portrétní straně to vypadá na výrazně lestěný(či nevhodně čištěný) povrch.





Prosim mozes mi poslat fotky na email ak mas lestenej a nelestenej mince, nech si to sam pozriem a naucim rozdiel.dakujem maurox89@azet.sk Lebo fakt neviem o com pises.
Moderátor
Dracek samozrejme máš recht, ale nezabúdaj na jednu vec; ty si starý matador, ktorý zbiera mince podledné tri storočia, rozumieš tomu, dobre si rozmyslíš čo kupuješ a zrejme (určite) by si nedal tie prachy za túto mincu, ako dal Jožino. Netreba zabúdať, že je to Jožinov prvý toliar a osobne by som sa tešil ako pes. :) Napríklad ja som toliar nikdy nekúpil, v tomto môže byť Jožino predo mnou. Podľa fotky je to naozaj určitý druh risku, ale podľa mňa urobil dobre. Sám dobre vieš, že zberateľstvo je o radosti z prírastku. Ja sa s ním teším... 8)
Registrovaný uživatel
Samozřejmě je to i o ceně, ale o tom jsem se nezmiňoval. Jasně že lze akceptovat i mince, které nejsou 100%(pokud odpovídá cena), zejména v počátcích, ale tím si prošel asi každý a hlavně když má radost. Osobně mám radost z každé pěkné mince ať je to tolar nebo fenik, ale kupovat tyto tolarové mince(zejména dražší) dle této fotky mi přijde dost vysoký risk(a možné vyšší "školné"). Prostě kupovat by se měla mince s dobrou fotkou nebo ktetou jsem měl možnost osobně vidět, jinak na zdánlivě výhodných koupích se dá prodělat nejvíce(zejména v počátcích).
Dost se tu o tom někde už rozepisoval Evropa.

Jozino: Slušnou fotku hlazené či leštěné mince z tohoto období po ruce nemám, sorry(nebyl důvod si to ukládat, ani je nesbírám).
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
My dvaja sme si v tomto asi zajedno... ale aj tak nebuď pes. No nie je pekná? ;)
Registrovaný uživatel
Nejsem si jisty, zda sbirani minci = pidit se jen po nejlepsich kouscich. To evokuje ideu, ze lidi by nemeli sportovat, kdyz nejsou rekordnami, nebo se na MS sveta nedostanou do finale.
Moderátor
Toto je fajn názor...
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
... Napríklad ja som toliar nikdy nekúpil, ...

To děláš chybu, je to velmi příjemný pocit nést si domů Tolar.
:P
Moderátor
Určite máš pravdu, hádam ma toto šťastie ešte postretne...
Registrovaný uživatel
to dracek: Mne ide len o fotku z akehokolvek obdobia len aby som videl ten rozdiel lestenej a nelestenej mince,
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Dracek samozrejme máš recht, ale nezabúdaj na jednu vec; ty si starý matador, ktorý zbiera mince podledné tri storočia, rozumieš tomu, dobre si rozmyslíš čo kupuješ a zrejme (určite) by si nedal tie prachy za túto mincu, ako dal Jožino. Netreba zabúdať, že je to Jožinov prvý toliar a osobne by som sa tešil ako pes. :) Napríklad ja som toliar nikdy nekúpil, v tomto môže byť Jožino predo mnou. Podľa fotky je to naozaj určitý druh risku, ale podľa mňa urobil dobre. Sám dobre vieš, že zberateľstvo je o radosti z prírastku. Ja sa s ním teším... 8)



Palec hore! ;)
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Nejsem si jisty, zda sbirani minci = pidit se jen po nejlepsich kouscich. To evokuje ideu, ze lidi by nemeli sportovat, kdyz nejsou rekordnami, nebo se na MS sveta nedostanou do finale.



Palec hore! :)
Moderátor
Palec hore... pre teba! Ja som za!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna » * CHLUBÍRNA * :)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1