Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna » * CHLUBÍRNA * :)

Vykupminci.cz
Numisargo

* CHLUBÍRNA * :)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 183 184 185 186 187 188 189 190 191 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Zbierka mincí sigura juniora s motívmi vodných živočíchov.


velmi pekne.
snazite sa obaja.
myslim si, ze az tie vodne svety vyzbiera,
(predsa len, je toho obmedzene mnozstvo, a je uz na hrane )
tak by mohol pokracovat v zbierani vsetkych ostatnych zivocichov.
mozes mu skusit par kuskov podhodit.
afriku, tam je spusta slonov, a j.ameriku, tam je tiez hodne vselijakych potvor.
a tiez sa daju najst atraktivne tvary, rozne x-hrany, mince s dierkou, atd ..
to by dozbieral tak do puberty : )

a po nevyhnutnej +/- 10rocnej prestavke bud to znova objavi,
alebo zavesi na klinec.

drzim vam obom palce.
_______________
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Zbierka mincí sigura juniora s motívmi vodných živočíchov. V prípade, že máte v prebytkoch niečo podobné a nie je to na tejto fotke, tak určite máme záujem
Už som ti davnejšie poslal zopar na ukažku v prispevku /1997/UNC stav pošli adresu ,to bude pre mladeho male sponzorske.
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/poptavka-minci-1204x80
_______________
Registrovaný uživatel
Na to som úplne zabudol. Vopred ďakujem a píšem e-mail.
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
(predsa len, je toho obmedzene mnozstvo, a je uz na hrane )

Podľa Colnect mu ich chýba celkom dosť.Tam ich uvádzajú asi 700.
V puberte/keď vyzbiera živočíchov) by ho asi najskôr zaujali mince s "holými babami",tých nebude moc.Vtedy si možno dá zberateľskú pauzu.Nepoznáte to ? :mrgreen:
Sigur,túto mu kúp.Je tam aj on,aj ty.Alebo je to jeho veľký kamarát,či inštruktor,ak ty ryby nechytáš.Tú by som ti asi ako sponzorské neposlal,keby som ju mal. Prepáč. :P
http://colnect.com/cs/coins/list/country/922-Austr%C3%A1lie/theme/2996-Ryba%C5%99en%C3%AD
Registrovaný uživatel
tomi napsal
vtakopysk tam pasuje ?


Jaj, až teraz som si všimol, že ste reagovali viacerí....vtákopysk určite pasuje. Máš na predaj alebo výmenu?
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
drzim vam obom palce.


Vďaka. Chcem to robiť presne ako píšeš. Teraz je prvák a už si uvedomuje aký je rozdiel v číslach. Takže na 500 ročný denár vyvaľoval oči a nad 1700 ročným rímanom mu padla sánka. Pre mňa to bol pohľad za milión a flashback tak 30 rokov späť do mojich numizmatických začiatkov. :D
Registrovaný uživatel
stani napsal
Je tam aj on,aj ty.


Heh, to určite, ja a rybár :mrgreen: Ja sa vždy modlím, aby nechytil žiadneho mierového kapra. Minule mi kamoš poradil, aby som ho neomračoval ale rovno odrezal hlavu...som potom 2 dni nemohol zaspať :lol:

btw. sorry za offtopiky, urobil som z chlubírny tlachárnu...
Registrovaný uživatel
sigur napsal
tomi napsal
vtakopysk tam pasuje ?


Jaj, až teraz som si všimol, že ste reagovali viacerí....vtákopysk určite pasuje. Máš na predaj alebo výmenu?

Na venovanie...z dulom77 sa stretavas?
Registrovaný uživatel
Rád by som, ale zatiaľ sa nezadarilo...nechaj zatiaľ tak, teraz bude mať niečo od m1234, tak časom by som sa ozval.
Registrovaný uživatel
Pozdrav juniora,Ked mi niekto napiše dakujem ujo :) tak aspon vidim ako starneme.Asi mu navrhnem nech my tyká.
_______________
Registrovaný uživatel
:) aj ja ti ďakujem...to očakávanie a tá iskrička v očiach, keď sme to rozbaľovali je skrátka k nezaplateniu.
Registrovaný uživatel
následující 54 let stará koruna možná na první pohled do chlubírny nepatří (ani po mém chabém vyčištění), na hledačském webu by ale do chlubírny patřila určitě.
Důvodem jsou okolnosti nálezu.
Předevčírem ji po cestě s rodiči do obchodu, opozdíce se o pár metrů za námi, vyhrabala na sousedním záhonu moje ještě ani ne dvouletá dcera Anežka :-) Pracovní pomůcky veškeré žádné, pouze pod paží plyšový medvěd, který si možná bude nárokovat část nálezného. Když na mě s ní mávala, radost byla veliká na obou stranách :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hehe, super. Ted si pricichla k nalezu, takze pocitej s tim, ze na Vanoce budes muset koupit detektor :)
Moderátor
Wow, super! :)
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Hehe, super. Ted si pricichla k nalezu, takze pocitej s tim, ze na Vanoce budes muset koupit detektor :)


Takových kousků mám doma cca 200, chodím s detektorem pravdelne, ale dětské nálezy jsou ty nejkrásnější :-)
Moderátor
Poslední dobou nějak není čím se chlubit. Tak jsem si udělal radost tímto větším drobáčkem. Jedná se o 1/4 groš města Štrasburg, čímž jsem si po delší době doplnil další nominál tohoto města. Myslím si, že zachovalostí na tom není zas až tak špatně.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě nikdy jsem sem nic nedal. Myslím ale, že tenhle krejcar není nejhorší (tedy mince, ne fotky).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Sbírám produkci budějovické firmy L. & C. Hardtmuth
http://www.cbhardtmuth.cz
Moderátor
Chtel jsem napsat, ze tu chcip pes a zatim koukam, ze sem tam se tu neco odhraje a ze jsem to jen zazdil, napr. hezky greggyho grosovy prirustek, ktery by mne take neurazil. Chapu, ze to tu drime, protoze dneska je kazdej opatrnej se necim pochlubit (ale CHLVBIRNA v antice je o dost zivejsi rekl bych). Nastesti existuji i obycejne a ne drahe a ne vzacne veci a ty snad nezdravou zavist nezpusobi a prejici oko potesi. Takze zde mame Francii, Ludvika XII (soucasnika Vladislava II. a Ludvika Jagellonskeho), douzain (billon). Hmotnost 2,63 g, strizek dokonce pekne zvoni. Mincovna by mela byt Saint-Pourcain, ale zatim jsem to presne nehledal a neurcoval (uvedeno je Duplessy 664 ale tomu uplne neverim, videl jsem dost odlisne varianty). Opisy jsou slusne citelne: +LVDOVICVS*FRAnCORV*REX a *BENEDICTV+SIT*NOME*DnI. Tak snad se nekomu bude libit :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mně se líbí moc a ten Strasbourg nahoře taky. ;)
Moderátor
Oli, jestli chceš, tak Ti Duplessyho můžu v úterý přivést. Už ho mám doma. Pěknej plecháček. :lol:
Moderátor
diky, diky, jo prosim, vezmi ho, pokud muzes :)
Registrovaný uživatel
Najnovší prírastok... ;)
Toliar 1733 (2016)
Mincovňa: Dubrovník
Mincmajster: sigur jr.
Pregér: sigur
Počet vyrazených kusov: 2 ks zo zlata, 1 ks zo striebra

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na rozdíl od Sigura, si mince nerazím... :lol:

Konečně dlouho očekávenej šesťák od knížete Sylviuse Friedricha z Olešnice-Würtenbergu... Dosti složitá osobnost... Stav opět né zcela dle některých současných i bejvalých členů do sbírky jistý...Nýbrž co????? Mám ho a je zde... :lol:

Stál cca 500kč...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
zajímavá stříbrná mince - stav čitelný a motiv hezký :-)

3 petermenger, 1712 GG, Arcibiskupství Trevír - Karl Josef of Lorraine (1711-1715)
mincmistr Gerhardt Godt

motivem je Svatý Petr v oblacích s knihou a s klíčem k nebeské bráně

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Krásný motiv krásné mince... :D

Horacio napsal
zajímavá stříbrná mince - stav čitelný a motiv hezký :-)

3 petermenger, 1712 GG, Arcibiskupství Trevír - Karl Josef of Lorraine (1711-1715)
mincmistr Gerhardt Godt

motivem je Svatý Petr v oblacích s knihou a s klíčem k nebeské bráně

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 183 184 185 186 187 188 189 190 191 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna » * CHLUBÍRNA * :)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1