Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Chlubírna - Hradčany

Vykupminci.cz
Numisargo

Chlubírna - Hradčany

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chlubírna :P :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nikdy bych neřekl, že i dle filatelie je možné si představit zhruba profil člověka 8) . Raje - hezká trojka ;)
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
vinn napsal
hele Zdendo, to ti nevadi, ze ty krasne exemplare nicis tim, ze o to otiras mastny oblicej? Az to bude mit po tobe nekdo jiny, zbude na tom po tobe mastny flek (neber si to osobne...).

To jde se mnou do hrobu, jako faraoni


Kremácia alebo klasika? Len aby som vedel či sa oplatí čakať... ;)

BTW Filatelistickej kliatby sa nebojíš?
Moderátor
Vieš ty čo Zdendo, asi ťa to baví, že tu svojim správaním nasieraš zberateľov. Pravdou je aj to, že si si možnosť robiť tu túto srandu riadne zaplatil. Možno sú tie peniaze pre teba iba kvapkou v mori (dočítal som sa, že na ľudskej hlúposti zarábaš veľké peniaze). Ver mi, že ti nezávidím ani halier tvojho majetku. Jediné, čoho mi je a aj bude ľúto je každá známka celina či celistvosť, ktorá sa stane tvojim majetkom a to bez ohľadu na to, či stála 50 halierov alebo milión korún.

PS: Je mi srdečne jedno ako za to s týmto príspevkom Admin urobí. Jednoducho mi nedalo nereagovať.
Registrovaný uživatel
Doddie: Promluvil jsi mně ze srdce. Lépe to nešlo vyjádřit....!!!
Administrátor
Zlatej Skrblík :-). Ten alespoň neolizoval své známky. Že na ty provokace vůbec někdo odepisuje. Škoda času na někoho kdo neví co je pinzeta a jak se má chovat.
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 30. 5. 2017, 8:31. »
Moderátor
Zdenda-Kubik napsal
Ynhoj napsal
Klatby ne, ale Karma, ta je prevít, je neomylná, jen někdy pomalejší :-)

Ja mam bojler.

spolocne foto nie je?
Registrovaný uživatel
Ynhoj napsal
Klatby ne, ale Karma, ta je prevít, je neomylná, jen někdy pomalejší :-)

To je presne ono! Krásne, jednoduché a výstižné!
Ja si dokonca myslím, že v Zdendovom prípade ani až tak moc pomalá nie je. Už trochu "vytŕča rožky". Minimálne v tom, že Zdenda mi nepripadá, ako šťastný človek ...
Registrovaný uživatel
Dobre pooblyzovať (treba tomu venovať trochu času) a prilepiť na kasňu.
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
Zde je kompozice - bojler, já (nešťastný) a nerozřezaný dvojarch 10h. Z toho asi udělám tapetu, bo se mi nevejde do alba.


Víte, co to je pokora?

Nedávno jsem si udělal radost jednou velmi zajímavou mincí v téměř unikátní kvalitě a k této věci mám odpovídající úctu. To, co zde provozujete Vy, to by si opravdový sběratel nikdy nedovolil, protože každou minci či známku nám osud pouze na jistý čas propůjčil a po nějaké době tuto věc vrátíme zpět na trh. Proto bychom si měli těchto věcí vážit a patřičně se k nim chovat. Sběratelská záležitost by se nikdy neměla stát pouhou věcí k ukájení svého ega, k tomu neslouží!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
zacina se tu nejak trollit...
_______________
---------------------------------------------
moje stránky k tématice Hradčan:
http://www.hradcany-stamps.com/
---------------------------------------------
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
na jednu stranu je právem každého z nás nakládat se svým majetkem, jak uznáme za vhodné. Své peníze jste si, pane Kubíku, vydělal svými schopnostmi a svou prací, já Vám úspěch i majetek přeji a Vaše právo se svými věcmi nakládat dle své úvahy zcela respektuji. Na druhou stranu, já čistě za sebe bych asi nepoužívá svých peněz a možností k prázdné provokaci, ale to je jen můj pohled a navíc jsem těmto svodům nebyl nikdy vystaven, tak se mi to snadno radí... S jistotou bych Vám však, přijmete-li to ode mne, radím nevěřit všemu, co je v popiscích Vámi kupovaných známek, dopisů atd. napsáno. Pokud se na ten dopis podíváte pořádně, pochopíte, co chci říct. A není třeba absolutně žádné filatelistické erudice, stačí se jen pořádně podívat... Já vím, že pro Vás je nějakých 215.000 jako pro mne pětikoruna, ale jsou to pořád peníze, které by třeba mohly udělat někomu méně šťastnému lepší život... Proto si dovoluji tento příspěvek...
Registrovaný uživatel
Nekdo tu promazal moje prispevky a fotky, vcetne treba te posledni odpovedi Arturovi, to fakt nesnasim, nekdo si hraje na velkeho bosse,"hele mamo, ja muzu mazat, koukej jakej jsem sef".
Casem si udelam stranky, kde budu prezentovat svoje znamky, bankovky a obrazy, tak pak dam vedet.
Zdar.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
« Poslední úpravu provedl(a) Zdenda-Kubik v 30. 5. 2017, 19:22. »
Moderátor
Ano, Zdendo-Kubíku,
jako moderátor tohoto diskusního fóra jsem smazal Váš nesmyslný trolling. A pište prosím k věci, jinak doporučuji adminovi Vás zablokovat úplně. Víte, že jsem se Vás dříve zastával, ale to, co předvádíte nyní, nepatří do slušné diskuse.
To neumíte svoje pěkné a vzácné materiály prezentovat normálním způsobem? Je Vám zapotřebí se takto předvádět?
Registrovaný uživatel
Jaromír - nechcem týmto mojím príspevkom polemizovať o vhodnosti/nevhodnosti toho premazania.
Dovolím sa ale sa spýtať: Aký zmysel malo vymazať Zdendov príspevok s tými spojenými PA Hradčan a ponechať moju reakciu v príspevku #1034? Ako to bude vnímať čitateľ, ktorý sem nakukne až teraz? Bude si môj príspevok spájať s obrázkom v príspevku #1019, alebo napríklad s príspevkom #1026? ...
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 30. 5. 2017, 20:54. »
Moderátor
Brett napsal
Jaromír - nechcem týmto mojím príspevkom polemizovať o vhodnosti/nevhodnosti toho premazania.
Dovolím sa ale sa spýtať: Aký zmysel malo vymazať Zdendov príspevok s tými spojenými PA Hradčan a ponechať moju reakciu v príspevku #1034? Ako to bude vnímať čitateľ, ktorý sem nakukne až teraz? Bude si môj príspevok spájať s obrázkom v príspevku #1019, alebo napríklad s príspevkom #1026? ...

Ona celá ta "diskuse" moc smyslu nedává. Možná by to chtělo promazat příspěvky více. Ale nechci Vás Brette mazat, protože diskutujete slušně a k věci.
Registrovaný uživatel
Moc sa to Hradčan netýka, ale s touto vetou z rozhovoru s p. Mádlom by Zdenda asi nesúhlasil ...

Tento exponát se samozřejmě příliš často vystavovat nemůže, známky na světle trpí, škodí jim i jakákoliv, byť velmi opatrná, manipulace.

Inak teraz na Európe vo Fínsku krásna zlatá.
Moderátor
Ve Finsku 2 zlaté. Tomáš Mádl a Peter Severín
Moderátor
Brett napsal

Tak člověk by se ke svým známkám - sbírce - měl chovat s úctou. I když nevystavuje, ale dělá sbírku jen sám pro sebe, pro svoji radost a nemá v ní milionové položky, určitě shánění některých věcí mu dalo dost práce a za nějaký čas mohou posloužit dědicům nebo jiným sběratelům. Právě na takové sbírce, jejím pečlivém vedení, uspořádání a vůbec chování se ke známkám je poznat sběratel od pouhého "shromažďovatele" známek.
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 1. 6. 2017, 8:16. »
Moderátor
blazek007 napsal
Brett napsal

Tak člověk by se ke svým známkám - sbírce - měl chovat s úctou. I když nevystavuje, ale dělá sbírku jen sám pro sebe, pro svoji radost a nemá v ní milionové položky, určitě shánění některých věcí mu dalo dost práce a za nějaký čas mohou posloužit dědicům nebo jiným sběratelům. Právě na takové sbírce, jejím pečlivém vedení, uspořádání a vůbec chování se ke známkám je poznat sběratel od pouhého "shromažďovatele" známek.

Naprosto souhlasím.
Já mám např. velkou obálku s poškozenými známkami nulové hodnoty, ale nemám srdce je vyhodit...
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
blazek007 napsal
Brett napsal

Tak člověk by se ke svým známkám - sbírce - měl chovat s úctou. I když nevystavuje, ale dělá sbírku jen sám pro sebe, pro svoji radost a nemá v ní milionové položky, určitě shánění některých věcí mu dalo dost práce a za nějaký čas mohou posloužit dědicům nebo jiným sběratelům. Právě na takové sbírce, jejím pečlivém vedení, uspořádání a vůbec chování se ke známkám je poznat sběratel od pouhého "shromažďovatele" známek.

Naprosto souhlasím.
Já mám např. velkou obálku s poškozenými známkami nulové hodnoty, ale nemám srdce je vyhodit...

Taky tak a těch obálek mám spoustu, seřazeny abecedně za sebou...No a ani nemám srdce ničit pěkně frankované obálky...Nštěstí mám dost místa...
Registrovaný uživatel
Známemu som nedávno ukazoval známky a pruhovanie na lepe (50h Štefánik Pof. 346). Samozrejme známku som mal v pinzete. Keď potom videl, ako ju opatrne zasúvam späť do zásobníka, tak sa ma spýtal:
Čo to stojí?
Ja mu hovorím:
Keď je úplne bezchybná a pekne centrovaná tak aj 4 centy. Táto ale nie je moc pekne centrovaná, tak by som povedal, že cca 3 centy.
On mi na to:
A to sa s tým takto pipleš? ...
Ja na to:
Áno ... :?
Registrovaný uživatel
Mám kompletní doručenou poštovní průvodku včetně celního prohlášení, tak se drobet pochlubím.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak se musím pochlubit. Po několika letech úsilí se mi podařilo dokončit rekonstrukci 15h E I.TD.
Bylo to zdaleka více pracnější než 500h II.TD.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
---------------------------------------------
moje stránky k tématice Hradčan:
http://www.hradcany-stamps.com/
---------------------------------------------
Registrovaný uživatel
vinn: Velmi pěkné :-) ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Chlubírna - Hradčany

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1