Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » cínové značky

Vykupminci.cz
Numisargo

cínové značky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím poradit co je to za značku na cínovem nadobí.................nemohu to vygooglovat ale vím že existuje knížka značek cínu,bohužel ji nemám.............kdo jí má at poradí.........děkuji b21 :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To nikdo nic neví ???

Až budu mít někdy čas, tak ten předmět nafotím!!!
Registrovaný uživatel
:) Času máš očividne dosť,tak nafoť... :)
Aj svetlo je dnes dobré,srandista..
-s-
Registrovaný uživatel
bobinek 21 napsal
To nikdo nic neví ???

Až budu mít někdy čas, tak ten předmět nafotím!!!
......................vole,tahni už do prdele -debile!!!!
Registrovaný uživatel
unknown
Registrovaný uživatel
Já myslím, že to bude zinkocín.
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
bobinek 21 napsal
To nikdo nic neví ???

Až budu mít někdy čas, tak ten předmět nafotím!!!
......................vole,tahni už do prdele -debile!!!!
Stando do pr .. ne, já bych ho nechal strčit matce zpět do p..e , nechat přem..t fotrem a pak zkusit znovu matkou vyprdnout ... mohlo by to pomoct :D
Registrovaný uživatel
Tak toto moderátor prosím všetko vymaž. A ja reku sú tu všetko ľudia na úrovni a aj keď mám tu málo príspevkov , tak sa tu rád prehŕňam , ale toto nemá úroveň. ,,Bobínek 21,, ide len o to , že ti naznačil ,,stani,, rýchlejšie nafotenie , ako pol hodinu obkreslovanie obrázku.
Registrovaný uživatel
starky3,ono je to ináč ako si myslíš.Ide totiž o dvoch bobinkov..Pozri si počet ich príspevkov. :)
To nenadávajú mne.. :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
Tak prepáč , len ma to trocha rozčúlilo nad touto neotesanosťou.Dneská som v robote počúval tie naše ,,Slovenské ,, udalosti (toho by zavreli , aj tu včera na východe behal , len asi poobede po vynesení rozsudku odcestoval do zahraničia (pravdepodobne keď o asi voľaký ,,orgán ,, upozornil že je po ňom zháňka)) tak aspon tu najdem voľakoho slušného.
Registrovaný uživatel
Nemusíš sa ospravedlňovať...Za čo?? Ja by som mal byť rád,že si sa ma zastal... :P
Tu ide o to,že za bobinek21 (klasik) sa vydáva a v rôznych témach odpovedá bobinek.....21-s medzerou v nicku.Ja som to písal jemu.
A na takýchto reakciách sa určite dobre baví.Mal by už o hodne viac príspevkov ako 13,či koľko to má,ale pomerne často mu to mažú.Hravé chlapča to je. :)
-s-
Registrovaný uživatel
starky3 napsal
Tak toto moderátor prosím všetko vymaž. A ja reku sú tu všetko ľudia na úrovni a aj keď mám tu málo príspevkov , tak sa tu rád prehŕňam , ale toto nemá úroveň. ,,Bobínek 21,, ide len o to , že ti naznačil ,,stani,, rýchlejšie nafotenie , ako pol hodinu obkreslovanie obrázku.
Ten obrázek si myslím, že úplně stačí a pokud ho PRAVÝ A NEHEKNUTÝ BOBINEK pracně překresloval je jeho rozhodnutí a měl s tím práci on. Je na tom s fotografiemi detailů stejně , jako já ... tedy fotograf na dvě věci. No a k té mé reakci ... mám toho plné zuby a myslím, že pokud si může falešný BOBINEK dovolit dělat takovou dobu to, co dělá tak já si můžu dovolit beztrestně napsat , že by falešného Bobinka měli strčit matce do pece, fotr by ho měl přemontovat a matka pak znovu vyprdnout, pokud majitel serveru neodstaví jeho, tak nemůže ani mne, je tady asi plná a neomezená demokracie. Třeba ho upekli v peci, jako chleba a pícka dobře netáhla, tak to fotr přemontuje ten mechanizmus a po vykynutí z něho něco malého možná bude, pokud ho něco velkého nesežere. No jak si moje slova s tečkami někdo vyloží je jeho problém, já jsem nic jiného nemyslel. Je to stejně, jako když někomu řeknete JESTLI CHCEŠ, TAK JDI DO P...E, nedá se to žalovat jelikož tam je napsáno jestli chcete, pokud nechce , tak nemusí ... pokud chce, tak může, ale je to jeho rozhodnutí a nikdo ho k tomu nenutil ... takže nežalovatelné. No a jestli falešný Bobinek chce, tak může jít třeba do pytle :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 13. 4. 2018, 4:52. »
Registrovaný uživatel
Aj tu nedávno pôsobil,suploval... :)
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/kniha-compass_post_-488534#post488534
-s-
Registrovaný uživatel
Ono ja to vidím trošku inak:-) Pravý bobinek má až moc svojrázny prejav, ktorý sa tu naozaj veľa ľuďom nepáči. On môže byť odborník, pracovať so starožitnosťami a podobne, ale pokiaľ má prejav aký má, je to k ničomu. Nie každá veta musí nutne obsahovať 10 výkričníkov a tak ďalej. Podľa mňa takýto ľudia si priam koledujú o to, aby mali svojich "hejterov", ktorí si z nich začnú robiť srandu:-) Bobinek často komentuje, aké nepodarené fotky ľudia dávajú, a pritom sám pridá rozmazanú fotku hodinového strojčeka a podobne. Osobne sa nedivím, že si ho niekto vzal na mušku a robí si z neho prdel. Ale i tak si myslím, že toto fórum by malo mať nejakú úroveň slušnosti a nemali by sme sa vyhovárať na to, že druhý tiež tak píše, tak idem aj ja. Starky3 má pravdu v tom, že to sem nepatrí. Moderátor by to mal mazať, funguje to tak v každej skupine.
Registrovaný uživatel
Dekuji tem,co se me zastali....................a pro ostatní, snaha toho B 21 mě už štve,ale nejde se zde přihlásit s novým "nickem" a stary zrušiti,a kreslím proto,jelikož nemam fotak s "micro" a značku bych těžko-asi rozmazaně vyfotil. A ty !!!-to je moje LOGO. A k tématu- pěkně sme se odchýlily,ja jen chtel urcit onu značku,vim že je kniza znacky cínu ale jelikož ji v knihovně nemám,doufal sem že ji nekdo má a znak mi poradí.................ale asi sem se zmylil. Takže počkame .
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Nechápu proč takoveto pičoviny vynášíte do nebes s cenami...................asi tomu nerozumíte!!!!!!!!!!! :mrgreen:


https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/dotaz-na-hodnotu-pratetina-odkazu-porcelanoveho-pejyka_post_-421447#post421447
Moderátor
Prvý Bobinek je pravda drsňák, ale také rovný chlap. Ten další Bobínek :mrgreen: je jen šašek, no a tak proč nemít jednoho blba a smát se :mrgreen: . Je to těžká situace a pravému Bobinkovi dobře rozumím.,
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Prvý Bobinek je pravda drsňák, ale také rovný chlap. Ten další Bobínek :mrgreen: je jen šašek, no a tak proč nemít jednoho blba a smát se :mrgreen: . Je to těžká situace a pravému Bobinkovi dobře rozumím.,


Podle mne je rozdíl mezi oběma Bobinky jen ta mezera. Nic rovného na Bobánkovi21 nevidím. Polovina jeho příspěvků je dehonestující, druhá polovina pak totální nesmysly. Po odborné stránce je břídil, vetešník toho nejhrubšího zrna.
Mimo jiné by měl vědět, stejně jako parta jeho "obránců", že pokud chce tady dostat nějaké informace, musí také sám dodat řádné podklady, tj.detailní fota celého předmětu.
Registrovaný uživatel
packa napsal
Altmann napsal
Prvý Bobinek je pravda drsňák, ale také rovný chlap. Ten další Bobínek :mrgreen: je jen šašek, no a tak proč nemít jednoho blba a smát se :mrgreen: . Je to těžká situace a pravému Bobinkovi dobře rozumím.,


Podle mne je rozdíl mezi oběma Bobinky jen ta mezera. Nic rovného na Bobánkovi21 nevidím. Polovina jeho příspěvků je dehonestující, druhá polovina pak totální nesmysly. Po odborné stránce je břídil, vetešník toho nejhrubšího zrna.
Mimo jiné by měl vědět, stejně jako parta jeho "obránců", že pokud chce tady dostat nějaké informace, musí také sám dodat řádné podklady, tj.detailní fota celého předmětu.....................polib mi už konečne zadek,nejsem na tebe zvědavý!!!!!!! :P
Moderátor
packa napsal
Altmann napsal
Prvý Bobinek je pravda drsňák, ale také rovný chlap. Ten další Bobínek :mrgreen: je jen šašek, no a tak proč nemít jednoho blba a smát se :mrgreen: . Je to těžká situace a pravému Bobinkovi dobře rozumím.,


Podle mne je rozdíl mezi oběma Bobinky jen ta mezera. Nic rovného na Bobánkovi21 nevidím. Polovina jeho příspěvků je dehonestující, druhá polovina pak totální nesmysly. Po odborné stránce je břídil, vetešník toho nejhrubšího zrna.
Mimo jiné by měl vědět, stejně jako parta jeho "obránců", že pokud chce tady dostat nějaké informace, musí také sám dodat řádné podklady, tj.detailní fota celého předmětu.


Byl jsem v situaci, kdy jeden člověk mně pronásledoval pár kolegů se mně zastalo pár mi napsalo domů. Byl jsem jim velmi vděčný za morální podporu a myslím, že zásadní slušnost zde má svoje místo! :shock:
Registrovaný uživatel
Z vulgarismu některých uživatelů jsem znechucen a nemile překvapen. Pánové..snad máme trochu úroveň??? Víte,co je to diplomacie ? Poslat někoho k šípku tak,že se tam bude těšit ;). Buďme více diplomaté,než banda strejdu ze čtvrté cenové.. A od té doby,co tu ten hejter nastavil b21 zrcadlo jeho vlastních příspěvků i on už není tak vulgární. Vše zlé je pro něco dobré . Ted si prestante toho trotla všímat,jistě se touto diskuzi skvěle baví a jistě za čas přestane.
« Poslední úpravu provedl(a) Fenix188 v 14. 4. 2018, 13:49. »
Registrovaný uživatel
Plně souhlasím, mezi oběma Bobinky není rozdíl. Bez nich by na tomto fóru bylo lépe.

packa napsal
Podle mne je rozdíl mezi oběma Bobinky jen ta mezera. Nic rovného na Bobánkovi21 nevidím. Polovina jeho příspěvků je dehonestující, druhá polovina pak totální nesmysly. Po odborné stránce je břídil, vetešník toho nejhrubšího zrna.
Mimo jiné by měl vědět, stejně jako parta jeho "obránců", že pokud chce tady dostat nějaké informace, musí také sám dodat řádné podklady, tj.detailní fota celého předmětu.
Registrovaný uživatel
Asi si toho nikdo nevšimnul....

stator napsal
bobinek21 napsal
Nechápu proč takoveto pičoviny vynášíte do nebes s cenami...................asi tomu nerozumíte!!!!!!!!!!! :mrgreen:


https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/dotaz-na-hodnotu-pratetina-odkazu-porcelanoveho-pejyka_post_-421447#post421447
Registrovaný uživatel
vojtaxxx napsal
Asi si toho nikdo nevšimnul....

stator napsal
bobinek21 napsal
Nechápu proč takoveto pičoviny vynášíte do nebes s cenami...................asi tomu nerozumíte!!!!!!!!!!! :mrgreen:


https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/dotaz-na-hodnotu-pratetina-odkazu-porcelanoveho-pejyka_post_-421447#post421447
Ale všiml neboj, ale Fenix řekl toto : A od té doby,co tu ten hejter nastavil b21 zrcadlo jeho vlastních příspěvků i on už není tak vulgární.----- Ten tvůj odkaz je z roku 16, takže jak vidíš od té doby se zklidnil. No a já se za svá slova , tedy ta vulgární omlouvám ... holt občas mluvím, jak mi zobák narostl a myslím, že jsou tady v tomto vláknu samí chlapi a ne holky... v podstatě bylo mým záměrem vás nadzvednout a bylo to z mé strany úmyslné, nikdy jsem tak ostrá slova tady nepoužil. Takže spíš byste měli Bobinkovi poradit, jak si nahodit nový nick ať se toho trolla zbaví, nebo se stejně vehementně a nesmiřitelně, jak se někteří vyjadřujete k Bobinkovi zasadit o to, aby byl ten falešný odstaven. Bobinek se změnil, ale ten falešný pořád otravuje, takže buďte spravedliví někteří, pokud se vy nechytnete za nos, tak nemá smysl s vámi vůbec diskutovat :( ... Stando pokud si chceš udělat nový nick, tak to asi z tvé IP adresy nepůjde tuším, já to musel udělat ze synova počítače , když jsem zrušil Kmotra a najel jsem na Lachtana.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 14. 4. 2018, 19:39. »
Registrovaný uživatel
Jirko,dík za podporu i radu...................z mýho PC to opravdu nejde.....................ale díky tvý radě zkusím synátorův PC.........................díky všem kterí stoji za mnou a ti proti mě at mi skočí na..........!!!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Starožitnosti » cínové značky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1