Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » číslo bankovky

Vykupminci.cz
Numisargo

číslo bankovky

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás sběratelé,
Měl bych prosbu, sháním bankovky ČR 93+ v běžných nominálních hodnotách, ale se specifickým číslem bankovky (30 011989) nebo (01 301989) - datum narození. Písmeno bankovky nehraje roli a spíš v lepší kvalitě. V případě že by jste takovou bankovku měli a poslali mi její foto na e-mail (T.Argento@seznam.cz), Uděláte mi nejen radost, ale jistě se i domluvíme na ceně. Od každé nominální hodnoty sháním pouze jeden exemplář. Děkuji předem.
Registrovaný uživatel
Podobný dotaz jsem tady vznesl před mnoha lety. Stále hledám... (A to mi stačila naprosto libovolná bankovka z libovolného státu.) ;)
Registrovaný uživatel
To je jak vyhrát ve sportce hlavně u té serie 01 :) Držím palce... Majkle hod sem i to tvoje číslo :)
Registrovaný uživatel
a nebylo by rozumne to zjednodusit?
Treba serie Yxx 300189 nebo Yxx 013089 ?? Pak je vetsi sance.
A kdyz bude treba E42 300189 muze to byt bankovka ke 42. narozeninam ...
Registrovaný uživatel
No tak to jsem zvědav Majkle... to jsi mi moc na optimismu nepřidal :D // díky Pepchamiku.... no když to bude serie D+ tak tam jsou 01 +/- běžné... extrém by byl chtít A o:) // Jirka72... No to zní taky dobře... Sice neustoupím z předešlých (30 011989) a (01 301989), ale tvojí radu si vezmu k srdci a aspoň abych měl něco rozhodím sítě i na Yxx 300189 nebo Yxx 013089 Díky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » číslo bankovky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1