Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » ČNS Praha 2016

Vykupminci.cz
Numisargo

ČNS Praha 2016

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
je to děs... naštěstí před vánoci člověk pak ušetří peníze :)
Registrovaný uživatel
Ten co to určuje řekne "když to napíšeme poctivě jak to je, tak se to neprodá" :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Dnes dorazilo. Stav snad jste horší než na fotce u půlky mincí... No nic
Registrovaný uživatel
Tak proč dražíte na limit, když zde bylo popsáno hodně "papíru" na aukční posuzování kvality v našich aukcích!

Ty mince si necháte, když za nic nestojí?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
fotky měli na webu, nekupuji bez fotky. také nelítám po celé republice po aukcích... prostě na to nemám čas. to se radši občas trochu spálím. z 5 si nechám 2 (jedna je hezká, druhá mi chybí - lepší seženu časem, ale o dost dráž, vzácnější kousek), zbytek vrátím do oběhu. ne vždy se vše povede...
Registrovaný uživatel
No já bych si v naší aukci podle fotky dražit nedovolil. Že nemáte čas, to není argument. Já čas také nemám, po aukcích také nejezdím, ale ono se to nechá zařídit i jinak.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
je to děs... naštěstí před vánoci člověk pak ušetří peníze :)

Len o 5 dní...
Dnes dorazilo. Stav snad jste horší než na fotce u půlky mincí... No nic

1.) To je schizofrénia, nie ?
2.) Ak skutočná kvalita mincí nesúhlasí s deklarovaným stavom, treba mince jednoznačne vrátiť. Inak odborníkov z ČNS poriadku nenaučíte.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Evropo - a co to je, když ne argument?
Fidzi - jaká schizofrenie?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Evropo - a co to je, když ne argument?


Jedná se o typický alibizmus.

Zde je na místě jedno hezké rčení.

Když něčeho chceme dosáhnout, jedni hledají způsoby, aby to šlo a druzí hledají výmluvy, proč to nejde.

Stěžujete si, že nemáte čas, ale pokud jste přítomen na sběratelském fóru, většinu času věnujete sledování kecárny. Myslíte si, že se tam něčemu naučíte? Proč nesledujete sběratelská témata, nepokládáte otázky, nezapojujete se do diskuzí?
Ono jde pouze o to, svůj čas využít k potřebným věcem.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
tak zaprvné nepodsouvejte mi své domněnky, nebo to, že vy to tak máte... a nepoužívejte typické argumentační faily -
např. jako, že čas, který teď tady trávím, bych mohl být někde na aukci... kde přesně teď ta aukce probíhá??? nebo jak jsme přešli k tomu, že se mám něco učit? nehledě na to, že si prý na něco stěžuji...

musím říct, že nato, jak se prezentujete jste se dost necitlivě sekl...
Registrovaný uživatel
Nezlobte se, ale reaguji pouze na vaše výstupy. Za další je jasná moje poznámka na to, že svůj čas zde na fóru nevěnujete sběratelství, ale kecárně. Žádná poznámka o tom, abyste byl místo stránek Sběratele na aukci, zde nepadla.
Že nemáte čas, na to jste si stěžoval v článku č. 55.
A co se týče učení, já se sběratelství věnuji 30 let a mám snahu se učit stále. Pokud víte všechno, omlouvám se za svoje poznámky. Více již nebudu na vaše výstupy reagovat. Já jsem za každou reakci naopak vděčný, protože mne donutí nad některými souvislostmi přemýšlet
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
no dobře, vaše první reakce - první věta - přijde vám to jako veselé zvolání ukončené "!" ?
v příspěvku 55 konstatuji, že na to, abych jezdil po dražbách, kterých se účastním jinak, nemám čas (rozuměj dávám přednost něčemu jinému).
vše rozhodně nevím, ani vědět nebudu, ale ani (teď) nemám tendenci to řešit. prostě mám jiné priority. nehledě na to, že tady se toho odborného již moc neřeší (nemyslím nějak špatně, spíš konstatuji).
a klidně reagujte dál, jen prosím berte v úvahu, co jsem psal v #60. díky
Registrovaný uživatel
Já si na prosincovou Prahu nestěžuji. Vydražil jsem tam za ca 5000 exemplář prodaný před cca 10-ti lety u Lanze za 600 Eur. :) :) :) :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
Tak rychlé výsledky, vyúčtování zpráva o osobním převzetí.... To smekám a chválím.
V 1.53 obdržet vyúčtování a ještě vyvěsit výsledky na numismatika.cz.
Limitoval jsem přes nume.cz.
Registrovaný uživatel
jj, taky mě to ráno potěšilo :)
Registrovaný uživatel
Jedete v sobotu někdo na aukci do Prahy? Jestlipak už tam bude konečně fungovat ta občerstvovna? :roll:
Registrovaný uživatel
Garfield52 napsal
Já si na prosincovou Prahu nestěžuji. Vydražil jsem tam za ca 5000 exemplář prodaný před cca 10-ti lety u Lanze za 600 Eur. :) :) :) :twisted: :twisted: :twisted:

Len aby si ho za ďalších 10 rokov nepredal za 50... rubľov :mrgreen:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Jedete v sobotu někdo na aukci do Prahy? Jestlipak už tam bude konečně fungovat ta občerstvovna? :roll:

Kacuro, veď je tam Albert, dve pizzerie, pivovar,... Nie si rozmaznaný ? ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
pro Fidzi - vtipne to neni, Garfield52 ti jiz bohuzel neodpovi.
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
pro Fidzi - vtipne to neni, Garfield52 ti jiz bohuzel neodpovi.

Garfield52 = Jaroslav Syrový ?
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi: no ráno v 9 hod tam bylo v okolí všechno zavřené, teda kromě toho Albertu, ale tam se jaksi posedět nedá, než přijdou na řadu mince, které člověk dělá.

To jsem nevěděl, že JS je už na pravdě boží ....
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
To jsem nevěděl, že JS je už na pravdě boží ....

Na numismatika.cz je oznam. Tiež som ho prehliadol, ale známy ma na to upozornil.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
tyjo.... hm
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
To jsem nevěděl, že JS je už na pravdě boží ....


Já jsem to také nevěděl-je to šok.

Já jsem s Jardou rád diskutoval, měl jsem ho rád i pro jeho specifický humor.

Čest jeho památce.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Netuší někdo, jak dnes skončily položky 407 a 408? Díky :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Numismatika aukce » ČNS Praha 2016

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1