Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Co je to za šutry.

Vykupminci.cz
Numisargo

Co je to za šutry.

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak ještě pár fotek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
PedroPedro napsal
OK, díky.A co v té Praskačce, jsou tam nějaké zajímavé nálezy?

No jak se to veme,podle me tam nekdo uz chodi sbirat,je tam obrovita fakt mega halda kamení,nejaky ulomky dreva a jaspisů a podobne ale nic zajimavyho nebo vetsiho,takze asi v nejblizsich letech nebudu navstevu opakovat,skoda ze uz nejsou cinne piskovny v hk-opatak a spravcak,tam se muselo vytezit zajimavejch veci..skoda ze uz neni panelovej bům kvuli kterym tyto dve asi vznikly,to bych tam jezdil furt
Registrovaný uživatel
To je na pískovnách skoro všude, byl jsem se podívat na pár přístupnějších a přijde mi, že je to vždycky hodně vybrané, jsem pak rád alespoň za kus zkamenělého dřeva :-) Málo pískoven a hodně sběratelů. Ale zase je to nejlepší způsob sběru, hned vedle polí. Kopat někde do skály v Českém ráji mě fakt nebaví.
Registrovaný uživatel
nejlepsi ano ale jen z pohledu pohodli,kvalita kamenu je z nich vetsinou mizerna,do vitriny je tak jeden z sta
Registrovaný uživatel
dobrý ... poradí mi niekto čo som našiel? nájdené v koryte potoka pri obci Telkibánya, MR ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To nahoře vypadá na kousek ocasního štítu trilobita (pygidium)
Registrovaný uživatel
Prosím o pomoc s určením. Myslím že by to moch být kalcit. Dostal jsem je od pána co dělal v dolech na Příbrami.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Druhá strana.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nejlepší.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Minerály » Co je to za šutry.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1