Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Co to je ? Část katalogu ???

Vykupminci.cz
Numisargo

Co to je ? Část katalogu ???

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím vás a předem děkuji za určení. Mezi starými pohlednicemi jsem narazil na tento list s rakouskými mincemi asi v životní velikosti. Jsou to jakési slabé plíšky stříbrné barvy, přirovnal bych to laicky ke starým uzávěrům na mléko tloušťkou. Asi to bude nějaký list ze starého katalogu RU mincí. Zajímalo by mne jestli to má sběratelskou hodnotu a jakou. Pak bych to za tu cenu nabídl zde, protože pro mne je to k ničemu. Díky za info ještě jednou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jejda já myslel, že to na Sběrateli v této sekci žije ... tak fakt nikdo neví ??????
Moderátor
Jejda toto by sa malo skôr spýtať v sekcii literatúra.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Jejda toto by sa malo skôr spýtať v sekcii literatúra.
A proč v literatuře ? Myslíš, že to bylo v nějaké tehdejší encyklopedii ? Já vím, že takové knihy byly a viděl jsem je. Byly tam vlepeny obrázky a jednalo se o umělecké encyklopedie ... myslíš, že to je ten případ a vlastně to s tehdejší numizmatikou nemá nic společného, pochopil jsem to správně ? :D
Registrovaný uživatel
Nebude to mincová pohľadnica ? Ako napríklad táto ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Já fakt nevím , ještě jsem se s tím nesetkal. Na pohlednici mi to připadá rozměrově malé. Jinak ten materiál těch stříbrňáků , co jsi sem dal by tak asi odpovídal tomu mému. Víš já jsem fakt nevěděl kam se obrátit a spoléhal jsem na vás numizmatiky, tak dík za každý příspěvek. Já jsem blbec, nedal jsem rozměry kartičky .... cca 12 x 9 cm :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 22. 5. 2017, 17:25. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Co to je ? Část katalogu ???

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1