Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Vykupminci.cz
Numisargo

ČR série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
markyz napsal
na eBay 100 Kč J45 = II.deska
https://www.ebay.com/itm/100-Korun-Czech-republic-UNC-2018-BRAND-NEW-BANKNOTE-RARE/273478595973


Je něčím zajímavá? (Nad rámec toho, že je to nový typ?)


jen potvrzení II.tiskové desky a odkaz na obrázek=důkaz... (ale nemusím to sem cpát...)
Registrovaný uživatel
Také mám asi 4 ks 5000 Kč sérii B v UNC stavu a mám i B01 ale ta je oběhová ale i na ty léta vypadá dobře, to sem jednou měl sérii C 16 rok 2009 byla roztrhlá a hodně špinavá
« Poslední úpravu provedl(a) marvo v 26. 9. 2018, 9:34. »
Registrovaný uživatel
markyz napsal
MMER3 napsal
markyz napsal
na eBay 100 Kč J45 = II.deska
https://www.ebay.com/itm/100-Korun-Czech-republic-UNC-2018-BRAND-NEW-BANKNOTE-RARE/273478595973


Je něčím zajímavá? (Nad rámec toho, že je to nový typ?)


jen potvrzení II.tiskové desky a odkaz na obrázek=důkaz... (ale nemusím to sem cpát...)


Ano, ja mam J44, druha deska urcite venku.
Registrovaný uživatel
Já mám prvni desku a první sérii 100/J01 a 200/H01 :) pokud by měl někdo zájem...
Registrovaný uživatel
pepechamik napsal
Já mám prvni desku a první sérii 100/J01 a 200/H01 :) pokud by měl někdo zájem...


A za kolik? :D :D :D
Registrovaný uživatel
marvo napsal
Také mám asi 4 ks 5000 Kč sérii B v UNC stavu a mám i B01 ale ta je oběhová ale i na ty léta vypadá dobře, to sem jednou měl sérii C 16 rok 2009 byla roztrhlá a hodně špinavá
Pokud by byla jedna 5000 Kč UNC série B na prodej ,tak se možná dohodneme.Můj mail zralo@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nejsme v nabídce ani v poptávce bankovek tak cenu neuvádím. Pokud má někdo vyloženě zájem o serii 100/J01 nebo 200/H01 ať mi napíše SZ. Jinak dám nabídku do správného vlákna s pevnou cenou.
« Poslední úpravu provedl(a) pepechamik v 26. 9. 2018, 14:48. »
Registrovaný uživatel
pepechamik napsal
Nejsme v nabídce ani v poptávce bankovek tak cenu neuvádím. Pokud má někdo vyloženě zájem o serii 100/J01 nebo 200/H01 ať mi napíše SZ. Jinak dám nabídku do správného vlákna s pevnou cenou.
Já bych zájem měl.Můj mail zralo@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Já mám příp. G01 (200) ;-)
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Tak dneska přišli i ke mně první 100 Kč a 200 Kč 2018 :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Série stejné a čísla kousek vedle, jako jsem dostal já poštou, že by stejný zdroj? ;) Jinak tomu "zdroji", děkuji mnohokrát za sehnání! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
H05 055005 - tak to bych bral taky! Super ...
Registrovaný uživatel
Tak v aukci KLIM 3.11. je 2000 Kč, série E10 000039 v UNC přesně, jak říkal Blacknotes na sběrateli... vyvolávací cena 3.000 Kč, už někdo přihodil, to jsem teda fakt zvědavej, na kolika skončí....

Jinak naprosto nechápu, jak může někdo kupovat nový vzory 100 Kč a 200 Kč na aukru za takový peníze.... :shock: vždyť je jasné, že jich budou mraky...
Registrovaný uživatel
Dnes jsem dostal v Penny tuto bankovku. Docela pěkné číslo.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Další kousek tentokrát z první desky J 07 774112 :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem si taky jednu tu 2000 kč pořídil, serie E07 číslo 269, lehce přeložená. Sice sbírám mince, ale když se tady tím tak bavíte, tak jste mě navnadili taky.
Registrovaný uživatel
Tak to je klika, z bankomatu nebo v nejakem obchode?
Registrovaný uživatel
našla mi jí za přijatelnou odměnu kamarádka v jednom peněžním ústavu, ale hrabala se v balíkách peněz celý týden...
Registrovaný uživatel
Hmm, takovou kamaradku bych taky potreboval. Sikovna, ze nasla.
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Tak jsem si taky jednu tu 2000 kč pořídil, serie E07 číslo 269, lehce přeložená. Sice sbírám mince, ale když se tady tím tak bavíte, tak jste mě navnadili taky.


Dobrý den, gratuluji a mám dotaz. Nevložil byste sem fotku? Děkuji
Registrovaný uživatel
Vím že platné peníze nemají nikde moc fotit, tak aspoň kousek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Vím že platné peníze nemají nikde moc fotit, tak aspoň kousek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Můžete poslat odkaz na příslušný předpis? Pokud vím, tak se nesmějí pořizovat kopie v originální velikosti (+- stanovený počet procent), ale o focení nic nevím. To by tady už všichni mohli čekat předvolání na policii :D
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
No protože provozuji směnárnu tak nebudu tahat kočku za ocas, ČNB má asi desetkrát vyšší pokuty než třeba živnosťák. Takhle to asi jako dokumentace stačí, ne?
Registrovaný uživatel
Mě to jenom zajímalo, protože o tom nevím, že by na tom bylo něco špatného ;-)
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Petre ze smenarny, nechtel byste si pripadne privydelat lovenim serii?
Kdyztak se mi ozvete na muj mail.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1