Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Vykupminci.cz
Numisargo

ČR série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pánové, nezlobte se, ale vloni touto dobou tu probíhala úplně stejná diskuse o tom, že kdo neinvestuje do bitcoinu, je úplně mimo...
Registrovaný uživatel
Poutnik1552 napsal
možná by to taky chtělo foto jako důkaz... a pokud existuje balíček 100 ks, opět bych rád viděl foto, důkaz, jinak to je plácnutí do tmy... bez důkazu je to prostě jen nepotvrzená historka...

Však nejsou dukazy, nikdo ho nikdy neviděl... :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Existenci tří po sobě jdoucích čísel série E01 jsem neuvedl první já, ale jak správně píše mischel.
O původu či historii bankovek opravdu nevím nic, fotka zde ležela k dispozici všem uživatelům fóra, po zhruba dvou hodinách byla někým z moderátorů z pro mě neznámého důvodu smazána.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Existenci tří po sobě jdoucích čísel série E01 jsem neuvedl první já, ale jak správně píše mischel.
O původu či historii bankovek opravdu nevím nic, fotka zde ležela k dispozici všem uživatelům fóra, po zhruba dvou hodinách byla někým z moderátorů z pro mě neznámého důvodu smazána.


Tak v tom případě se omlouvám, já ji totiž vůbec nezaznamenal!
Registrovaný uživatel
Poutnik1552 napsal
Nezlobte se, ale vy nám tu předkládáte pouze jakési domněnky, fabulace a teorie, bez jakéhokoliv důkazu a proto vaše tvrzení, dokud se neobjeví důkazy, zůstanou pouhými domněnkami, fabulacemi a teoriemi... Pokud si za svými názory stojíte, dodejte důkaz.

Chtěl jsem pomoci, ale když to jsou fabulace, tak se nemáme o čem bavit! Něco sledovat pár měsíců, je úplně jiné, když něco sledujete pár let! On ten rozdíl mezi současnými korunami a bývalými bony není moc velký, těch poukazů bylo maximálně 100 kusů a té vaší může být i 10 tisíc kusů! Jen s tím rozdílem, že jsem chtěl ukázat, jak se dá z možné rarity udělat neprodejný kus potištěného papíru v hodnotě 2000kč, který nikdo na určitou cenu už nechce a musí jít člověk s cenou dolů a ještě dolů, až je pod nákupní cenu(nemyslím 2000,-Kč/ks)!!!
Já půjdu kvůli vám do sejfu banky a vypisovat jednotlivá čísla z balíčku, abych něco dokazoval!!! A to píši o jedné pobočce banky, která má mnoho dalších po celé republice a věřte, že dva až tři jsou v každé, nebo už v oběhu!!!
Většinu sběratelů nechává tato budoucí rarita chladnými, protože nechtějí dávat tak velké peníze, do zatím riskantního obchodu!
Tím končím své fabulace u 2000 Kč série E!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Série E byla možná poprvé zmíněna před půl rokem, ale hledači "z řad široké veřejnosti" začali až na podzim během října, alespoň pokud mohu mluvit za kolegu. A během týdnů už nalezli první kusy, což se na první pohled může zdát málo, ale je to opravdu jako hledat jehlu v kupce sena, ve zhruba 300 milionech hledat 10 tisíc.
Registrovaný uživatel
Poutnik1552 napsal
chybotisky napsal
Existenci tří po sobě jdoucích čísel série E01 jsem neuvedl první já, ale jak správně píše mischel.
O původu či historii bankovek opravdu nevím nic, fotka zde ležela k dispozici všem uživatelům fóra, po zhruba dvou hodinách byla někým z moderátorů z pro mě neznámého důvodu smazána.


Tak v tom případě se omlouvám, já ji totiž vůbec nezaznamenal!

To foto jsem sem dal já!!! Proto stále fabuluji! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
po zhruba dvou hodinách byla někým z moderátorů z pro mě neznámého důvodu smazána.

U příspěvku je napsán důvod smazání! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Poutnik1552 napsal
teorii o schovaných kusech v bankách už snad můžeme definitivně opustit..


duvod?
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
Poutnik1552 napsal
teorii o schovaných kusech v bankách už snad můžeme definitivně opustit..


duvod?

To jsem nekomentoval...
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Pánové, nezlobte se, ale vloni touto dobou tu probíhala úplně stejná diskuse o tom, že kdo neinvestuje do bitcoinu, je úplně mimo...


:mrgreen:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
jirka72 napsal
Poutnik1552 napsal
teorii o schovaných kusech v bankách už snad můžeme definitivně opustit..


duvod?

To jsem nekomentoval...

Chapu, ja se ptam na starsi prispevek a na duvod, proc bychom meli opoustet teorii, ze je neco schoveneho v bance.
Registrovaný uživatel
Pánové, já jsem zde na fóru relativně nově, chtěl jsem něčím přispět do diskuze, nikoho jsem nechtěl urazit, pokud to tak někdo cítí, tak se omlouvám. Chtěl jsem to především postavit na tom, co se opravdu ví... Tím veškeré své komentáře k sérii E končím.
Registrovaný uživatel
Poutnik1552 napsal
Pánové, já jsem zde na fóru relativně nově, chtěl jsem něčím přispět do diskuze, nikoho jsem nechtěl urazit, pokud to tak někdo cítí, tak se omlouvám. Chtěl jsem to především postavit na tom, co se opravdu ví... Tím veškeré své komentáře k sérii E končím.

A není to škoda končit u rozdělané práce? Musíte občas věřit i druhým tady na fóru! Jen čas ukáže, zda máte pravdu, nebo ne? ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Presne tak páni. Všetci sa tu snažíme nájsť pravdu. Ja som si veľmi rád prečítal každý názor. Mischela aj Poutnika. Nakoniec ako obvykle, pravda bude niekde uprostred...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ahojte,
tak pridavam ještě 2 čísla, která nejsou v Poutnikove seznamu...

E08 000363
E15 000364

Moje zkušenost pravi, ze zhruba ve 20.000.000,- Kč ve dvoutisicovkach je jedno Éčko, tedy 10.000 : 1
Registrovaný uživatel
blacknotes napsal
Ahojte,
tak pridavam ještě 2 čísla, která nejsou v Poutnikove seznamu...

E08 000363
E15 000364

Moje zkušenost pravi, ze zhruba ve 20.000.000,- Kč ve dvoutisicovkach je jedno Éčko, tedy 10.000 : 1


Děkuji za doplnění. V jakém jsou stavu?
Registrovaný uživatel
Obě jsou oběhové stavy, ale docela slušné....
Moderátor
Teda takovou vzrušenou debatu tady už léta nepamatuju :D v souvislosti s těmi vášněmi, co budí 2000/E musím konstatovat jednu zajímavost... těch dvoutisícovek jsem díky této debatě viděl v oběhu snad víc než nových vzorů stovek a dvoustovek ;)

A teď ještě vážně - souhlasím s Poutnik1552, že je v tuto chvíli rozhodující, kolik kusů bylo skutečně vytištěno a čeká, než se dostane do oběhu ... u těch 100 Kč a 200 Kč vzoru 2018 - nikde vidět nejsou, ale tím, že ČNB prodává napřímo, tak je už podchyceno rozmezí nejméně dvou desek (série 01 - 48...).

S tím testováním - vůbec bych neuvažoval nad tím, že se náklad měl z nějakého důvodu mechanicky ničit. Počítejte třeba s tím, že může dojít např. k úpravě/změně fluorescenčního tisku apod. a je třeba vyzkoušet, že vše funguje při strojovém ověření tak, jak má.

A ještě - jak jsem už zmínil ... pořád mi vrtá hlavou situace s 500/F a 500/G - proč se objevují obě souběžně a jen v rozmezí první desky? Myslíte, že série F už taky nebude nikdy ve vyšší sérii vidět? Nezbyde nám obdobně jako u té 2000/E jen trpělivě čekat.
Registrovaný uživatel
Ještě jednu 2000 E přidávám do seznamu.

E15 000364
Registrovaný uživatel
javorina2 napsal
Ještě jednu 2000 E přidávám do seznamu.

E15 000364


Děkuji, jaký je stav?
Registrovaný uživatel
Já si opravdu myslím, že sérii F u 500 Kč z druhé desky už neuvidíme.... proč vytiskli jen první desku, tak to opravdu nemám tušení, ani mě důvod nenapadá.... Anebo vytiskli a je jich tak zoufale málo a nikdo to moc nehlídá, že může nastat situace jako s třetí deskou u 200 Kč, série B... Zkusím se poptat....
Registrovaný uživatel
Jak píše již Mojmír. Což jsem si všiml až teď.

Tak je pěkná , ale taky z oběhu. Stav 1
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
chybotisky napsal
po zhruba dvou hodinách byla někým z moderátorů z pro mě neznámého důvodu smazána.

U příspěvku je napsán důvod smazání! ;)


Nenašel jsem to, mohu se tedy na ten důvod zeptat? Díky
Registrovaný uživatel
Poutnik1552 napsal
Nenašel jsem to, mohu se tedy na ten důvod zeptat? Díky

Protože v té době, byly rozvezeny balíčky série E, do těchto poboček jedné z bank! Více to nebudeme pitvat! Děkuji!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1