Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Vykupminci.cz
Numisargo

ČR série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Poutnik1552 napsal
Nenašel jsem to, mohu se tedy na ten důvod zeptat? Díky

Protože v té době, byly rozvezeny balíčky série E, do těchto poboček jedné z bank! Více to nebudeme pitvat! Děkuji!

Tiež som spomínaný príspevok nenašiel. A súčasnosť ukazuje ako bol ten príspevok kľúčový. To ti niekto vymazal príspevok, pretože si napísal, že na pobočke banky XY sa nachádzajú nové bankovky 2000 Kč séria E ? To je čo za blbosť. :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zvláštní důvod, proč stáhnout fotky bankovek, ale děkuji.
Registrovaný uživatel
U prispevku byly nejprve odstraneny jen fotografie.
Ale jak se divam tak byly dodatecne opravdu smazany kompletne.

Hrube a vulgarni texty tu moderatori toleruji dny a tydny zatimco nektere ..
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
U prispevku byly nejprve odstraneny jen fotografie.
Ale jak se divam tak byly dodatecne opravdu smazany kompletne.

Hrube a vulgarni texty tu moderatori toleruji dny a tydny zatimco nektere ..


Nehľadáte náhodou tieto prispevky ktore su v inej sekcii?
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/co-mame-nove-1433x124
od prispevku 3082
Registrovaný uživatel
No jasne, Zdenek se chlubil a proto jina sekce.
Takze oprava, zustalo jen u fotografii.

Diky Vlado.
Moderátor
chybotisky napsal
U prispevku byly nejprve odstraneny jen fotografie.
Ale jak se divam tak byly dodatecne opravdu smazany kompletne.

Hrube a vulgarni texty tu moderatori toleruji dny a tydny zatimco nektere ..


1) O stažení fotografie z konkrétního příspěvku a úpravu následujících příspěvků mě (mailem, nikoliv zde na fóru) požádali autoři příspěvků - mischel13 a tráva a cítil jsem z jejich slov, že na to spěchají. Proto ta "rychlost" odstranění. Důvody neřeším, šlo o jejich příspěvky, na jiných fórech si mohou příspěvky vlastní autoři upravovat/mazat dle libosti.

2) Nevím, jak ostatní admini, ale já nejsem na fóru 24x7, nestíhám číst všechny příspěvky či vlákna, respektive přečtu si je, ale po delší době a zasahuji smazáním příspěvku výjimečně, většinou pokud vidím, že se nedokážou uživatelé domluvit a vylévají se zbytečně na fóru, protože mazání příspěvků vidím jako krajní řešení, které se ne vždy mohou uživatelům líbit (viz i komentáře k tomu, proč byl odstraněn příspěvek na žádost toho, kdo ho napsal). Již jsem opakovaně nabízel, ať se klidně někdo přidá a o práci moderátora se podělí...
« Poslední úpravu provedl(a) acme2000 v 9. 12. 2018, 20:38. »
Registrovaný uživatel
Díky acme za vyjádření.

Myslím, že nikdo nemůže očekávat, že se tu dozví o momentálně tak lukrativním zboží nějaké konkrétní informace od těch, kteří opravdu vědí nebo snad mají.

Ke třetí desce 500 Kč série F mě nenapadá vysvětlení, obdoba diskutované série E, ČNB v minulosti takhle nekombinovala. Možná změna politiky s příchodem pana Rusnoka? :)
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Tiež som spomínaný príspevok nenašiel. A súčasnosť ukazuje ako bol ten príspevok kľúčový. To ti niekto vymazal príspevok, pretože si napísal, že na pobočke banky XY sa nachádzajú nové bankovky 2000 Kč séria E ? To je čo za blbosť. :shock:

Žádal jsem sám acmeho, jen o smazaní fota a dále jsem vás prosil, že to nebudeme pitvat!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Některé bankovky série J02 jsou ořezány se zajímavou "vlnkou". Co přebývá na horní straně, chybí na spodní. S novým metalickým proužkem je očividně dost problémů.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Maple: viz
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/100-kc-1997_post_-378272#post378272
Registrovaný uživatel
Děkuji moc za info
numismat napsal
Maple: viz
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/100-kc-1997_post_-378272#post378272
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny,

jen uvádím pro doplnění seznamu 2000 E 21 000463 oběhový stav.
Registrovaný uživatel
Ahoj,
taky doplňuji: E 07 000295, stav 1/1
Registrovaný uživatel
Mockrát vám děkuji za doplňování seznamu. Aspoň tak zjistíme, kolik bankovek je známo a kolik jich je v oběhových stavech a kolik UNC. Nyní dohromady 28ks, z toho 5ks prokazatelně UNC.

Filkat drží oba primáty s nejvyšší sérií E20,E21.

Ještě k příspěvku o nových 100 korunách. Dnes jsem z bankomatu vytáhl 3 nové stokoruny série J02, UNC a byly bez vlnky, krásně rovné hrany. Ale jak píšete, je to u nových metalických pásků zcela běžné. U 500 Kč jsem to rovněž pozoroval. Důležité zjištění, nové 100 Kč už jdou pomalu do oběhu.
« Poslední úpravu provedl(a) Poutnik1552 v 10. 12. 2018, 18:01. »
Registrovaný uživatel
[quote
Ještě k příspěvku o nových 100 korunách. Dnes jsem z bankomatu vytáhl 3 nové stokoruny série J02, UNC a byly bez vlnky, krásně rovné hrany. Ale jak píšete, je to u nových metalických pásků zcela běžné. U 500 Kč jsem to rovněž pozoroval. Důležité zjištění, nové 100 Kč už jdou pomalu do oběhu.

Muzu poprosit o info, ktery bankomat a kde ty 100ky bez ohybu od rezacky “dava”?

Dekuji
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Fidzi napsal
Tiež som spomínaný príspevok nenašiel. A súčasnosť ukazuje ako bol ten príspevok kľúčový. To ti niekto vymazal príspevok, pretože si napísal, že na pobočke banky XY sa nachádzajú nové bankovky 2000 Kč séria E ? To je čo za blbosť. :shock:

Žádal jsem sám acmeho, jen o smazaní fota a dále jsem vás prosil, že to nebudeme pitvat!


Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Na Aukru další kousek E15 000208, z oběhu.

Poctivý a neutrální popis bankovky, žádné superlativy či hraní na emoce, klobouk dolů salvatore.
Moderátor
To honíte tady takový? ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
zdendaz napsal
[quote
Ještě k příspěvku o nových 100 korunách. Dnes jsem z bankomatu vytáhl 3 nové stokoruny série J02, UNC a byly bez vlnky, krásně rovné hrany. Ale jak píšete, je to u nových metalických pásků zcela běžné. U 500 Kč jsem to rovněž pozoroval. Důležité zjištění, nové 100 Kč už jdou pomalu do oběhu.

Muzu poprosit o info, ktery bankomat a kde ty 100ky bez ohybu od rezacky “dava”?

Dekuji


Bankomat ČSOB v Brně Řečkovicích
Registrovaný uživatel
Tak dneska jsme našli poprvé se známou účetní nový vzor 200 Kč a je to H 01 289 696 je skoro nová ani nemá přehyb jen ohlý růžek ale zatím si jí nechám než se objeví úplně nová H 01
Registrovaný uživatel
A máme tu další kousek - opět z oběhu. Dovoluji si tvrdit , že v UNC jich bude čím dál méně ! https://aukro.cz/2000-kc-2007-neni-dostupna-serie-e-6939455223
Registrovaný uživatel
Zdravím,
právě jsem koupil bankovku 2000 Kč série E10 000315. Tak můžete přidat další do seznamu.
« Poslední úpravu provedl(a) VAMO v 13. 12. 2018, 16:42. »
Registrovaný uživatel
Díky VAMO, stav prozradíte?
Registrovaný uživatel
kamarád mi poslal odkaz:

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/98308734/Prodam-bankovky.php

2000 Kč serie E14 000500 - zajímavé "vysoké" číslo
Registrovaný uživatel
Děkuji všem za doplňování seznamu. Inzerát z bazos.cz už zmizel, E15 na aukro.cz se neprodala.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1