Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Vykupminci.cz
Numisargo

ČR série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Moderní bankovky nesbírám, ale podíval jsem se na pár dvoutisícovek.
Převažuje série C a D. Třeba D82. Až dojde číslování a bankovky se opotřebují, bude potřeba bankovky v oběhu nahradit. Proč by se u následující série E mělo tisknout málo bankovek?
Registrovaný uživatel
karell napsal
kamarád mi poslal odkaz:

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/98308734/Prodam-bankovky.php

2000 Kč serie E14 000500 - zajímavé "vysoké" číslo

Osobně si myslím, že vyšší číslo už na s. E nenajdeme.
Registrovaný uživatel
Dneska jsem dostal dvě nové 100 Kč jsou to J 06 997 262 taje skoro nová a ta druhá J 28 694 562 ta je jednou přehnutá jinak pěkná
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Díky VAMO, stav prozradíte?


Neumím úplně dobře stavy posoudit, ale odhadoval bych, že bankovka je ve stupni 2.

Jinak se mi podařilo koupit další bankovku 2000 Kč v sérii E a to výše zmiňovanou E14 000500. Tuto bych ohodnotil také na 2, možná 3. Je v trochu horším stavu.
Registrovaný uživatel
Dneska se mi poštěstilo a dostal jsem (našel) jsem dvě 500 Kč vzor 1997 a to série D 10 133399 ta je na to stáří moc hezká lepší stav 1 a ta druhá je už více oběhová ale i tak je ještě zachovalá je to D 02 096984 stav 3+
Registrovaný uživatel
Tak to vypadá, že nabídka 2000 Kč s. E na Aukru je pomalu vyčerpaná. Na to, že tuto bankovku hledá celý národ, je dost zarážející, že se už nenabízí. :( Asi opravdu nejsou a snad ani nebudou ! ;)
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak to vypadá, že nabídka 2000 Kč s. E na Aukru je pomalu vyčerpaná. Na to, že tuto bankovku hledá celý národ, je dost zarážející, že se už nenabízí. :( Asi opravdu nejsou a snad ani nebudou ! ;)

Ty si nedáš pokoj, snad víš, že se poslední vůbec neprodala, tak proč by je tam někdo stále házel? :roll: Aby jsi nezaplakal! :mrgreen:
Dnes na poště, opět nevěděla paní za okénkem, že je série E vzácná! Takže celý národ těžko!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 20. 12. 2018, 19:57. »
Registrovaný uživatel
To, že se neprodala přes aukro, ještě neznamená, že se prodejce s někým nedomluvil bokem. Je fakt, že cena 2000 Kč, série E se asi ustálí v rozmezí 15-20tis, pokud není v UNC. Bankovky v UNC však budou mít zcela jinou hodnotu, těch opravdu moc nebude... uvidíme, co nabídne příští rok z hlediska aukcí KLIM či AUREA Praha, zda se tam objeví, či ne... a jaká bude případně cena...
Co se týče hledání, tak ji určitě hledají ti, co o tom ví a to si myslím, že už je celkem dost lidí. A když už se nějaká objeví, tak už jsou připraveni ti, co ji chtějí koupit, takže dost se jich asi prodá bokem. Sám jsem u KLIMa viděl seznam, kde bylo tak 10 jmen... to byli zájemci o 2000 Kč, sérii E....
Registrovaný uživatel
Tak to je co říct. Zrovna toto je obchodník, který si požadované zboží vždycky sežene.
Registrovaný uživatel
Poutnik co Vy se vsechno u pana Klima nedozvite, jak k nemu chodite na vyzvedy. :)
Nemuzu se zbavit dojmu ctenim Vasich prispevku k serii E, ze si Vas najal jako obchodniho agenta.

Jinak pro Vasi informaci posledni prodej byl za 10t, zajimavy pokles o dve tretiny behem jednoho mesice.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Poutnik co Vy se vsechno u pana Klima nedozvite, jak k nemu chodite na vyzvedy. :)
Nemuzu se zbavit dojmu ctenim Vasich prispevku k serii E, ze si Vas najal jako obchodniho agenta.

Jinak pro Vasi informaci posledni prodej byl za 10t, zajimavy pokles o dve tretiny behem jednoho mesice.


Tak váš komentář mě opravdu pobavil :D :D :D Jako agenta si mě opravdu nikdo nenajal, jsou to jen takové moje postřehy...

Za těch 10tis se prodala ta z bazoše nebo která? pokud to byla ta z bazoše, tak mě to nepřekvapuje, byla v hrozným stavu a 10tis bych za ni fakt nedal. Co, mám vysledované aukce na aukru, tak vždy když se objeví nějaká novinka, tak první kusy jsou nejdražší a pak cena klesá (viz sada mincí k výročí 100 let, nebo ty nové dvacetikoruny s Benešem, Masarykem a Štefánikem), to tak prostě je... a proto je potřeba počkat pár let, až se cena nějak vyvine a to bude pravděpodobně ta správná, reálná cena...
Potřeba je však ještě dodat, že zatím jediné éčko v UNC, co se veřejně dražilo, bylo to na aukci KLIM v listopadu... Vše ostatní byly stavy přinejlepším 0/0, spíš 1/1... Je jasné, jak se postupně éčka objevují, tak cena těchto stavů se ustálí na nižší hodnotě...
Teď to chce opravdu čekat, jak se to s éčkem vyvine...
Registrovaný uživatel
Tak mně to někdy přišlo, že Vaše postřehy jsou víc obchodně zabarvené než neutrální, jen můj dojem. :)
Moderátor
Vetsina prispevku se zde toci kolem 2000/E. Dovolte mi nezaujaty pohled "zvenku": O 2000/E vedi jen sberatele bankovek CZ + par obchodniku, prekupniku a spekulantu. Z nich vetsina nema pristup k vetsimu mnozstvi 2000. Tech nekolik zbyvajicich prohledalo osobne nebo s pomoci znamych zanedbatelne mnozstvi 2000 v obehu - a je znamo cca 30 ks. Pokud by byl informovan a hledal "cely narod", da se predpokladat,
ze by bylo nalezeno nekolik set az nekolik tisic ks...
Registrovaný uživatel
To je strizlive shrnuti.
Registrovaný uživatel
Musíme to zde brát, jako "zeď nářků" pro ty, co ji koupili za 50 a více tisíc, ti se musí stále ujišťovat, že koupili dobře! :mrgreen:
Numismat to vystihl úplně přesně, pro normální lidi, je to bankovka o hodnotě 2000kč!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Pro informaci, žádný éčko jsem nekoupil, mám jen tu E16, jejíž fotku jsem sem dal někdy v září. Nejsem ani žádný obchodní agent,jen se zajímám o naši měnu a příběh o 2000 Kč série E mě zaujal a proto se zajímám a sháním informace... nic víc, nic míň...
Ale naprosto chápu ty, kteří si éčko v UNC stavu pořídí.... člověk nikdy neví, třeba to bude terno, stačí si vzpomenout na 10 Kč 1993 s malým Kč nebo 200Kč du Zaire... a co teprv kdyby se éčko dostalo do televize :D to by teprve bylo... :D
Dejme tomu čas a uvidíme, jak se to vyvine...
Registrovaný uživatel
Ja bych rekl, at si kazdy koupi co chce, jestli to bude vyhodna investice, to se teprve uvidi ... E (ZATIM!!) neni, pravdepodobne v obehu jen 12000ks (ci mene). A presne jak pise numizmat - nalezene kusy odpovidaji tomu, kolik to hleda lidi, ostatni ve sladke nevedomosti tohle vubec neresi.

Volejte TV NOVA, staci kratka reportaz a hledacu bude cela armada :)

Co je pripadne kde v trezorech a jeste to vyplave, to ukaze cas.
Registrovaný uživatel
Nevím kam to dát, snad tady se to neztratí.
Oba Přejeme všem klidné a pohodové vánoce a do Nového roku štěstí, zdraví a mnoho sběratelských úspěchu v roce 2019

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak to by som nazval trávov zázračný vejár... :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zdeňku, hodnota těchto 28 Klémů, je 3 kusy 2000 Kč série E v UNC! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
A máme tady další kousek. Dle předpokladů série do 24 a číslo do 500. A ještě z oběhu
https://aukro.cz/2000-kc-vzacna-serie-e-pekny-stav-6940127008?utm_source=transactional_email&utm_medium=email&utm_content=
« Poslední úpravu provedl(a) trava v 24. 12. 2018, 11:00. »
Registrovaný uživatel
Zdravím Prosím vás dnes jsem narazil na bankovku v hodnotě 2000 Kč. A to série A16 118168 rok 1996
B35 543577 rok 1999
Koukal jsem ze je o ne docela zájem. Nevíte za kolik se tak prodávají.
Registrovaný uživatel
V jakém jsou stavu? Pokud jsou z oběhu cena nominálu.
Registrovaný uživatel
Bohužel nemohu udělat ted foto.
Obě jsou z oběhu. Kamarád občas přiveze hromadu bankovek. Abych je prošel. Jsem teprve začátečník takze ještě furt se učím.
Každopádně ta A 1996 je docela opotřebena,penezenkove vady ale zas to není úplný salát.
B 1999 je docela slusna. No UNC už to asi nebude. Tak o třídu níže. Koukal jsem na aukr ze se drazí 2500-4500 ale ještě není konec aukci ale je to zas stav UNC.
Ještě se o ptám 100 Kč 2018 série J10 konkrétně 3x100 Kč čísla pěkně za sebou stav UNC.
Registrovaný uživatel
Tak tady máme v aukci po dlouhé době jeden kousek v UNC. Cena postupně nárůstá. Osobně si myslím, že v tomto stavu / UNC / jich moc nebude. ;) https://aukro.cz/vzacna-nesehnatelna-2000-kc-nizke-ser-e-02-nizke-cislo-260-stav-n-unc-6940222355
« Poslední úpravu provedl(a) trava v 31. 12. 2018, 15:33. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1