Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Vykupminci.cz
Numisargo

ČR série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
A jo, ted koukam, ze tam skutecne mel pouze nenapadny popis "N".
No, vypada spis na stav 0
Registrovaný uživatel
Za mě stěží aUNC. Zvlnění se může i srovnat, ale ty rohy jsou obroušené a ušpiněné. Rozhodně někde kolovala či s ní nebylo správně/vhodně zacházeno. Nicméně stalo se "dobrým" zvykem takovéto bankovky vydávat za UNC/N. Už jsem je takto viděl i označené na aukcích, ale prostě to není pravda. UNC/N je prostě po všech stránkách perfektní bankovka a to tato není.
Registrovaný uživatel
Mohl bych se zeptat, proč byly vydány tzv. náhradní série "Z" ?
Moderátor
Kdyby někdo mermomocí chtěl trošku hezčí číslo, tak než oběživo vrátím do oběhu ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak aukro nám zase poodhalilo některá další sériová čísla 2000 Kč E. Chybí však stále výskyt sérií E03,04,05,13,19,22,23,24 - Nevlastní někdo takovou sérii?
Registrovaný uživatel
ano, nic z těchto serii také nemám, za to mám dvakrát serii 11 a 15, kdyby někdo chtěl vyměnit tak rád, jinak je mohu i za rozumnou cenu prodat petr1596@seznam.cz
Moderátor
Takové celkem hezké číslo jsem měl (ále byla jetá). Oboje (i tu tisícovku) jsem vrátil do oběhu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
také zajímavá série u 100Kč s rokem 2008 tak jako u dříve zmíněné 200Kč Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak v pátek jsem dostal další starou 500 Kč vzor 1997 série D12 416 551 stav 2- a ještě jsem dostal 5000 Kč vzor 1999 série B44 470 277 stav 0+
Registrovaný uživatel
Zdravím, prosím vás dostali se mi do ruky tři bankovky 2000 Kč. Rok 2007. Serie F10 086154/55/56 . Čísla pěkně po sobě jdoucí. Vyplatí se je schovat?
Registrovaný uživatel
- komentář odstraněn z důvodu nahlášení porušení pravidel fóra -
« Poslední úpravu provedl(a) acme2000 v 18. 5. 2019, 21:23. »
Registrovaný uživatel
Pokud jste tu nový a četl jste si příspěvky tak jste si měl taky přečíst pravidla! Tady se nedraží a jste v sekci CR serie. Dejte si to do sekce prodeje bankovek s pevnou cenou nebo si to dejte na aukro tam cenu zjistíte hned vydražilo se jich tam spousty. Admin ať smaže příspěvek berryE46.
Registrovaný uživatel
Jen přidávám další číslo do sbírky bankovek 2000 Kč série E - E08 000147 stav UNC.
Registrovaný uživatel
Fotografie by nebyla? Aby byl důkaz, že se jedná opravdu o stav UNC... díky
Registrovaný uživatel
Dnes jsem dostal druhou desku 500 Kč série G51

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zajímavé, takže G pokračuje, ale série F je zatím pouze první deska... nebo je budou pouštět do oběhu současně...
Registrovaný uživatel
Před pár dny mi vyjela z bankomatu postupka J06. Bohužel jsou ale nepoužitelné pro UNC sbírku, protože je bankomat ČSOB na dolní hraně uprostřed zohýbal a taktéž je na nich nějaké šedé znečištění. Je to vidět na fotografii. Setkal se někdo se stejným problémem?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
500 Kč, série G, druhá deska má na pokladně ČNB v Praze. Viděl jsem série G31, 33, 44, 47, 50...
Registrovaný uživatel
jirkasta napsal
Před pár dny mi vyjela z bankomatu postupka J06. Bohužel jsou ale nepoužitelné pro UNC sbírku, protože je bankomat ČSOB na dolní hraně uprostřed zohýbal a taktéž je na nich nějaké šedé znečištění. Je to vidět na fotografii. Setkal se někdo se stejným problémem?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


tohle uz se tady na foru probiralo asi 50x, jedna se o dusledek pri rezani bankovek v miste ochranneho prouzku, bankomat s tim nema nic spolecneho. Bankovka je UNC, s timto "problemem" nic delat nejde.
Jinak cisla po sobe jsou z bankomatu velmi bezna vec ...

To sede bude nejake uspineni od barvy, coz se urcite daji najit jine, kde to nebude.
Registrovaný uživatel
Je normální, když je široký proužek v horní části bankovky od barevného okraje o půl milimetru jinak než dolní okraj (proužek je křivě)?
Registrovaný uživatel
Dobry den můžete mi poradit ohledně koupí dvou bankovek. Jedna se o 20 Kčs 1970 série F01 jsou tři a čísla za sebou jdoucí. Cena kterou prodavjaci chce 750 kč
100 korone 1912 série 18.......... Cena co za ní che 1900kc.
Vím že jsem dotaz na cenu nep.... Ale už dva dny čekám na odezvu že skupiny ocenění. Paní na to chváta a já jsem sběratel začátečník. A nechci udělat chybu. Předem se omlouvám za dotaz vložený sem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
20 Kč 1970 s. F - 120 kč v UNC
100k 1912 v UNC - 1800 kč
Zdroj Papírová platidla Aurea
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Moc děkuji tak uvidím jestlinje pan ještě má.
Registrovaný uživatel
Ještě jsem teď narazil na 2000 Kč série E15 cena je u ní uvedena 20.000 Kč. Láká mě. Ale myslel jsem že ty ceněné jsounjen série E01

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
mám jednu navíc za 14000 když tak mi napiš, petr1596zavináčseznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1