Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Vykupminci.cz
Numisargo

ČR série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
E10 000464
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
ještě důkaz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Super, díky Ti! Všichni budeme rádi! :-D
Registrovaný uživatel
Mischeli v jakém ji máš stavu tu E10 000464?
Registrovaný uživatel
Ta je z internetu...své tady neprezentuji
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Ok. Díky :)
Registrovaný uživatel
Je v nabídce, ale je moc drahá.....
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Stav/cena by k dispozici nebyla?
Registrovaný uživatel
Máš to v mailu hned 3x, sekl se mi poč. ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
eBankovkyCZ napsal
Připravil jsem soupis kusů 2000 Kč série E k 29.8.2019 - čerpal jsem zde a v aukcích. To jen pro toho, kdo se o to zajímá a chtěl by zůstat v obraze. ;)

eBankovky.cz - náhled v plném rozlišení

Obrázek vložený uživatelem


Dobrý den, mohl byste mi svůj seznam poslat na e-mail (pivovar-mh@seznam.cz),

Děkuji
Registrovaný uživatel
ČNB Praha, pátek , 200 Kč, série H89, H90... lze očekávat asi novou sérii
Registrovaný uživatel
A schválně - bude s. I anebo J ?
Registrovaný uživatel
Podle mě série J, protože série I je vyfocena jako zkušební v knize ke 100 letům měny od ČNB... bude to asi stejný princip jako u 100 Kč...
Registrovaný uživatel
Jinak jsem se chtěl zeptat, jak je to s nejvyšší sérii u 50 Kč série A a 500 Kč série A? U 100 Kč se běžně vyskytuje série A69, série A70,71,72 už vzácněji... u 50 Kč jsem viděl sérii A44, některé katalogy uvádí jako nejvyšší sérii A45, ale třeba nový katalog Aurea nejvyšší sérii neuvádí... u 500 Kč je to podobné, nejvyšší sérii mám zaznamenanou A58, v katalozích je někde uváděna A60, v tom od Aurea nejvyšší sérii není.... tušíte někdo jak to tedy je?
Registrovaný uživatel
Ve svých poznámkách to mám asi takhle / snad jsou správné /
50 Kč s. A 01-45, 500 Kč s. A 01-60, a u té 100 Kč s. A jsem měl dlouho jako poslední s. 70, nedávno se objevilo několik kousků / myslím, že 3 / se sérií 71. Takže kdoví, jak je to správně.
Registrovaný uživatel
Dnes jsem také dostal 200 Kč 2018 H 76 112 801 ze 4.desky stav 0
Moderátor
marvo napsal
Já zatím narazil na 2.desku u 500 Kč G 51,G 49 2x G 37 a také jsem narazil na 3.desku u nových 200 Kč byla to série H 65.


Hlásím, že v Praze také dva výskyty 500 Kč - II. deska:
G37 062296
G51 491258
Registrovaný uživatel
Dnes v Pardubicích další dvě 200 Kč 2018 ze 4.desky H84 064 281 a H85 244 137 obě stav aUNC
Registrovaný uživatel
Dobry den jswm vlastnikem 2000 bankovky r2007 serie E15 kontrolni cislo je do 000 250 dle meho v unc kvalite zadne ohyby vady skvrny a jine naznaky opotrebeni vic nechci zdelovat. Prosim verim ze mate zde vice informaci lze urcit alespon odhad ceny ?
Registrovaný uživatel
Zdravím,

ve formulaci "dle mého v UNC kvalitě" bude podle mě kámen úrazu.
Každopádně odhad ceny si snadno uděláte sám, série E se nabízejí pravidelně v online bazarech nebo na Aukru, 15-30 tisíc podle stavu, eventuelně i víc.

Jaké s ní máte plány?
Registrovaný uživatel
Dobry den formulace dle meho unc byla napsana jen z toho tuvodu ze neznam uplne presne zda se resi kdyz ji polozim na stul tak ho nekopiruje coz se da vyresit vlozenim doknihy a pockat ,,smich,, plany s ni jsou zrejme prodej ale nejsem v tom moc rozhodny kdybych mel dve je to jasne takle to ve me vre a kladu si otazky co kdyz jednou a budu si to vycitat
Registrovaný uživatel
MNouK napsal
Dobry den formulace dle meho unc byla napsana jen z toho tuvodu ze neznam uplne presne zda se resi kdyz ji polozim na stul tak ho nekopiruje coz se da vyresit vlozenim doknihy a pockat ,,smich,, plany s ni jsou zrejme prodej ale nejsem v tom moc rozhodny kdybych mel dve je to jasne takle to ve me vre a kladu si otazky co kdyz jednou a budu si to vycitat


Mohl byste mi, prosím, poslat fotku na mail (pivovar-mh@seznam.cz) ? Pokud by vám to tedy nevadilo.. děkuji
Registrovaný uživatel
Fotku byste vložit mohl, to je pravda.
Moderátor
Sice z oběhu natržená (cca 4 mm), ale i tak, abych vás potěšil (a navíc jsem něco podobného držel v ruce poprvé v životě):

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je-li volná, udělá radost nám oběma. Pro případ, že byste nechtěl riskovat, že ji v ČNB nevymění (poškozené peníze jsou problém), můžete napsat na mnovak55@volny.cz. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1