Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Ďakujem

Vykupminci.cz
Numisargo

Ďakujem

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No, dík za pomoc, pri mojom prvom dotaze, dozvedel som sa to, čo som už vedel, že o tom obraze nič neviem..:-))) :D Ale nevadí, ak by niekto vedel, poprosil by som, či by ste mi nevedeli poradiť v tomto prípade, o akú signatúru ide, či je to nejaký umelec, alebo břídil.:-) Obraz nieje maľovaný, ide o nejakú koláž, alebo čo..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Beriem svoje slová späť- už mi reagoval wjem, takže už som sa trocha zasa posunul, dík moc.:-)
Registrovaný uživatel
SHAMIS napsal
... či je to nejaký umelec, alebo břídil...

Jestli to maloval umělec nebo břídil poznám pohledem na obraz a ne na podpis, pokud ovšem nejsem grafolog.
;)
Registrovaný uživatel
Vidíte, to ma nenapadlo..:-)) Ale myslím si, že škoda energie z bateriek na foťáku, príde mi to, ako riadna sedlačina, len som myslel, či niekto známejší nemal nejaký úlet.:-) To asi nebude ani akvarel, akoby to bolo striekané nejakým sprejom na mastný papier a ešte aj tá trápna guľa v strede je vystrihnutá z nejakej tapety, alebo čo..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ak by mi dal niekto na výber, či si vezmem ten "obraz", alebo ten rám tak by som neváhal ...
Registrovaný uživatel
vzal bych obojí, třeba bude tuhá zima...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Joj, Vy mudrlanti...:-)) Čo s "obrazom", to viete poradiť, ale čo s tým sklom? .-))
Registrovaný uživatel
ajaj... :o)))
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Ďakujem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1