Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Darujem zbierku známok Izraela, zn. SÚRNE

Vykupminci.cz
Numisargo

Darujem zbierku známok Izraela, zn. SÚRNE

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,
Súrne darujem komplet zbierku Izraela od 1973-1983, všetky známky čisté ** a s tabmi, asi 400 známok.
Sú to dva albumy, potrebujem uvolniť miesto a zle sa to predáva.
Posielam foto, že čo to zhruba je.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Děláš si prdél? Darujem? Beriem ;) Pokud platí tak papaja.pavla ufoun seznam.cz Ozvu se později musím makat. ;)
Registrovaný uživatel
pavlinka email poslaný :)
Moderátor
Chtěla bych tady moooc a moooc poděkovat za ty známečky. Je toho pěkný balík a vše krásně v hawidkách a nádherná sbírka! ;) .......(to jen pro ty, co nestíhali :mrgreen: )
Registrovaný uživatel
Nemuzu uverit, ze by byla takova krasna sbirka tezko prodejna :-)
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Chtěla bych tady moooc a moooc poděkovat za ty známečky. Je toho pěkný balík a vše krásně v hawidkách a nádherná sbírka! ;) .......(to jen pro ty, co nestíhali :mrgreen: )

A já si myslel, že jde o omyl a ani se neptal :-)
Moderátor
No už to nerozebírajte abych to nemosela posílat zpátky..... :D
Registrovaný uživatel
Ja to vidim tak že to skončilo určite v dobrych rukach.Neda mi ale pripomenut že to bolo od sharemana pekne gesto.
_______________
Registrovaný uživatel
Gesto minimálne mesiaca a haluz možno roka.Ako to je -súrne darujem?? :roll: :mrgreen:
Videl som to hneď ako to tam nabehlo,nechápal som...Som málo "špekulantsky" zdatný a už vôbec nie filatelista,tak som do toho nevŕtal.Hriešna myšlienka mi,musím priznať,hlavou prebehla..Ale ako je tu spomenuté-je to v správnych rukách ;)
-s-
Registrovaný uživatel
,,shareman,, nóóó klobúk dolu , ,,stani,, tie hriešne myšlienky som mal aj ja - no neber zadarmo , som rád že to došlo (dedukujem podľa príspevkov ) k správnej osobe a nie na kšeft.
Registrovaný uživatel
Ja som úprimný. ;) :D
-s-
Moderátor
Tak v tomto vlákně je evidentně vidět, že slovo "darujem" se v dnešní době stává opravdu výjimečným a že ten co ho použije, se stává hrdinou dne ;) Týká se to samozřejmě hodnotného daru. Nemyslím tím starý rezavý šroub- i když kdyby to byl ten od Da Vinciho........ :D A nebojte- nemíním sbírku vytřepat někde na Áčku. Jsou tam krásné námětové věci a hodně uvažuju některé dat do exponátu. Čeká mě hlavně studium všeho, co na těch známkách je. Jsou tam i výjevy s popisem z Bible a to už tedˇvím, že chci doplnit o další ročníky. No a tímto bych to tady zavřela- co říkáte ;)
Registrovaný uživatel
Rado sa stalo pavlinka :)

Pre diskutujúcich:
Mám svoj systém predaja známok. Čo nezmizne do mesiaca tak darujem, mať veci na sklade je najhoršia vec pre obchodníka :)
Na tom Izraeli som zarobil na prvej emisii, ten zbytok sa nedobre predával takže išiel do daru a kedže z diskusií viem že pavlinka je veľmi dobrá zberateľka išlo to jej :D
Registrovaný uživatel
shareman - dúfam , že nie posledný vyhynutý darovací praveký jašter na Slovensku. :D Pekný príklad pre nás všetkých.
Registrovaný uživatel
Zajímavé.
https://www.novinky.cz/koktejl/412093-cech-koupil-legendarniho-modreho-a-cerveneho-mauritia-cena-se-odhaduje-na-100-milionu.html
Registrovaný uživatel
Obavam sa že si netrafil to spravne vlakno ,asi to patri skor do pokecu.Občas mam pocit že polovička blue Maurtius je v Českych rukach.
http://www.radio.cz/en/section/curraffrs/top-czech-stamp-collector-presents-a-book-with-his-treasures
_______________
Registrovaný uživatel
To máš pravdu, uvědomil jsem si to hned jak jsem příspěvek odeslal.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o známkách » Darujem zbierku známok Izraela, zn. SÚRNE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1