Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » DCH ,,Foldes,, 24A -VV ,,Pofis 27B

Vykupminci.cz
Numisargo

DCH ,,Foldes,, 24A -VV ,,Pofis 27B

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Andrej Hlinka 24 DCH ZP 197 Modrá čiara po a cez ľavý hodnotový štítok ///// Legionárska ,,Pofis,, (zelená) 27B-RZ 11,5x13,75 (DCH?-VV?) na stehne chýba čiarka. /////Masarik ,,Pofis,, č.41 škvrna nad uchom.(DCH?-VV?) chyba je zakatalizovaná pri 142DV81/1 tak je to asi VV

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
otu jedno korunačku by som mal zaujem, ak ju ešte mate?
Registrovaný uživatel
Prajem pekný večer.Prepáčte mám len jednu , tak je jasné , že si ju nepustím.Ale aj tak ďakujem za záujem.
Registrovaný uživatel
v pohode , tiež sa trožka zaujímam o chybotlače sš,
Registrovaný uživatel
Prosím potvrdiť : k.č. 1961 DV 32 -zrezaný mäkčeň na ČSSR , k.č. 2138 DV 14/1 -čiara na konci rukávu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý večer.
Nachádza sa tu zberateľ ktorý sa zaujíma o chyby súčastného Slovenska od 1993?
Ďakujem.
Registrovaný uživatel
,,jozo 9 ,, záujem je , ale existuje špecialny katalóg Slovensko na chybenky ?
Registrovaný uživatel
To viem.Nechcem predávať len dyskutovať a prípadne výmena informácii. Pred pár rokmi (3-4 roky späť) som sa tomu trochu venoval tak by som to chcel skúsiť znova oprášiť staré vedomosti a nabrať nové.
Registrovaný uživatel
Ja mám špecialny katalóg na Českoslovenko 1945-1992 , ale potom na Slovensko už nemám.
Registrovaný uživatel
Katalogov mám viacero Protektorát,ČSR-1,SŠ aj súčastne Slovensko tuším že do 2008.
Registrovaný uživatel
,,jozo,, celkom si ma nabudil na tie chybenky Slovenska.Vo ,,Filatel......,,som našiel voľaké podklady na chybenky, tak sa pozriem čo mám , aj tak je zo mňa vianočný pecival.Ak tu má niekto zo Slovenska pre chudobného :D filatelistu špecialny katalóg - Slovenská republika v slušnéj cene prosím napíšte na sobl@zoznam.sk
Moderátor
Mám tady buď ten poslední 1993-2012 za 19€, anebo předchozí 1993-2008 za 10€.
Registrovaný uživatel
Dlhe roky som odoberal časopis Zberateľ a tam jeden pán filatelista z Košíc (tuším sa volal pan Gerec) tam mal o tom články.Ked si zoberieš rôzne kombinácie papiera,lepu,veľkosť perforačných otvorov tak vznikaju zaujimavé kombinácie.A samozrejme rôzne DCH , VCH posuny.....atd. Mňa to celkom zaujalo.
Registrovaný uživatel
,,dejvy,, ten za 19 E by som hneď bral - bohužial + poštovné zo zahraničia =to by nabehla dosť veľká suma , tak bohužial. Peniaze som už minul na diamantový prsteň pre manželku :roll: .červené ferari pre syna :'( perlový náhrdelník pre dcéru :'( a pre svokru som bol dnes kúpiť voľačo v drogérii - vraj to posobí aj na hlodavcov :mrgreen: Prajem veselé Vianoce :evil:
Moderátor
Škoda, že jsi nedal vědět o něco dříve, cca 1x měsíčně jezdím na Slovensko, ale v prosinci už jsem byl. Pokud bych měl v dohledné době cestu, dám vědět.
Registrovaný uživatel
starky3 napsal
,,dejvy,, ten za 19 E by som hneď bral - bohužial + poštovné zo zahraničia =to by nabehla dosť veľká suma , tak bohužial. Peniaze som už minul na diamantový prsteň pre manželku :roll: .červené ferari pre syna :'( perlový náhrdelník pre dcéru :'( a pre svokru som bol dnes kúpiť voľačo v drogérii - vraj to posobí aj na hlodavcov :mrgreen: Prajem veselé Vianoce :evil:

Ak niečo potrebuješ môžem naskenovať.Pomôže mi niekto s obrázkami?
Registrovaný uživatel
žeby platný pokus?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Makulatúra tlače : posuv farieb cena čistá - 9,92 E
Registrovaný uživatel
a čo toto?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokútne vynesený zmätok z tlačiarne, o ktorú sa bijú filatelisti.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Od obchodníků šlo sehnat tehdy po vydání i celé archy v různých variantách chyb...
Sice to má v katalogu nějaký záznam, ale vzácné to rozhodně není!
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Netvrdim že su to vzácnosti ale skôr zaujumavosti ktoré sa nevidia každý drň

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jozo 9 napsal
Netvrdim že su to vzácnosti ale skôr zaujumavosti ktoré sa nevidia každý drň


souhlasím, diskuze není dráčku v chlubírně, ale "specializace DV, VV", takže myslím, že zcela relevantní příspěvky (kromě druhé půlky tvého..)
Moderátor
Na Dráčkově příspěvku nic irelevantního nevidím. Spíš připojená informace k příspěvkům.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » DCH ,,Foldes,, 24A -VV ,,Pofis 27B

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1