Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » definice spiknutí a hodnocení

Vykupminci.cz
Numisargo

definice spiknutí a hodnocení

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Omlouvám se za svou češtinu-používám překladatele.chytil děj - velikost s rámem 26.5 cm * 20.5 cm řekněte, co děj a jeho peněžní ekvivalent

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:-)) nahatá paní v kapradí:-)) a co Vám vlastně jde? :-))))já teď česky ...
Registrovaný uživatel
Máte hezkou paní ! :)
Registrovaný uživatel
Nyní nejsou relevantní takové dámy
Moderátor
srandisti, chtěl by vědět cenu obrázku, ne té baculky :mrgreen:
Registrovaný uživatel
našel jsem to v netu, ale velikost je jiná.nebo byly reprodukce a menší
http://www.investinart.biz/obchod/1912-v-lese-max-svabinsky-2/
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem
obrázek zezadu
Registrovaný uživatel
zvěčnil se vlastní rukou? :-))
Registrovaný uživatel
Ten trup výše nad pupkem - zasazený do toho monstrózního podvozku pod pupkem připomíná spíše srůstové spojení Kentaura.
Registrovaný uživatel
stepe napsal
Ten trup výše nad pupkem - zasazený do toho monstrózního podvozku pod pupkem připomíná spíše srůstové spojení Kentaura.



Máte něco proti Švabinskému a jeho gustu?
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Proti Švabinskému nic nemám, jen paní/slečna Vejrychová zdá se být jaksi o jedno číslo dole větší - ale mohlo to tak být.
Registrovaný uživatel
stepe napsal
Proti Švabinskému nic nemám, jen paní/slečna Vejrychová zdá se být jaksi o jedno číslo dole větší - ale mohlo to tak být.




No, oni tenkrát ještě nepoužívali fotoshop ;)
Registrovaný uživatel
Ano, Je tam nápis, ale protože sklo je špinavé z vnitřní strany není vidět.rozebrat z té strany není příliš mnoho, protože jsem odřízl papír za kterým je rám pokrytý.
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem[
Registrovaný uživatel
Rozebrat se to musí v každém případě, už jen pro očistu skla a odstranění prachu. Pokud to má nějakou cenu, zaslouží si to jiný - pěkný rám. Takhle je celkový dojem odpudivý. Vidím pod nohou škráblé sklo, pokud ano, tak vyměnit. V rámařství výdaj za pěkný rám v téhle velikosti do cca 800 Kč i se sklem.
Registrovaný uživatel
Good Art. Know find a How...
Registrovaný uživatel
jadyrko napsal
zvěčnil se vlastní rukou? :-))

stepe napsal
Ten trup výše nad pupkem - zasazený do toho monstrózního podvozku pod pupkem připomíná spíše srůstové spojení Kentaura.

Tak takto štylizované odpovede mu skutočne pomôžu, ak je zahraničný... Zaujímalo by ma ako mu to preložil gógeľ... :)
Mimochodom, on uvádza iné "miery" ako v odkaze, takže som skeptický..
-s-
Registrovaný uživatel
Nechcem tvrdiť také peniaze ako v odkaze-ako veľkosť druhej-menej .Nebudem nič roztrhať-takže existuje duch staroveku
Registrovaný uživatel
Hľadaj signatúru..
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
jadyrko napsal
zvěčnil se vlastní rukou? :-))

stepe napsal
Ten trup výše nad pupkem - zasazený do toho monstrózního podvozku pod pupkem připomíná spíše srůstové spojení Kentaura.

Tak takto štylizované odpovede mu skutočne pomôžu, ak je zahraničný... Zaujímalo by ma ako mu to preložil gógeľ... :)
Mimochodom, on uvádza iné "miery" ako v odkaze, takže som skeptický..
-s-


To ti řikám, že mu z toho vylezla haluz, když si myslí, že mu radíte to roztrhat. Ale když jsem si představil, jak ty pupky prohnal přes translator, musel jsem se smát. :D

On neví, že je to tu samej pacient. :D
Registrovaný uživatel
Ale on sa celkom orientuje, zdá sa.
Mňa zaujalo to "zvěčnil.." Neviem,ktorých svätých mu to tam ukázalo.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Máte zvláštny preklad, taky - možno, že vec chýba
Registrovaný uživatel
Bez rozebrání a vyjmutí toho obrázku nic nezjistí. Jak psal Stani - má to naprosto rozdílný rozměr od standardních uváděných a klidně to může být ošvihé na kopírce, což by částečně zjistil i změřením vyjmutého listu. Ani ten rám nenapovídá, že by si původní vlastník malůvky nějak cenil. Za mě - indicie napovídají, že to s největší pravděpodobností bude bezcenná zmenšená kopie a bez vyndání se dál nedostane. "Vyndej ho Verjiliusi!"
Registrovaný uživatel
nápis není dobře viditelný, ale je.
a že když bude aftograf, tak to nemůže být reprodukce, tak jsem si uvědomil, že je to tisk na papír - jako v knize.není možné, aby byla kopie z originálu.Vysvětlete, co je to obrázek-malovaný nebo vytištěný.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » definice spiknutí a hodnocení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1