Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » detektory kovů

Vykupminci.cz
Numisargo

detektory kovů

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chtěl bych se pustit do sbírání pomocí detektoru kovů, mohli by jste mi poradit nějaký dobrý detektor nebo případně jakému se vyhnout?
Registrovaný uživatel
Nebo budu alespoň rád za každou radu, jestli stačí klidně nějaký levnější nebo je lepší si připlatit. Budu rád jestli někdo máte případně jestli má někdo málo používání nabídněte prosím k prodeji. Předem děkuji
Moderátor
Pořiď si X terku 705 ,časem si do kup cívku NeL storm, je dobrá velikosti do pole....(větší záběr)
Je to spolehlivý detektor a v celku jednoduchý za rozumnou cenu.

Dlouhý čas jsem ji taky měl,bohužel jsem ji při hledání pádem poškodil...
Pro změnu jsem si koupil noktu impakt, je sice dvou frekvenční,ale v praxi tuto vlastnost zatím nepoužívám a mohu konstatovat, že rozdíl mezi (xtera,nokta)není nijak zásadní,pouze v ceně. ..
V žádném případě si nekupuj garetta 150,250.žluťaska,či nějaké zakladni typy detektorů v rozmezí do 10000kč. jsou to vyhozené peníze. ..
Registrovaný uživatel
Aha díky moc, na tu garettu jsem zrovna koukal kvůli tý ceně, alespoň vím čemu se vyhnout.
Moderátor
Také koukni na stránky LovecPokladů.cz,nebo poklady pod námi..
Registrovaný uživatel
PetrVorry napsal
Aha díky moc, na tu garettu jsem zrovna koukal kvůli tý ceně, alespoň vím čemu se vyhnout.


Kup si detektor u Uceho na www.detektorweb.cz
Ne že bych chtěl dělat reklamu ale Uce je fakt pohodář ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » detektory kovů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1