Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna » dnešní přirustky

Vykupminci.cz
Numisargo

dnešní přirustky

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dneska sem si pockal na postaka

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A bylo opravdu nezbytné zakládat kvůli tomuto nové téma? :evil:
Registrovaný uživatel
turtle ma pravdu-je tu dost starych tem kde to šlo dat.Asi si mal radost ked ti to prišlo.Osobne si ale myslim že ešte viac sa tešil ten čo ti to predal,lebo sa zbavil najma pri tom Ruble velmi nepeknej mince.Ak ti možem poradit taketo stavy radšej nekupovat lebo sa ich nebudeš vediet zbavit.Len pre inšpiraciu pozri na to čo sa už da zaradit do zbierky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
a co pre nas smrtelnikov stoji takato minca?
_______________
Registrovaný uživatel
tak ten tolar je srovnatelny,navic kdyz ho necham vycistit budou k nerozeznani,a ten rubl za 800 dobry kup,ten z tve fotky z netu bude podstatne drazsi o nejaky tisic.
Registrovaný uživatel
Jejda a proč ho chceš čistit? Mně osobně se třeba moc líbí tak jak je - tj. víc než ten co sem hodil m1234...
Registrovaný uživatel
kajaml1 napsal
tak ten tolar je srovnatelny,navic kdyz ho necham vycistit budou k nerozeznani,a ten rubl za 800 dobry kup,ten z tve fotky z netu bude podstatne drazsi o nejaky tisic.

kajaml1-ja som to myslel dobre a uprimne.Chcel som ti len poradit že kupovat "šrot"nie je najlepšie riešenie.No vidim že si profik a rady nepotrebuješ.Mimochodom tych tisicok na ten Rubel treba viac ako je dni do roka.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 ja sem to taky nemyslel nijak zle a kazda rada dobra ale zas si treba nemyslim ze by ten rubl byl az takovy srot,prece jen jich po vřsr hodne znicily a zas tak jednoduse se neshani a Forpus urcite ho cistit nebudu:-)
Registrovaný uživatel
kajaml1 napsal
m1234 ja sem to taky nemyslel nijak zle a kazda rada dobra ale zas si treba nemyslim ze by ten rubl byl az takovy srot,prece jen jich po vřsr hodne znicily a zas tak jednoduse se neshani a Forpus urcite ho cistit nebudu:-)


vypadá dost otřelý oběhem, šrot v žádném případě!!! Forpus má pravdu, nesahat na to!!! Jinak hezké kousky ;)
Registrovaný uživatel
kajaml1 napsal
m1234 ja sem to taky nemyslel nijak zle a kazda rada dobra ale zas si treba nemyslim ze by ten rubl byl az takovy srot,prece jen jich po vřsr hodne znicily a zas tak jednoduse se neshani a Forpus urcite ho cistit nebudu:-)


Jinak jak tady zmínil Turtle nebo kdo to byl, je zde vlákno chlubírna, tak pro příště... :P

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/chlubirna-1358x182
Registrovaný uživatel
Tu je ten drahši o nejaku tu tisicovku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
iba 16 000 €? však to je skoro zadarmo :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Chlubírna » dnešní přirustky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1