Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Dobová falza...

Vykupminci.cz
Numisargo

Dobová falza...

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím přátelé.......žiju! Zvolal bych nadšením vidět vás osobně!!! Nějak se šplhám nahoru...víc mail,SZ,atd......no, přišla mi mince....jestli prý pg? Odpověď jasná, ale co takhle datace? Dalo by se to nějak cca nastřelit je-li podle čeho? Předem díky.....

Jo a pak mám ještě jednu novinku.....člověk co mi přivedl mojeho děda - notas k životu mi z flashky smazal zálohy....literatura,archív pg,nějaké práce,veškeré foto z hledačského období,cca 6 let......jsem ho zabil málem...... :evil:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nejaky novodoby zeton na numizmaticku temu-
prazsky gros / denar bretislava (bracizlavs)

btw, jak vidis mikulovice, rocnik 2013 ?
8)
_______________
Registrovaný uživatel
B igger
http://www.zive.cz/Poradna/Jdou-nejak-dostat-z5-smazana-data-z-flash-disku-/sc-20-cq-406622/default.aspx?consultanswers=1

smazaný data i z flash disku jdou vrátit zpět....pokud jsi to nepřepsal novejma.
Registrovaný uživatel
Jožko, příteli....rád tě ( virtuálně ) vidím.....mince made in houme.... :mrgreen:
Muna II. 2013....se......bude, tedy měla by....někdy květen...asi koncem....mám to teď hodně nabyté, griluju aždý druhý víkend na spartaku k fotbálku za hotový maso, klobásy, atd.....každá kačka dobrá.....;)
Moderátor
vitej zpet... tak provedeni je naivni a krajne primitivni. podobne, velmi podobne, "skole" razicu, co objizdeni na ruznych atrakcich republiku (nevim jak ted, ale byvali na vanocnich trzich pred lety v Brne - od nich je ten misenak co prikladam)

ta "mince" co predkladas se zrejme vztahuje k obci Drevcice a jejimu zalozeni Bretislavem a nejakemu falzu (vice si precti zde na strankach zminovane obce). predevsim druhy odstavec.

obraz knizete je opravdu prevzat z nejakeho denaru, k rubu bylo proste bez vetsi invence pouzito jiz existujici razidlo prazskeho grose...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Paul napsal
B igger
http://www.zive.cz/Poradna/Jdou-nejak-dostat-z5-smazana-data-z-flash-disku-/sc-20-cq-406622/default.aspx?consultanswers=1

smazaný data i z flash disku jdou vrátit zpět....pokud jsi to nepřepsal novejma.

Paule, díky za cestu jak navrátit data.....jednak můj hardisk na kterém to bylo shořel při spuštění odborníkem 7 win na mém prehistorik machine.....a flashka....bude-li mít čas a ochotu.....je to na týdny a bez záruky.....
Registrovaný uživatel
Olí....ahoj......tak nějak jsem si to vykládal.....díky. nabídl jsem ze zvědavosti sumu 100kč na odkup, si paní myslí, že musí mít cenu, když říkám sice cena 0 a pg to není, tak ale zájem k odkupu povzvedl - asi - podezření z malého podvodu,tak ani jako zajímavost mi nebude říkat pane......;) Škoda.....
Moderátor
20 korun je za to moc, pokud nemas vztah k te obci je to o nicem...
Registrovaný uživatel
oliver napsal
20 korun je za to moc, pokud nemas vztah k te obci je to o nicem...

;)
Moderátor
Bigger: Jestli chceš, můžu se Ti jí pokusit obnovit ( samozřejmě bez záruky úspěchu ). Pokud na to nebudeš moc nikoho sehnat, dej vědět na mejlíka. Domluvíme se.
Registrovaný uživatel
Chtěl jsem se zeptat, jestli se jedná o dobové falzum.Díky…
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vypadá to na dobové falzum haléře Ludvíka Jagellonského.
Moderátor
z te fotky se to 100% poznat neda. stejnou barvu a vzhled muze mit i zkorodovana mince. nicmene vypada to pomerne nadejne, mohlo by byt.
Registrovaný uživatel
Material bude asi měď.Z druhé strany je poměrně dost měděnky.Jinak Děkuji…
Registrovaný uživatel
A ještě jeden, ale ten už je po smrti.Tak jenom na pokuk…
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
dobrej, pokud by slo vyhledove obe falza zapujcit k publikovani, budu rad
Registrovaný uživatel
falzum PG Václava IV., škoda toho stavu, ale i tak ještě ujde.
Registrovaný uživatel
oliver napsal
dobrej, pokud by slo vyhledove obe falza zapujcit k publikovani, budu rad
Není problém…
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
falzum PG Václava IV., škoda toho stavu, ale i tak ještě ujde.
Klobouk dolů Ondro, jak si to rozluštil, já tam nevidím nic…
Registrovaný uživatel
Ahoj Karle, no vidím tam WENC čili WENCESLAVS (Václav) a podle rubního znaménka 2x "x" je to jasný Václav IV. Jinak pokud kolegovi ty mince zapůjčíš, asi za 10 dní se s ním uvidím na jedné akci, tak mu je můžu dovézt. Je zbytečné cpát těm zlodějům z pošty peníze ...
Registrovaný uživatel
Jasně.Domluvíme se…
Registrovaný uživatel
OK, zítra pošlu mail.
Registrovaný uživatel
Zdravím,i když tato mince nesouvisí moc s PG tak ji než půjde do světa sem vystavím.
Jde o dobové falzum pruského groše Albrechta Hohenzzolerna. Opisy na minci jsou dost přeházené(hlavně se vyskytují obrácené písmena).Letopočet nejde moc rozeznat,ale zdá se mě,že končí dvěma gotickýma 4.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
pekne, i kdyz naprosto bezne, mam jich hned nekolik. jsou k tomu nejake "okolnosti"?
Registrovaný uživatel
oliver napsal
pekne, i kdyz naprosto bezne, mam jich hned nekolik. jsou k tomu nejake "okolnosti"?

Když jich máš hned několik tak se také pochlub. ;)
Já sem se s tímto falzem setkal podruhé v životě a to už sem těch falz měl v ruce pěknou řádku.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Pražské groše » Dobová falza...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1