Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » DOTAZ

Vykupminci.cz
Numisargo

DOTAZ

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

Ví zde někdo o co se asi jedná? A má to nějakou hodnotu? Fotky nic moc, sklo mi fotit nejde :'( Děkuji moc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Snehurka + 6 hudebníků
Registrovaný uživatel
Suvenýr .
Registrovaný uživatel
To jsem taky pochopil, že je to asi suvenýr, ale číslovaný? :D :D
Registrovaný uživatel
O tom to právě je . Dát turistovi pocit, že si odváží něco " limitovaného " . Teď jde o to , na to neskočit . A vidím, už se stalo . Tyhlety " certifikáty " mě vždycky pobaví. To je " certifikát " bez hodnoty . Prostě " čína " jak má být .
Moderátor
Tohle nebude laciný špek pro turisty. To by tam bylo všechno popsáno i latinkou

Spíše to tipuji na nějakou řemeslnou dílnu v Japonsku. Mám přímo z Japonska řadu řemeslných výrobků a jsou značeny podobně. Není to sice nějak závratně cenově hodnotné, ale laciný šunt to také není.
Registrovaný uživatel
V tom prvním řádku jsem číslovku" 1745- ?" pochopil jako životopisná umělcova data . Že by bylo možno si z Číny dovézt jen tak " mírnyxtýrnyx " za kapesné práci z 18. století ?
Registrovaný uživatel
psal jsem kamarádce, co umí čínsky, jestli mi to přeloží. Nepřeložila, poněvadž je to korejština. Ale jsme aspoň dál od Číny a Japonska
Registrovaný uživatel
http://www.artistsandart.org/2010/01/kim-hong-do-17451806-korean-painter.html
Registrovaný uživatel
Skúsim dať zajtra zistiť obsah toho textu.Kórejcov by sme tu našli (dosť),ale či bude ochota,to neviem.Hlavne či bude odvaha opýtať sa ich.Ja s nimi v kontakte nie som,mne by to problém nerobilo. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Velmi všem děkuji. Jsou to vesměs zajímavé diskuse (y)

Hezký den
ZP

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » DOTAZ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1