Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Dotaz na knihu

Vykupminci.cz
Numisargo

Dotaz na knihu

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím!

Předem se omlouvám, jestli je odpověď na mou otázku někde v tomto fóru. Nechtělo se mi ale vše pročítat, tak se raději rovnou zeptám.

Velice se mi líbil Moravcův katalog českých mincí, který je plný variant různých ražeb. Ať už se jedná o sebemenší detail, vždy mam radost, že se možnost sbírání mincí, které už třeba mám dále rozšiřuje o více možností.

Proto bych se rád zeptal, jestli existuje něco podobného i pro předchozí mince - od první republiky dál. Nějaká knížka, kde jsou uvedeny různé varianty jako je tomu u zmíněného Moravce. Případně pokud je knížek více, například pokud každá uvádí něco jiného..

Předem děkuji za odpověď! :)
« Poslední úpravu provedl(a) dracom v 4. 9. 2010, 22:00. »
Registrovaný uživatel
Občas se tady něco takového řešilo, něco málo je např. zde, případně je tu funkce Vyhledávání.
Registrovaný uživatel
Dotaz, má smysl kupovat:

Moravce (Mince FJI a karla I) 150,- ; parkrát jste mne tady na tuhle knihu odkazovali...

a

Jak sbírat mince (Marco Jindřich) 150,-
Registrovaný uživatel
u první jen kdo sbírá FJI, ta druhá zejméha pro začínající, ač je mnohé z ní již neplatné
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
u první jen kdo sbírá FJI, ta druhá zejméha pro začínající, ač je mnohé z ní již neplatné


Děkuji!
Registrovaný uživatel
Kolegové mám zájem odkoupit numismatickou publikaci - viz obrázek - , bohužel vydavatel, na kterého jsem se obrátil nereaguje /Dukát/, nemáte nějakou informaci kdo by ji odprodal, děkuji za každou informaci.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Věděl by prosím někdo, zda by měl vyjít sborník z loňské (2016) konference Evropské numismatické dny pořádané v Kutné Hoře?
Registrovaný uživatel
Na konci prázdnin by měl jít do tisku Numismatický sborník věnovaný jagellonskému jubileu, který bude obsahovat i některé příspěvky z této konference (a řadu dalších zajímavých studií k jagellonskému mincovnictví). Bude to číslo 30/1.

Jinak také existuje "sborník abstraktů", který účastníci konference dostávali. Ten je k dispozici i v PDF.
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 17. 8. 2017, 5:23. »
Registrovaný uživatel
Mohl bych Vás kolego tedy poprosit od odkaz kde by bylo možné abstrakty stáhnout a popř. o info, od kdy by měl být samotný sborník k sehnání?

kacuro napsal
Na konci prázdnin by měl jít do tisku Numismatický sborník věnovaný jagellonskému jubileu, který bude obsahovat i některé příspěvky z této konference (a řadu dalších zajímavých studií k jagellonskému mincovnictví). Bude to číslo 30/1.

Jinak také existuje "sborník abstraktů", který účastníci konference dostávali. Ten je k dispozici i v PDF.
Registrovaný uživatel
Jestli se dá někde stáhnout netuším, jakožto účastník konference mám doma k dispozici tištěný i PDF dokument. Pokud sem dáš mail, mohu zaslat.
Registrovaný uživatel
tady je mail: inxxs@seznam.cz

Děkuji za zaslání.
Registrovaný uživatel
Máš to tam.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Dotaz na knihu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1