Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Dotaz na značku a ocenění porcelánu

Vykupminci.cz
Numisargo

Dotaz na značku a ocenění porcelánu

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na značky a ocenění porcelánových setů. Dostali jsme je jako dar ke svatbě od našich babiček, že je měly i jejich rodiče a posouvají se z generace na generaci.

Hnědá sada obsahuje i 6 podšálků, které jsem nevybaloval. A sada bílá je taktéž po šesti kusech od šálků i podšálků. Červená/vínová sada je taky šest šálků a šest pošálků.

Předem moc děkuju.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nič v zlom, ale...
Všetko máte pekne označené, takže v čase internetu nie je problém zistiť výrobcu. Čo ma ale trošku zaráža, že chcete oceniť svadobné dary, ktoré ste dostali v dobrej viere od babičiek... Preto napíšem len toto: Najcennejšie by to malo byť pre vašu rodinu.
Registrovaný uživatel
Babičky byly moc mladé !!!!!!!!!!!!!!
Registrovaný uživatel
Zdravím ,dcera má po babičce porcelánové sošky ta první je snadné Německo a druhá Česká, chtěla by je prodat, myslíte že by se to vyplatilo a mělo by to cenu.dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
soška Německo-Sitzendorf 1.třetina .20.stol kolem roku 1930. určitě bych ponechal jako vzpomínku na babičku,pokud by se vaše dcera přece jenom rozhodla prodat,tak cena od 10.000czk i více.
Registrovaný uživatel
Děkuji za informací
Registrovaný uživatel
narval napsal
Babičky byly moc mladé !!!!!!!!!!!!!!


skoro jako kdyby to psal Bobinek !!!!!!!!!!!!!!!!!
Registrovaný uživatel
Prosím ohodnotit tento set Underglaze cobalt.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry den,můžete mi prosim pomoci,u prvniho porcelanu se mi podarilo zjistit značku i nazev sady,jen jsem nikde nenašla jestli má nejakou hodnotu.U druheho znam jen značku,ale jinak jsem zadny takovy nikde nenasla.a u třetího se mi nepodařilo zjistit vubec nic.Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Obyčejné ohyzdné hrnečky ze sedmdesátých let, vídával jsem je po kancelářích.
Registrovaný uživatel
To je docela mozne,ale preci jen to neni odpoved na mou otazku,i tak vám ale děkuji.Každopádně me to zajímá a budu ráda za jakoukoliv jinou,normální odpověď.
Registrovaný uživatel
hodnota je co kdo dá. Jsou jich po internetch tuny. Počítejte s pár korunama pokud se vůbec najde někdo, kdo by je chtěl. Ale svého kupce má samozřejmě vše. Ten poslední je porcelánka Březová.
Registrovaný uživatel
Dekuji za odpověď.Je možné zjistit i nazev sady?U prvniho je to henrieta,to vim.u zbylych se mi nepodarilo zjistit.
Registrovaný uživatel
Zdravím, na tieto sady,čo tu máte odfotene vám viem povedať cenu,za ktorú som ich predal,resp,viem za koľko ich predal niekto iný. Ak máte celú sadu,čiže čajník,cukornička,mliečnik, 6šapo tak sa cena pohybuje od 40-50€. V prípade ,že to je iba 6šapo,tak sa cena pohybuje od 15-20€
Registrovaný uživatel
Prosim nasel jsem na půdě,porcelanovy talíř a chtel bych vedet jakou muze mit hodnotu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
http://historie.zasova.info/subdom/historie/sourozenci-kudelkovi-maliri-a-keramici/
doporučuji ponechat ve sbírce a sledovat aukce..
Registrovaný uživatel
Dobry den,moc dekuji za informace.V vasem prispevku mi doporucujete sledovat aukce.Mohl by jste mi poradit jak postupovat,jake aukce sledovat.Mockrat dekuji uz tak jste mi pomohl
Registrovaný uživatel
google:příkazový řadek napiště B.J.Kudělka keramika aukce a vyjede vám kde se nabízí jejich keramika.mužete pak sledovat aukce a jejich ceny.
zde je jeden talíř :
https://www.eantik.cz/valasska-zvonicka-rucne-malovany-talir-kudelka-valassko-118588-p/
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
při vyklízení sklepa po koupi bytu byla ve sklepě tato závěsná skříňka s dózami. Nechávat si jí určitě nechci, chalupu či něco podobného nemám a do bytu se mi nehodí. Rád bych jí tedy předal dál někomu komu poslouží. Chtěl bych tu poprosit někoho, zda by mi řekl za kolik ji mohu nabízet.
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na označení a zdali to má nějakou hodnotu. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím zkuste odhadnout zda má tento servis nějakou hodnotu nebo jde o běžný porcelán. Našel jsem historii značky Gloria ale dalšího nic co by mi pomohlo to určit. Velmi děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, prosím môžete mi poradiť, aká je asi cena tejto sady? Ide o výrobky porcelánky ZIK Konakovo, cca 50. roky minulého storočia.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prosím o informaci, o jak starý porcelán by se asi mohlo jednat (a případně jakou má cenu). Podle značky by to měla být Míšeň, ale je tam ještě další označení, které se mi nepovedlo rozklíčovat. Jedná se o cukřenku, ke které jsou ještě 2 talířky (na těch je jen to modré značení). Děkuji za pomoc!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Míšeň to není, spíše Eichwald.
Registrovaný uživatel
Ten ale nemá plnou hvězdičku u loga, nebo ano??

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Starožitnosti » Dotaz na značku a ocenění porcelánu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1