Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Dotaz skleněný pohárek, figurka a několik hrníčků.

Vykupminci.cz
Numisargo

Dotaz skleněný pohárek, figurka a několik hrníčků.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jako člověk naprosto mimo obor (hodinkář - digitálkař) vás prosím o radu ohledně několika věcí, které jsem zdědil po mamce. Mám toho mnohem více, než je je zde v dotazu, ale ne nafocené. Drtivá většina jejích "pokladů" pochází z blešáků a antikmarktů z DE, prakticky z celého Bavorska, kam jsme jezdili mezi lety 1994 - 2010. Většina věcí je porcelán, ale má tam i pár kousků skla. Zajímá mě, stejně jako asi většinu dotazovatelů zde, stáří a přibližná hodnota. Velice děkuji.

1. Pohárek, 13 cm vysoký, ve všech směrech nedokonalý - bublinky ve skle, hrbolatá stopka, podstava plochá, trochu křivá, takže se sklenička mírně kýve, malby částečně smazané.

2. Soška, bez značení, 21 cm vysoká.

3. Hrnečky viz fota, rozměry mohu změřit.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sklenička je pěkná z počátku 20. století, zdobená malbou a vysokým smaltem, ale její cena bude 100 - 200 Kč maximálně. Porcelánová soška je z 2. poloviny 20. století, není to starožitnost a sběratel jí nekoupí. Různé šálky, které zde máte jsou všechny dostupné na internetu, stačí jen trošku hledání a budete vědět jak jsou staré i jakou mají přibližnou cenu.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Děkuji. Já hledal na googlu obecně, pak na ebay a aukru a zatím jsem žádný z těch "mých" nepotkal. Tak se do toho holt ponořím hlouběji.

Adalbert napsal
Sklenička je pěkná z počátku 20. století, zdobená malbou a vysokým smaltem, ale její cena bude 100 - 200 Kč maximálně. Porcelánová soška je z 2. poloviny 20. století, není to starožitnost a sběratel jí nekoupí. Různé šálky, které zde máte jsou všechny dostupné na internetu, stačí jen trošku hledání a budete vědět jak jsou staré i jakou mají přibližnou cenu.
Adalbert

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Dotaz skleněný pohárek, figurka a několik hrníčků.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1