Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Drevený kríž s vyrezávaným Kristom

Vykupminci.cz
Numisargo

Drevený kríž s vyrezávaným Kristom

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim chcel by som pomoc s odhadom tohto kriza aky je asi stary a aku ma priblizne cenu dakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nikto ?
Registrovaný uživatel
Ocenit neviem, vek tipujem zaciatok 20. Stor. Jeden este zhanam, ak Vam ho ocenia a budete predavat, mozete sa ozvat😊
Registrovaný uživatel
No a jak je velký? S tím věkem bych souhlasil co píše Dargor..o kříže není moc zájem, je toho moc a těžko se to prodává. Kdybych ho dával pryč já, nabídl bych ho za 500 a byl bych rád,pokud by se někdo našel. V červnu jsem kupoval jeden menší, bohatě řezbovaný a starší za 230 kč. Tož tak ;) . Cena bude dána nabídkou a poptávkou.
Registrovaný uživatel
Nesouhlasim s názorem, že o kříže není zájem a zvláště drevorezby. Záleží zajisté podle velikosti a stáří. Avšak ceny jsou min nad 1000 Kč, poly hromie je velmi zachována, ale věřící lidé tyto sakrální věci většinou neprodávají, ale věnují. Což ale neberte ode mě jako návod 😊
Registrovaný uživatel
Ano, najviac záleží na veľkosti a veku drevorezby. Kupovala som kríž s polychromovanou drevorezbou velkosti 60 cm len Kristus za 2500 Kc.
Registrovaný uživatel
Zdravím meral som kríz má 90cm na výšku a 44cm na šírku je krásne vyrezávaný do detailov
Registrovaný uživatel
Tak to jsem teda koupil dobře jak tu vidím podle názorů :) ..ale co jsem viděl i na fb, tak se vážně prodávali za míň. Bylo to před prazdninama,od té doby to moc nesleduju.
Registrovaný uživatel
Tak za tých 500 Kč by som ho kľudne zobrala:-)
Registrovaný uživatel
To ja bych dal i 700kc.:-)))
Registrovaný uživatel
Hledejte,najdete ;) ..
Registrovaný uživatel
Áno, chce to veľa hľadať:-) Pridávam foto môjho posledného nákupu, korpus má vyše 50 cm, kríž okolo 125 cm na dĺžku. Kristus polychrómovaný. Cena 2500 Kč aj s poštovným do SR.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Drevený kríž s vyrezávaným Kristom

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1