Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Dunajský veľtrh

Vykupminci.cz
Numisargo

Dunajský veľtrh

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,
tuším, že propagačné známky (cinderella stamps) tu asi príliš "neletia", ale skúsim zadať dopyt, možno sa u niekoho niečo nájde.

Mám záujem o reklamné známky alebo nálepky (prípadne iné materiály) s tematikou Dunajského veľtrhu v Bratislave.
Tie sa konali v rokoch 1921 - 1942. Najskôr sa volali Orientálny trh, potom sa používal Dunajský veľtrh alebo Medzinárodný dunajský veľtrh (MDV). Často sa používali aj cudzojazyčné pomenovania: Donaumesse, Danube fair...

Na ilustráciu pripájam sériu z roku 1921 (alebo 1922), kedy sa ešte používal názov Orientálny trh.

Ďakujem za prípadne ponuky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ešte stale mate zaujem o veci ohladne Dunajskeho veltrhu? mám jeden zaujmavý odznak...
roboc napsal
Zdravím,
tuším, že propagačné známky (cinderella stamps) tu asi príliš "neletia", ale skúsim zadať dopyt, možno sa u niekoho niečo nájde.

Mám záujem o reklamné známky alebo nálepky (prípadne iné materiály) s tematikou Dunajského veľtrhu v Bratislave.
Tie sa konali v rokoch 1921 - 1942. Najskôr sa volali Orientálny trh, potom sa používal Dunajský veľtrh alebo Medzinárodný dunajský veľtrh (MDV). Často sa používali aj cudzojazyčné pomenovania: Donaumesse, Danube fair...

Na ilustráciu pripájam sériu z roku 1921 (alebo 1922), kedy sa ešte používal názov Orientálny trh.

Ďakujem za prípadne ponuky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Dunajský veľtrh

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1