Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Egy Forint 1849 Utalvány

Vykupminci.cz
Numisargo

Egy Forint 1849 Utalvány

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pomozte mi prosím z ocenění této bankovky. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
200 EUR
Registrovaný uživatel
Našel jsem toto, je to realná cena

http://nummulitis.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=10549&category_id=41&option=com_virtuemart&Itemid=2
Moderátor
ano, tu maju za 190 EUR (mozno slabsi stav), "realna" cena je okolo 200 EUR,
ale neviem ci sa da predat za 200EUR alebo drahsie...skuste na aukro.cz, mozno bude zaujem.
Registrovaný uživatel
Zdravim jsem dal do Google Egy- Forint a rok 1849 nic to nenaslo konkretniho.,👍no neva ted to vim dekuji Vam za info myslim ze ta Ma bakovka je opravdu v krasnem stavu takze 200eur jako Start cenu je realne 😀 dekuji
Registrovaný uživatel
Na tři kliknutí - a to o bankovce nevím vůbec nic. ;)
https://galeriasavaria.hu/termekek/reszletek/numizmatika-penz-erme/2747894/Almassy-egy-forint-1849.-RITKA-/
Registrovaný uživatel
Zdravicko to je mozne na 3 Klick.u vas ! A jeste madarska Web. Stranka.. No jen ze Google neni jako Google 😀👍 1 . Zalezi v Jake reci vyhledavate na Google
2. v Jake casti nasi Planety se zrovna nachazite😀
3. podle Techno informaci Google vyhledava informace
Zde posilam priklad kdyz Zadam ja informace v Nemecke reci co najdu Google mne na 3 kliknuti. Samozrejmne nechci tvrdit ze jsem nic nenasel ale jen jsem si chtel udelat obrazek Jake jsou Ceny v cesko-slovenskem trhu a take Vam dekuji za info 👍😀

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Gärtner auction dost znamy auckcni dum v nemecku a podivejte ta cena 100 start a 340 prodano ale stav bankovky 1A

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Egy Forint 1849 Utalvány

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1