Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Elly Strobach Konigová

Vykupminci.cz
Numisargo

Elly Strobach Konigová

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám sošku chlapce na saních. Je značená Konigová. Nevíte někdo, kdo začala tuto značku používat? Nikde sem nenašel, kdy se podruhé vdala. Díky moc za jakékoliv informace.
Registrovaný uživatel
Prijmeni Strobach pouzivala ve 30.a 40.letech na zadane figurky Art deco.Jinak je toho na netu hodne.
Registrovaný uživatel
Tuhle informaci jsem tam nenašel. Ve dvou aukcích se sign. Strobach byla u jedné doba vzniku do 1940, na druhé do 1945. Na konci 60tych emigrovala již jako Konigová. Ale přesně kdy se vdala podruhé jsem zatím nenašel.
Registrovaný uživatel
http://eshop.royaldux.cz/cs/produkty/lidske-motivy/detske-motivy/elly-strobach-koenigova/chlapec-na-sankach/486
Registrovaný uživatel
Provdala se po 2sv.valce.Patrejte...:-)
Registrovaný uživatel
witko napsal
Dobrý den, mám sošku chlapce na saních. Je značená Konigová. Nevíte někdo, kdo začala tuto značku používat? Nikde sem nenašel, kdy se podruhé vdala. Díky moc za jakékoliv informace.


http://www.royaldux.cz/cs/vytvarnici-royal-dux/elly-strobach-koenigova
Registrovaný uživatel
Nebojte, pátrám. Vím, že tento typ je stále ve výrobě. Díky za reakce
Registrovaný uživatel
Provdná byla 2x rodné jméno Eliška Kvasničková.
Registrovaný uživatel
witko napsal
Nebojte, pátrám. Vím, že tento typ je stále ve výrobě. Díky za reakce



Mám NĚKDE uložené velmi zajímavé a podrobné vyprávění o jejích osudech od jejího českého kamaráda, na které jsem narazil čirou náhodou, při hledání čehosi úplně jiného.
Zabůh si nevybavím ani jméno toho kamaráda a ani místo, kam jsem si článek založil! Určině ho najdu, ale kdy ?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Elly Strobach Konigová

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1