Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » emise 1867

Vykupminci.cz
Numisargo

emise 1867

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
jak jsem psal v nabídce známek již jsem se delší dobu neozval a tak tady je můj poslední úlovek do mé oblíbené emise 1867 2 kr hrubý tisk myslím, že to není špatný čau Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobré ráno Rakušáci do Nového roku jen to nej-nej- a to špatný aby se všem vyhlo. Jinak zase trochu ukázka studia 5 kr z 6 emise pár spojených podtypů tak se zatím všichni mějte Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak je tu Nový Rok 2017 já jsem tím pádem za pár dní o rok starší a tak posílám všem kteří v lednu slaví narozky hodně přání, zdraví a štěstí a také hodně úspěchů při shromažďování jemu oblíbených známek mějte se Jirka z Meziříčí pardon z Moravy čau.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jak je vidno z data mého posledního příspěvku není moc sběratelů emise 1867 ale pokud se někomu tato emise líbí tady je nejnovější přírůstek jde o doporučený dopis v místě, který byl vrácen nazpět adresátovi zajímavostí je 15 kr kolek na zadní straně. Dopis má i vnitřní obsah viz sken, bohužel pro mě nečitelný a ta poslední zajímavost je použití Hřebenového zoubkování 9 1/2 u 3 kr a řádkového
zoubkování 12 u 5 kr známky tak zatím nashle a pokud by to někdo dovedl přečíst budu jen rád. Ten kolek je asi dokladem pro nějaký soudní případ?
Jirka z Moravy PS bohužel dopis je velký sken a nejde mi ho poslat pro velkou velikost, pokud by si někdo na něj troufl pošlu zvlášt díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » emise 1867

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1