Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » Emise mincí 2007 ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Emise mincí 2007 ?

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jak je to s oběžnými mincemi pro rok 2007 ? Máte někdo přehled ? Měl jsem dojem, že mince roku 2006 mají být poslední emisí před nástupem Eura,
ale držím v ruce 2 Kč 2007 z oběhu a vrtá mi to hlavou. :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Zatím jsem viděl pouze 2 Kč 2007, ale slabší ročník to asi nebude. Měl jsem jich min. 30 ks.
Registrovaný uživatel
Taky my už rukama prošlo hodně dvoukorun 2007....nejbližší možnej termín přijetí eura jsem čet na netu, že je v roce 2012 - takže myslim, že letos se bude normálně razit, ale nevim :D
Registrovaný uživatel
Citace mailu ČNB:

ČNB má pro rok 2007 uzavřenu smlouvu s Jablonexem Group, a.s. o dodávkách mincí nominále 2 Kč; podle sjednaného harmonogramu byly dodávky realizovány v období leden - duben 2007; či-li část mincí z této výroby již mohla být pobočkami ČNB vydána do oběhu.

:) takže jenom dvoukorunky se razí letos...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
To Robbie: Kde bereš takovy info ? - neviš ještě, kolik by se jich mělo razit ?
Registrovaný uživatel
vasi:

Normálně jsem jim napsal maila na info@cnb.cz ... respektive moje drahá polovička, která mi tu dvoukorunu donesla... To víš že jsem se jich ptal kolik jich nechali razit, ale o tom pomlčeli...

Stejně jim asi brzy napíšu, protože mě zajímá emise 2005 a 2006, ale těžko říct, jestli to pustí :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Škoda, že se razí jen 2Kč. Jinak ty emise pro rok 2005 a 2006 by se mi taky hodily......
Registrovaný uživatel
Tak jsem dneska dostal 50 hal 2007 tak uvidíme co se ještě objeví ?
Registrovaný uživatel
jj... taky mám :) ale zatím jsem jich moc neviděl.. mám jen jeden...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Tak tak. Musíme být ve střehu. Jak budu mít dva tak na aukro a označit RRRRRR s cenou 10.000,- :twisted:
Moderátor
ja som slovenské objavil v tescu, treba si nájsť priateľku pokladníčku, trošku ju zasvätiť do tajov....samozrejme numizmatiky a prísun nových mincičiek bude zabezpečený...
Registrovaný uživatel
f: ...hih, já to tak mám zařízené...slečna dělá brigádu při studiu ale bohužel tam chodí hodně lidí, tak to nestačí obracet :))

v: muhehe... no, ale můžem ho dát jako že je ze sady, když ho mám v RL :) třeba to nějaké pade hodí... :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Nemůžu jít pod cenu - šetřím !!! vedle v pražských groších se zase rozjeli :lol:
Registrovaný uživatel
mno jo... jsme tu nějak zakastlíkovaní... a navíc už nemůžu jinde mazat cizí příspěvky :x :shock: :evil:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Já ještě nemam 50 hal. 2007 :'( snad ho brzo někde dostanu...
Registrovaný uživatel
Jéé... tak to já Ti ho daruju... abys nebyl smutnej... :oops: :( Joo... a jak jses jednou ptal na ten dvacetníček 29, tak ten jsem nesehnal :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Ono stačí když pujdu do hospody.... tam často dostanu nějaké vzácnější mince.... 20 hal. 1929 už jsem sehnal...
Moderátor
ten 20hal 1929 si zohnal v hospode???
a s tým 50 halierom 2007 mysli aj na mňa ;)
Registrovaný uživatel
facctory napsal
ten 20hal 1929 si zohnal v hospode???
a s tým 50 halierom 2007 mysli aj na mňa ;)


nn, ten jsem dostal, když jsem byl na nákupu v Aureře... tam tak smuně ležel, tak říkám: "co za něj chcete" a odpověď zněla: "to si vemte zadarmo, takový drobnosti neřešíme" :D
jj, s tím 50 hal. budu myslet i na tebe ;)
Registrovaný uživatel
Až mě do ruky příjde hrst padesátiháléřků 2007, tak vím komu to rozdat...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Tak já se taky dobrovolně hlásím - až se mi nějaký chytí za nehtík dám vědět.
Registrovaný uživatel
Tak jsem dneska dostal 5 Kč 2007. Mám taky jeden volný 50 hal. tak kdyby někdo nemohl dospat než ho dostane v sámošce může napsat.
Registrovaný uživatel
:shock: ....já chcu takýýý pětikorunůůů... :x :shock:

Ale dostal jsem - shodou okolností v numismatice, když jsem kupoval krejcárky - nazpátek krásnou 2006 v BU/RL bez jediného škrábanečku, jakoby právě vypadla ze sady... tak ta mě hodně potěšila. To jsem snad ještě nikdy nedostal z oběhu... (a to si při každé příležitosti rozměňuju za drobné:D ) Protože na ty naše mince stačí málo a už jsou poškrtané...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
opelomega, kde si???? už sú zase nové ročníky českých....
Registrovaný uživatel
tak jsem rovněž prohlédl peněženku a mám tu také 50hal 2007 + 2kč 2007 :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Nové mince » Emise mincí 2007 ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1